[SZUKAM] Poszukuję moda...

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Poszukuję moda...

Postprzez MineFux w 12 Sty 2014, 22:29

Witam!

Znowu( :piesek: )wróciłem do stalkera, i znowu mi się znudził pod ogólnym względem, a najbardziej graficznym i klimatycznym... Szukałem modyfikacji na tym forum, poprawiających te 2 najważniejsze dla mnie czynniki, oczywiście znalazłem, ale patrząc na wagi plików, od razu odechciało mi się pobierać moda który by mi przerobił stalkera w powerpointa(pozdro dla kumatych :piesek: ). A więc jeżeli znacie jakieś warte uwagi modyfikacje, które nie wprowadzają znacznych spadków fps, to wypiszcie mi je tutaj. Poniżej podam kilka info o kompie : P

Karta Graficzna: ATI Radeon HD 4300/4500 Series
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 2.00 GHz
Ram: 3,5 Gb

Wiem, wiem... komp nie należy do średnich(moim zdaniem), ale jak na razie używam go bardziej do fb, yt itp. i nie widzę powodu kupować nowszego, bo "mi się chce zagrać w jakąś grę".
Nie klikaj pokaż :)
:

Kliknąłeś L.A.M.U.S.I.E :(
Awatar użytkownika
MineFux
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 03 Lip 2012, 20:28
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 20:31
Miejscowość: Trolejbus na Sezamkowej 69
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Poszukuję moda...

Postprzez Geralt327 w 12 Sty 2014, 22:40

Moim zdaniem Bas mod się nada :)
Awatar użytkownika
Geralt327
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 29 Gru 2013, 20:30
Ostatnio był: 29 Lis 2015, 09:09
Miejscowość: Sarkofag
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -3

Re: Poszukuję moda...

Postprzez MineFux w 13 Sty 2014, 17:59

Podobno za łatwa modyfikacja... masz coś innego w rękawie ?
Nie klikaj pokaż :)
:

Kliknąłeś L.A.M.U.S.I.E :(
Awatar użytkownika
MineFux
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 03 Lip 2012, 20:28
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 20:31
Miejscowość: Trolejbus na Sezamkowej 69
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Re: Poszukuję moda...

Postprzez Kudkudak w 13 Sty 2014, 18:14

Zobacz I Work Alone
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości