[Alex Degtyarev and The Deadly Paradise]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Alex Degtyarev and The Deadly Paradise]

Postprzez Cromm Cruac w 01 Kwi 2014, 09:48

Image

Nasz dzielny Major udaje się do Zony tylko po to, aby przekonać się, że stała się ona rajem... Niebezpiecznym rajem.

SKRINY
ImageImageImageImageImageImageImage

DOWNLOAD
Dropbox
ModDB

REKOMENDOWANE MODY:
AtmosFear 3
Absolute Nature 3
SweetFX for CoP (vibrant preset)

INSTALACJA:
1. Zaintalować mody rekomendowane
2. Skopiować katalog gamedata do katalogu gry
3. Skopiować dlle z 'optional grass distance bins' folder do katalogu bin. Zrobić uprzednio kopie.
4. Rozpocząć nową grę
5. Radować się!

NOTKI:
Ta wersja zawiera tylko Zaton
Działa z MISERY 2, SGMem i innym badziewiem.

KREDITSY
Prawie wszystkie tropikalne drzewa pochodzą z moda Tropical Skyrim mod od Soolie. Wielkie dzięki.
Ostatnio edytowany przez Cromm Cruac 01 Kwi 2014, 12:19, edytowano w sumie 2 razy
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Reklamy Google

Re: [Alex Degtyarev and The Deadly Paradise]

Postprzez Kpuc w 01 Kwi 2014, 09:51

Pewnie prima aprilis :D
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: [Alex Degtyarev and The Deadly Paradise]

Postprzez Cromm Cruac w 01 Kwi 2014, 11:14

Może tak a może nie :P
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Alex Degtyarev and The Deadly Paradise]

Postprzez Pangia w 01 Kwi 2014, 12:10

Jeżeli w tle nie leci „You are an idiot hahaha”, to nie jest to dobry dowcip :P
Pamiętam, jak raz moda do Postala robili, to też taki dowcip na 1 IV zrobili, że jako mapkę dali „pudełko” oklejone tym gifem i muzyczką w tle i z paroma NPC na pałę ustawionymi. Tylko że później nie było tak do śmiechu, bo ostatecznie nie skończyli robić tego moda i to było ich jedyne „dzieło” ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Alex Degtyarev and The Deadly Paradise]

Postprzez Cromm Cruac w 01 Kwi 2014, 12:28

Aha, czyli zrobienie kogoś w ch*ja, każąc mu ściągać 250MB tylko po to, żeby mu puścić „You are an idiot hahaha” to jest wg. ciebie świetny dowcip?
No to tu się nie uśmiejesz, bo mamy odmienne poczucie humoru. :P
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Alex Degtyarev and The Deadly Paradise]

Postprzez Pangia w 01 Kwi 2014, 13:02

Wystarczy mi, że się przyznałeś :P Ale nie no, pobiorę, zobaczę, co tam jest. Może port pijawki na rowerze z Cienia Czarnobyla :E

EDIT: Łeee, nie ma dowcipów, zawiodłem się :( A krzaczki ładnie wyglądają, od razu mi na myśl przywiodło Far Cry'a jedynkę. Ale to nie dla mnie takie klimaty, mi waniliowa grafika nie przeszkadza. Niemniej jednak dobra robota.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości