[Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez StriełokzPolski w 08 Lip 2018, 14:36

Siema siema.
może ktoś podesłać spolszczenie do 1.5 R6? na stalkerteam mam bana XDDDD :facepalm:
Thenex
StriełokzPolski
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 16 Cze 2016, 15:31
Ostatnio był: 01 Sty 2019, 18:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Akinaro w 08 Lip 2018, 15:31

Jest tam uniwersalny login:

:

login: zbanowany
hasło: haslo

Za ten post Akinaro otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59, StriełokzPolski, Junx.
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez PainChiller w 09 Lip 2018, 23:07

XDDDDDDDDDDDDDD

Wiesz co jest najlepsze? Nie miałem bana żadnego bana. Spróbowałem z ciekawości zalogować się przez ten login i hasło, więc wylogowałem się z konta i wbiłem przez twój login. Wyskoczyło że ban. Dobra, brzmi jak jakiś żart. Próbuje z powrotem wbić przez Prawdziwe konto. Dostałe na nie bana. Dzięki Akinaro. Kochany jesteś :3
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Akinaro w 10 Lip 2018, 09:47

PainChiller napisał(a):XDDDDDDDDDDDDDD

Wiesz co jest najlepsze? Nie miałem bana żadnego bana. Spróbowałem z ciekawości zalogować się przez ten login i hasło, więc wylogowałem się z konta i wbiłem przez twój login. Wyskoczyło że ban. Dobra, brzmi jak jakiś żart. Próbuje z powrotem wbić przez Prawdziwe konto. Dostałe na nie bana. Dzięki Akinaro. Kochany jesteś :3


Może ciasteczka z przeglądarki wyczyść. :E :E :E
(ustawienia->prywantość/bezpieczeństwo->wszystkie ciasteczka->szukaj "stalkerteam.pl" wywal je)

Poza tym nie bez przyczyny masz w przeglądarce tryb prywatny :P By się właśnie logować bez uzywania swojego konta...


Ja tam na tej stronie co 5min mogę konta robić. Jakieś lajki mi nie są potrzebne.
Fakt że to forum jest typowym rakiem internetowym gdzie ilość postów i data zarejestrowania jest ważniejsza niż to co piszesz, ale co zrobisz? Lubią się bawić w szlachtę niech się dzieci bawią...

Trzy kolejne jak ktoś chce:

:

login: zbanowany1
hasło: haslo

login: szlachcic
hasło: haslo

login: administracja
hasło: haslo


VPN jest fake name generator jest, więc nawet ban na IP raczej im dużo nie da jak im nie pasi że robię konta :E
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez PainChiller w 12 Lip 2018, 23:16

Eee tam, w sumie i tak nic nie trace. Niby są spolszczenia do modów, ale i tak gram po angielsku bo poziom tych spolszczeń daje raka mojej humanistycznej części duszy :pogarda:
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez tom3kb w 13 Lip 2018, 00:34

@PainChiller
Pogratulować mocy humanistycznej części duszy ale nie dostajesz raka grając w ruskie mody po angielsku z maszynowym tlumaczeniem? :P (przemęczyłem tak jednego moda) Chyba, że twój english być taki, że nie widziać jakie to być licha tlumaczenie.
Ewentualnie, caly czas grasz tylko w CoCka albo Misery ale to :pogarda:
A nie jeszcze słynna LA DC została ;)
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez PainChiller w 13 Lip 2018, 11:31

Akurat tutaj mój Inglisz jest tak że nie odczuwam ich lichoty. To może dobrze, ale po prostu błędy składniowe, Językowe i logiczne w niektórych spolszczeniach są tak dramatyczne że mnie głowa od tego boli. Mógłbym dać setki przykładów, ale nie chce wszczynać gównoburzy ;)
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Akinaro w 14 Lip 2018, 09:58

PainChiller napisał(a):Akurat tutaj mój Inglisz jest tak że nie odczuwam ich lichoty. To może dobrze, ale po prostu błędy składniowe, Językowe i logiczne w niektórych spolszczeniach są tak dramatyczne że mnie głowa od tego boli. Mógłbym dać setki przykładów, ale nie chce wszczynać gównoburzy ;)


Nie wspomnę nawet słowem o tłumaczeniu ustawień... Za każdym razem jak widzę tłumaczenia ustawień to uśmiech na mojej nie schodzi nawet na drugi dzień :D

Ale ogólnie niektóre spolszczenia przypominają mi wywody bezrobotnego nauczyciela który chyba w głębi duszy chciał by napisać książkę ale poza znajomością ortografii jego wiedza dotycząca pisania dialogów czy jakiejkolwiek sytuacji poza wyjściem do sklepu po zupki chińskie w Żabce jest tak mała że 5-letnie dziecko potrafiło by lepiej to zrobić :piesek:
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Józio w 18 Lip 2018, 17:13

Serwus, polecacie jakiś dobry addon, coś w stylu Hybrida? Dawno nie grałem, a chciałem sobie powrócić. Próbowałem grać na tym wcześniej wspomnianym addonie, ale jest wg. mnie niegrywalny. Twórca musi naprawić dwa denerwujące rzeczy, czyli znikające z dupy ważne postacie (handlarze, przywódcy frakcji) i brak amunicji przy zabitych NPC.
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Banmin w 18 Lip 2018, 19:36

Może coś takiego: https://www.moddb.com/mods/call-of-cher ... st-package
Innych anglojęzycznych zestawów chyba nie ma. Jak chcesz coś w stylu Misery to Anomaly i Dead Air chyba warte uwagi, ale ja nigdy nie byłem w stanie przekonać się do tego rodzaju modów. Warto samemu się pobawić i dostosować pod własne preferencje, ja tak zawsze robię.
Awatar użytkownika
Banmin
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 25 Sty 2018, 19:21
Ostatnio był: 28 Gru 2018, 14:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Józio w 06 Sie 2018, 23:15

co do ch*ja mam zrobic

Image
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Pilot w 07 Sie 2018, 07:24

Józio napisał(a):co do ch*ja mam zrobic

Image


Jeśli znasz pisany rosyjski to zmień lokalizację/język systemu i te szlaczki powinny zmienić się w ładną cyrylicę.

Plus z tego co widzę to chyba "prosi" cię o "włożenie" nowej "płyty", albo obrazu w razie deamon tools'a. Pewności brak.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości