[Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Cromm Cruac w 23 Lut 2017, 00:50

Nie wiem czy w CoCu to zblokowali ale w AF3 wyładowania burzy psionicznej generowały czasem artefakty
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Reklamy Google

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez trolololo w 23 Lut 2017, 01:14

Wydaje mi się że tej "Czarnej istnocie" zrobiłem zdjęcie i wstawiłem na stronę 23. Czy to to?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez wyder w 23 Lut 2017, 02:57

trolololo napisał(a):Chodzi o ten sam efekt który jest w CoP podczas szukania Oazy?


Tak, taki sam efekt jak przy Oazie.

pilot napisał(a):Czarna istota


A właśnie, też zauważyłem ten czarny niby-dym, napotkałem tego stwora w Jantarze przy bramie, Czerwonym Lesie, w Dziczy przy tej anomalii elektrycznej przy wagonach, w Ciemnym Parowie pod mostem i w Sarkofagu po ubiciu monolitowców kiedy już zaczęły się spawnować snorki i szczury.
Bardzo ciekawy mutant, coś w rodzaju poltergeista, trudny do wstrzelania się i trafienia granatem ręcznym.
Też z początku nie wiedziałem co to, podpełzło, wydało dźwięk jak silnik czerwonego października i zginąłem.
Rozwalam to strzelając koszącymi seriami z mp5 i póki co to najskuteczniejsza metoda (oprócz unikania walki), towarzyszący mi stalkerzy nie strzelają do tego mutanta choć widziałem jak walczyło to z psami (tzn zabijało je po kolei, psy tylko biegały).
wyder
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 02 Lut 2017, 10:32
Ostatnio był: 02 Mar 2017, 09:03
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez nidaros w 23 Lut 2017, 20:35

Ja też spotkałem go parę razy, ale u mnie te spotkania ograniczyły się jedynie do dźwięku, pokręcił się koło mnie powarczał po czym rzucał się na pierwszego lepszego mutasa jaki się napatoczył, on mnie nie atakował więc i ja go nie atakowałem :)

PS:
Czy ktoś zrobił questa "listonosz zawsze dzwoni 2 razy" u wolności na Jupiterze, czy to tylko takie nie kończące się odsyłanie od jednej postaci do drugiej ?
Awatar użytkownika
nidaros
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 19 Lis 2011, 23:38
Ostatnio był: 12 Kwi 2018, 17:34
Kozaki: 0

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Pilot w 23 Lut 2017, 21:05

Wolność/Twórcy po prostu robią z ciebie jaja, bo to zadanie nie ma zakończenia. Jedyne co możesz zrobić to anulować je u Jara, a ten wyśmieje podejście graczy do wykonania każdego, nawet najgłupszego questa, byle by tylko coś robić, ale nie tak bezpośrednio.

Mam pytanie dla tych co używają Outfit addonu: Gdzie znaleźć wszystkie "niestandardowe" kombinezony(jak protoegzoszkielet, czy OSG suit). Potrafię je sobie zespawnować, ale znaleźć to co innego.

Za ten post Pilot otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive nidaros.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Junx w 23 Lut 2017, 23:20

Pilot napisał(a):Mam pytanie dla tych co używają Outfit addonu: Gdzie znaleźć wszystkie "niestandardowe" kombinezony(jak protoegzoszkielet, czy OSG suit). Potrafię je sobie zespawnować, ale znaleźć to co innego.


Głowy nie daje, ale sprawdź pliki od handlarzy czy są aby dodane do nich. Ja niestety pewnej odpowiedzi nie dam bo nie mam aktualnie wglądu na pliki z mojego mod packa, który robię do CoC'a.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez xynta w 24 Lut 2017, 14:08

Mam pytanie dla tych co używają Outfit addonu: Gdzie znaleźć wszystkie "niestandardowe" kombinezony(jak protoegzoszkielet, czy OSG suit). Potrafię je sobie zespawnować, ale znaleźć to co innego.


Masz jakiś weapon pack? W WeaponGoulashu Nimble sprzedaje proto-exo i te ISG outfity oraz wszystkie exo.
Awatar użytkownika
xynta
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 23 Kwi 2015, 23:23
Ostatnio był: 03 Maj 2017, 23:27
Kozaki: 5

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Pilot w 24 Lut 2017, 14:28

STCoP, ale z łatką kompatybilności do Outfit Addona. Faktycznie żwawy sprzedaje nowe kombinezony, egzoszkielety każdej frakcji, sevy również każdej frakcji, ale ile razy u niego nie byłem, to zawsze miał to samo na sprzedaż.

No nieważne, wystarczy dodać to barmanowi do asortymentu i jest git.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Zwinny w 27 Lut 2017, 01:40

Całkiem fajny mod choć wymaga jeszcze trochę poprawek względem rozgrywki i jest sporo trudniejszy od podstawek choć gram na drugim stopniu trudności.Dzisiaj miałem pierwszy crash, kiedy prowadziłem dwóch stalkerów z kordonu na bagna w celu odbicia kumpla bandytom, obaj zginęli zastrzeleni przez wojskowy helikopter a kiedy własnoręcznie wytłukłem bandytów i pogadałem z uratowanym stalkerem to mnie wywaliło na pulpit, pewnie dlatego że zginął zleceniodawca który miał mi wręczyć nagrodę a wg twórców moda nie tak to miało wyglądać i powstał konflikt w grze :)
Awatar użytkownika
Zwinny
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 23 Lip 2016, 17:48
Ostatnio był: 25 Lis 2018, 01:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez komacha21 w 27 Lut 2017, 08:50

Nieweim czy ktoś to przeczyta ale mam pewien problem jak instaluje spolszczenie do grę mi wywala.Na angielskiej wersji wszystko normalnie działa.
komacha21
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 27 Lut 2017, 08:42
Ostatnio był: 28 Lut 2017, 15:08
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Junx w 27 Lut 2017, 10:10

Jaką masz wersję? Finalną ze Stalkerteam czy z moddb?
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez komacha21 w 27 Lut 2017, 10:14

Mam wersję z moddb
komacha21
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 27 Lut 2017, 08:42
Ostatnio był: 28 Lut 2017, 15:08
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości