[SZUKAM] Mroczna oprawa

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mroczna oprawa

Postprzez MajorDiegtiarov w 14 Kwi 2014, 23:53

witam szukam moda do Zew Prypeci, który wprowadzi mi taką grafikę jak mod Autumn Aurora 2 do Cień Czarnobyla lub misery2.1 do Zew Prypeci nie zależy mi na żadnych zmianach gameplaya tylko na grafice taki mod w ogóle istnieje ?
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Reklamy Google

Re: Mroczna oprawa

Postprzez kiper668 w 03 Maj 2014, 20:42

Ściągnij Misery 2.1, rozpakuj Uniextractorem, bo chyba nie jest w formie gamedata, przenieś foldery Shaders i Textures bez podfolderu UI do Gamedata w Zewie i powinno być ok. Jak coś źle powiedziałem to sorry, ale nie mam Misery na komputerze.
Awatar użytkownika
kiper668
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 13 Sie 2013, 19:44
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 16:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Mroczna oprawa

Postprzez Asaimp w 04 Maj 2014, 16:25

"Tak na oko" to możesz sobie pisać. Może działać, ale nie znając moda, nie można powiedzieć o czymś dobrze.
Misery nie dodaje lokacji, więc raczej powinno być dobrze.
"Nic nie jest prawdziwe. Wszystko jest dozwolone."
Image
Awatar użytkownika
Asaimp
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 02 Maj 2014, 08:49
Ostatnio był: 16 Sie 2014, 16:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości