Misery 2.1.1

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Misery 2.1.1

Postprzez papucha52 w 17 Mar 2015, 21:57

Witam. Posiadam grę STALKER Zew Prypeci z modem Misery w wersji 2.1.1 i mam problem. Z modem mam styczność od niedawna, więc w sumie mam ich sporo. :D Więc explorowałem sobie okolicę niedaleko tartaku w zatonie, była cholerna mgła. zasięg widzenia na 5 kroków. I nagle jakby na ekran wlazł mi niebieski filtr. Potem zauważyłem, że ubywa mi życie. I jeszcze te dźwięki. Próbowałem ominąć, ale nic z tego. Ktoś wie co to może być? Czy to pole generuje jakiś psioniczny mutant? Z góry dzięki za odpowiedź. :)
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
papucha52
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Maj 2014, 15:29
Ostatnio był: 20 Cze 2015, 23:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Misery 2.1.1

Postprzez Czipi w 17 Mar 2015, 22:03

To zwyczajny kontroler, a temat o MISERY masz tutaj i tam powinieneś wstawić tego posta.
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: Misery 2.1.1

Postprzez Mito w 17 Mar 2015, 22:07

Po pierwsze: Do cholery, że tak rzeknę, o Misery już jest temat, a na dodatek jest w nim ciągły ruch, więc nie powinno być trudne odnaleźć go na pierwszej stronie działu z modyfikacjami do Zewu Prypeci.

Po drugie: Tak, to musi być kontroler. Wszelkie mutanty i anomalie psioniczne "nakładają" ten cały błękit na ekran, a do tego odbierają zdrowie. A mutanty jeszcze "produkują" dziwne dźwięki. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest zasięg poszczególnych mutantów psionicznych, najedź myszką na wartość swojej ochrony psionicznej w ekwipunku - pokaże ci się kilka informacji.

A w ~75% przypadków Tartak oblegają dwa kontrolery.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Misery 2.1.1

Postprzez papucha52 w 17 Mar 2015, 22:21

Dzięki za pomoc. Sory, nie wiedziałem, że na tym forum ludzie są tak niecierpliwi i nie mają czasu naprowadzić "kota" na właściwy tor. Ale już widać jaka jest na tym forum atmosfera i jacy są tu ludzie. Dzięki, propsy dla was!
papucha52
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Maj 2014, 15:29
Ostatnio był: 20 Cze 2015, 23:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Misery 2.1.1

Postprzez Czipi w 18 Mar 2015, 01:13

Dołączenie: 27 Maj 2014, 15:29

Przez rok czasu idzie się troszkę zorientować w temacie i funkcjonowaniu forum.
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: Misery 2.1.1

Postprzez papucha52 w 18 Mar 2015, 11:59

Wchodzę tylko jak coś potrzebuję a nie jak maniak cały dzień. Mam co robić w życiu i niech tak zostanie.

Za ten post papucha52 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Czipi.
papucha52
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Maj 2014, 15:29
Ostatnio był: 20 Cze 2015, 23:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Misery 2.1.1

Postprzez Mito w 18 Mar 2015, 13:07

Mimo tego jednak, temat o Misery jest dobrze widoczny na pierwszej stronie działu Modyfikacje gotowe > Zew Prypeci, a na górze strony w żółtej ramce jest:
Regulamin forum

[...]

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

No i jeszcze to, że można było skorzystać z forumowej wyszukiwarki. No ale dobrze, każdy przecież może się pomylić, nie? ;)

A więc, skoro odpowiedziano już (tak myślę) na pytanie, może warto by zamknąć ten temat już?
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości