Fatal Erorr M.S.O. i Atmosfear 3

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Fatal Erorr M.S.O. i Atmosfear 3

Postprzez PoPek98 w 12 Sty 2014, 22:24

Siemanko ! mam nadzieje że chociaż ten sposób na zwrócenie uwagi wszystkich stalkerów żeby ktoś mi pomógł. No wiec mam wersje gry 1.6.02. i 2 mody M.S.O. i Atmosfear 3 zainstalowałem i grałem po 1 grania pisze że zbliża sie burza psioniczna chowam sie i gdy już ma sie zakończyć wywala do pulpitu i pisze:
Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression : !m_error_code
[error]Function : raii_guard::~raii_guard
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line : 748
[error]Description : ....k.e.r. zew prypeci\gamedata\scripts\xr_logic.script:620: attempt to call field '?' (a nil value)

i jest to za każdym razem jak nie emisja to deszcze i tak to wyskakuje jedyny sposób to przespać sie wiec prosze pomóżcie mi ! to jest już irytujące. Szukałem wszedzie ale jeszcze tego problemu nie znalazłem.
PoPek98
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 11 Sty 2014, 17:53
Ostatnio był: 22 Lip 2014, 09:49
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Fatal Erorr

Postprzez PainChiller w 10 Mar 2014, 19:36

Nie jestem pewien, ale myślę że Atmosfear niekoniecznie współpracuje z M.S.O.
polecam usunąć atmosfear i wgrać M.S.O. lub na odwrót(Miałem taką sytuacje w CS)
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: Fatal Erorr

Postprzez Cromm Cruac w 10 Mar 2014, 19:55

Musisz zainstalować po kolei
MSO
AF3
patch MSO+AF3 (jest w zipie z MSO)
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości