[Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez PainChiller w 03 Sty 2015, 13:33

Fakt. "Tszea" Byłoby nieźle pogrzebać... zwłaszcza że Gunslinger trochę si.ę gryzie z modami co dodają
nowe bronie... a szkoda
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Reklamy Google

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Junx w 03 Sty 2015, 15:24

Bronie z CoC nie problem by było usunąć i zastąpić te z Gunslinger'a, problem byłby tylko w skryptach, reszta to już by był pikuś.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez PainChiller w 03 Sty 2015, 23:06

A Winsz czo? nie? ja też, ale nie wpadłem na to :D Miejmy nadzieje że uda się tak zrobić!!! :E
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Koma w 11 Lip 2015, 10:32

Tutaj jest mój przydługi komentarz po angielsku co do rzeczy związanych z CoCiem, czym jest, jak się gra, niektóre funkcje itd.

http://www.moddb.com/mods/call-of-chern ... confession

O, I macie screena.

Image

Za ten post Koma otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive M3Fis70.
Awatar użytkownika
Koma
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sie 2014, 19:46
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 18:43
Miejscowość: München
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 27

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez M3Fis70 w 11 Lip 2015, 12:49

Nie chcesz się możę podzielić czymś wincyj?
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Eros w 25 Lip 2015, 13:29

Z Call of Chernobyl wiążę nadzieję na nową erę moddingu stalkera, zważywszy że mod sam w sobie ma być tak kompleksowy(poza brakiem wątku fabularnego) że uznać go będzie można za kolejną pełnoprawną część serii :D
W pierwszej kolejności czekał będę na coś w rodzaju Arsenal Overhaul czy Armed Zone. Do całej masy lokacji i nowych ficzerów brakować będzie tylko szerokiej gamy żelastwa, z którą rozbijać się będzie można po definitywnie kompletnej zonie. No ale poczekajmy aż wyjdzie najpierw sam CoC, chociaż zdaje się że już raczej do tego bliżej niż dalej :)
Do tego czasu przerwa od stalkera, a powrót do strefy w takim wydaniu będzie z pewnością fajną sprawą.
Awatar użytkownika
Eros
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 28 Paź 2013, 00:55
Ostatnio był: 27 Gru 2018, 03:02
Kozaki: 7

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Koma w 01 Sie 2015, 23:07

Z CoCiem trochę się porobiło.

Panowie, chyba mamy poważny problem.

Żeby uniknąć wszelkich nieprawidłowości, zapostuję malutkiego TL;DRa. Będzie trochę blogpostingu, pomniejszych pierdół i dramatu porównywalnego z tym z Lost Alpha, ale to dlatego, że chcę wam przekazać najbardziej prawdziwą wersję wydarzeń, które działy się przez ostatnie parę dni.

Link na górze do mojego przydługiego artykułu skieruje was niestety do wiadomości, że post został wywalony - tutaj macie backup linka jakby co - http://pastebin.com/7Gyda5Vu - a dlaczego został wywalony, to ja zaraz wytłumaczę.

Ściana:

-wywaloned-


Możecie mi teraz wypijać Kozaki do woli. :wódka:
Ostatnio edytowany przez Koma 13 Sie 2015, 06:22, edytowano w sumie 2 razy

Za ten post Koma otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, Junx, Route, tom3kb, Plaargath, Trikster, M3Fis70, Eros.
Awatar użytkownika
Koma
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sie 2014, 19:46
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 18:43
Miejscowość: München
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 27

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez tom3kb w 02 Sie 2015, 13:31

Tak to jest jak zamiast betatestów wymyśla się jakieś głupie "przecieki moda z delfinami w paczce" ;)
A dalej jakie potchody i teorie spiskowe żeby pozbyć się betatesterów.
A tak na serio jeśli to prawda to co napisałeś to jakieś to moderskie community stalkera poj@?&e.
Co za problem było powiedzieć:
"Panowie, mod jest na ukończeniu, nie potrzeba nam już tylu testerów. Zostanie niewielka grupa. Wszystkim za pomoc dziękujemy. Osoby znajdą się w Creditsach itd"
Takie to trudne.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Plaargath w 02 Sie 2015, 13:53

No cóż. Jest pewna prawidłowość w tego typu akcjach w naszym stalkerskim światku, spodziewałem się, że prędzej czy później będzie bum. Niemniej współczuję, Koma, że Ciebie to dotknęło, wiem jak bardzo się zaangażowałeś w robotę z CoCiem.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Koma w 02 Sie 2015, 14:25

Mały update:
Poszedłem w kimę, wstaję a przed oczami to: moja prognoza się potwierdziła i CoC wyciekł. http://pastebin.com/xAgFLUEb
Jakaś grupka ludzi mocno się zdenerwowała całą sytuacją, tym że to ja z innymi dostaliśmy największy wpierdziel i ten leak po prostu zrobili. Na 4chanie trochę zawrzało.

Co do kolesi którzy za tym stoją to nie wiem kto to był, ale szczerze mówiąc po tym co ja widziałem, wolę już nie wiedzieć. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, zwłaszcza kiedy już nie należę do teamu. Cokolwiek by się już nie działo z CoC-iem, nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Jak na ten weekend zbyt dużo pierdół się działo I na ten moment potrzebuję trochę odsapnąć.

Miejmy tylko nadzieję, że ten przeciek da głównym szychom z TeamEPIC coś do zrozumienia i że nie doprowadzi do kompletnego rozpadu całego teamu - a podobno właśnie po implementacji vehicle graveyarda CoC powinien zostać oficjalnie wypuszczony.

Jak ktoś chce sobie ściągnać i potestować - proszę bardzo, ale wolałbym na waszym miejscu poczekać na finalny build. Nie mam również nic przeciwko zgłaszaniu problemów i stak trejsów w tym temacie.
Awatar użytkownika
Koma
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sie 2014, 19:46
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 18:43
Miejscowość: München
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 27

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez PainChiller w 02 Sie 2015, 20:46

Co do pliku... ku*wa nie wiem czy to z automatu czy co, ale dostałem wiadomość od (chyba) autorów że "pobrałem ich mod, ale oni go nie cośtamcośtam i to jest złe i podchodzi pod piractwo i blablabla dostałem Niby-bana że nie moge pobrać tego moda jak wyjdzie pełny (bardzo ciekawe jak to będzie wyglądać... Ciekawe jak chcą zbanować mnie, abym nie mógł pobrać moda??? przecież na mod.db konta nie mam. a nawet jeśli to nie tylko tam mod dostępny będzie... ciekawe co tym autorom odbija? za dużo :wódka: wypili? a jak mnie znajdo? CIA wynajmo? :D
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Route w 02 Sie 2015, 21:00

Jak TeamEPIC nie ogarnie jakoś szybko tego burdelu to moda nie będzie. Całą winę za tą sytuację ponosi Alundaio, który najpewniej był autorem całej tej akcji i to w razie czego na niego powinna spadać cała fala przyszłego gniewu za to, co się może stać. Do tego dorzućcie sobie jeszcze akcję Alundaia z wywaleniem betatesterów za to, że ci go poinformowali o tym, żeby podmienił linki bo może dojść do wycieku. Teraz pozostała część zespołu będzie zbierać żniwo zachowania swojego szefa po wycieku tylko dlatego, że odbiła mu palma i to bez większego powodu :facepalm: Teraz tylko czekać na cyrk o nazwie ModDB i reakcję całego tumultu tam zgromadzonego.
Route
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 13 Lut 2015, 17:28
Ostatnio był: 18 Lip 2016, 16:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 36

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości