[SZUKAM] Mauser C96

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mauser C96

Postprzez Bezimienny w 17 Lut 2015, 20:46

Witam,
Błagam, prosze, rzucam sie na kolana z jednym pytaniem. Czy jest jakis mod dodajacy bron w którym jest pistolet Mauser C96 lub jego wersja z magazynkiem czyli M712. Wiem ze taki mod jest do Cienia czarnobyla lecz ja zgubiłem pudełko z grą ( nie pamietam chyba dostał ją mój siostrzeniec w prezecie) i pozostał mi jedynie "Zew prypeci" . Juz od kilku dni szukam modu w którym był by ten pistolet lecz niestety bez skutku. Jeszcze raz błagam o pomoc, ten pistolet to moje marzenie w tej grze a mam dziwne uczucie że kiedyś używałem tej broni w tej grze (choc może było to w cieniu czarnobyla :/ ) i chyba taki mod jest, ale za całą broń ze stalkera znaleźć jej nie moge.

Prosze o pomoc, może ktoś wie coś o takim modzie.

P.S poniżej film który ukazuję te broń w Cieniu czarnobyla
https://www.youtube.com/watch?v=ITMal7V5JFo
Image
A to mój komp :)
-ASUS P5K Pro
-Intel core 2 duo E8400 4Ghz ( Mugen)
-Ati radeon sapphire HD4870
-4GB ram 800mhz
-chieftec 560W
-Aero cool-Aero engine
Awatar użytkownika
Bezimienny
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 06 Paź 2007, 15:27
Ostatnio był: 10 Mar 2015, 00:26
Miejscowość: Torzym
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Mauser C96

Postprzez Plaargath w 17 Lut 2015, 23:13

To jest giwera od Gosukego. Tu masz jego stronkę, oblukaj.
A tutaj jest gosuke weapon mod 6 pod CoPa, sprawdź czy to cię interesuje.
A jak tam tego nie ma, to pytaj gościa czy zrobił port tej klamki, którą chcesz, do CoPa. Jak nie, trza będzie samemu.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: [SZUKAM] Mauser C96

Postprzez Bezimienny w 18 Lut 2015, 20:29

Dziękuje za odpowiedź. Niestety nie ma tam tego pistoletu :/ . Udało mi się odzyskać SoC od siostrzeńca (kosztowało mnie to ok 40km jazdy, chyba taniej kupić by było nowego :) ) i zastosowałem mod w którym jest mauser c96/m712 czyli Super mod pack 2.4 jednak przy próbie uruchomienia nowej gry wyskakuje błąd pliku XR_3DA.exe (mam dograny patch 1.0005) normalnie zaraz padne, wszystkie próby by postrzelać z tej broni, nawet pożyczyłem (miałem odkupić za czteropaka) od kolegi Medal of honor airborne gdzie jest ten pistolet jednak gra mnie zawiodła, odinstalowałem oddałem gre i czteropaka wypiliśmy gadając ile to czasu zmarnowałem na instalacje airborna oraz szukanie mausera do stalkera. Zaczynam tracić nadzieje :/
Image
A to mój komp :)
-ASUS P5K Pro
-Intel core 2 duo E8400 4Ghz ( Mugen)
-Ati radeon sapphire HD4870
-4GB ram 800mhz
-chieftec 560W
-Aero cool-Aero engine
Awatar użytkownika
Bezimienny
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 06 Paź 2007, 15:27
Ostatnio był: 10 Mar 2015, 00:26
Miejscowość: Torzym
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: [SZUKAM] Mauser C96

Postprzez scigacz1975 w 18 Lut 2015, 21:05

W TS 2 AA2.1 jest ten mauser dostępny do kupienia u antykwariusza - viewtopic.php?f=49&t=23628&start=300 , mod jest na 1.0004, jak chcesz od początku tę broń to pod ESC i F2 (F1 uruchamia przyspieszenie czasu) jest spawn menu.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [SZUKAM] Mauser C96

Postprzez Bezimienny w 18 Lut 2015, 23:42

Serdecznie dziekuje za pomoc, moda juz sciagam. Udało mi się odpalić mod Super Mod pack jednak mam z nim wielkie problemy, co chwila wywala z gry , prawie za każdym razem nie daje się uruchomić, ogólnie u mnie problemy (nie neguje zalet moda) nawet nie zdobyłem i straciłem chęci do zdobycia c96 dlatego licze na TT :) Jeszcze raz ogromnie dziękuje i pozdrawiam.


Edit: 19.02.2015 21:47
Można chyba zamknąć, mod "Tajne ścieżki" spełnił moje oczekiwania i to nawet podwójnie gdyż sa w nim aż 2 wersje tego pistoletu. Jeszcze raz ogromnie dziekuje i serdecznie pozdrawiam.
Image
A to mój komp :)
-ASUS P5K Pro
-Intel core 2 duo E8400 4Ghz ( Mugen)
-Ati radeon sapphire HD4870
-4GB ram 800mhz
-chieftec 560W
-Aero cool-Aero engine
Awatar użytkownika
Bezimienny
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 06 Paź 2007, 15:27
Ostatnio był: 10 Mar 2015, 00:26
Miejscowość: Torzym
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości