[PROBLEM] Język w modzie

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[PROBLEM] Język w modzie

Postprzez kammel19 w 05 Sie 2014, 15:04

Witam.
Mam problem z językiem w modzie ArsenalOverhaul 2.2.
Po zainstalowaniu na polską wersję copa, dzwięk zmienił się na rosyjski, a napisy zrobiły się mieszane, czyli np. Sowa pa kwestie po angielsku, a to co ja mowie do niego jest w połowie po polsku, czyli np moje pytanie jest po angielsku, ale pożegnanie jest po polsku. Z dzwiękiem rosyjskim sobie poradziłem usuwając plik z gamedata/configs, więc powrócił polski lektor, jednak napisy nadal są mieszane co mnie trochę irytuje.
Wiem, że mod jest po angielsku, ale dodaje tylko bronie, więc myślałem, że zmieni co najwyżej ich opisy, a tymczasem zmieniło się prawie wszystko, czyli oryginalne spolszczone kwestie. Próbowałem tworzyć plik localization.ltx w gamedata/configs, ale jedyne co zrobił to usunął polskie znaki, czyli jeszcze gorzej..
Jest szansa coś z tym zrobić?
kammel19
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 04 Sie 2014, 13:21
Ostatnio był: 31 Paź 2018, 23:08
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [PROBLEM] Język w modzie

Postprzez Pangia w 05 Sie 2014, 19:40

Uwagi moderatora:

Czytaj regulamin pkt 9. Miałem skasować, ale ktoś odpowiedział na tego posta. - xKoweKx
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kammel19.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [PROBLEM] Język w modzie

Postprzez kammel19 w 05 Sie 2014, 19:58

Robiłem już to, jednak nic nie dawało. ALE zauważyłem, że w folderze "pol" w plikach tekstowych dialogi są tak naprawdę po angielsku więc usunąłem pliki dialogowe, zostawiłem tylko opisy itemów i działa! Tylko to co dodaje mod jest po angielsku.
Może komuś się jeszcze przyda :)
kammel19
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 04 Sie 2014, 13:21
Ostatnio był: 31 Paź 2018, 23:08
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 9 gości