[SZUKAM] Moda.. Szegoly w srodku.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [SZUKAM] Moda.. Szegoly w srodku.

Postprzez tom3kb w 29 Mar 2015, 07:57

To ja polecę też kilka, oczywiście wszystkie w wersjach pl na stalker team.
Do Cienia.
FOTOGRAF, całkowicie nowa fabuła, nowe lokacje, całkiem inne, nigdzie indziej nie zastosowane podejście do "artefaktów", plus wiele innych.
Krok w nieznane Deja Vu, to taka można powiedzieć inna soljanka, ładny graficznie, nowe lokacje, masa questów, świetnie poukrywane schowki w takich miejscach, że się zdziwisz ;)
Do Zewu.
Spectrum project droga we mgle, całkiem nowa fabuła, tak zmienionych lokacji z Cienia jeszcze nie widziałeś.
Dolina szeptów, mod na jednej nowej lokacji, nowa fabuła, z 15-20 godzin gry.
Kroniki zony Viam Fata, tego można przejść dwa razy bo są dwie różne ścieżki fabularne dla żołnierzy i najemników.
W ogóle zajrzyj na stalkerteam znajdziesz kilkadziesiąt modów w wersji pl, jakbyś miał problemy to praktycznie do każdego moda poradnik znajdziesz na stalkeruniverse.

Wiem, że nie powinno się pisać o innych forach ale w sprawie modów na tej stronie niestety jest kiepsko od kilku lat.

A jeszcze przypomniał mi się Oblivion Lost Reamke 2.5 pl, najlepiej wersja samodzielna jak Lost Alpha, to też próba odtworzenia stalkera z pierwszych wersji, nowy wygląd lokacji, inna fabuła itd.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Moda.. Szegoly w srodku.

Postprzez Fenix w 03 Maj 2015, 09:35

Tajne Ścieżki 2 + Autumn Aurora 2 - nie polecam tego moda absolutnie nikomu. Niedorobki i ilosc powaznyhc bledow powodujacych, ze traci sie dziesiatki godzin na powtarzanie jest stanowczo za duza. Czesto zenujace dialogi. Ostatercznie dobil mnie bug z zwiazany z glownym watkiem fabularnym - nie moge go kontynuowac. Tyle zmarnowanego czasu nad tym modem, ze ja..

Biore sie La. Moze bedzie lepiej.

Ktory mod byscie polecali pod katem bardzo dobrego watku fabularnego i dobrej jakosci tekstow?
Fenix
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 07 Gru 2008, 19:59
Ostatnio był: 01 Sty 2021, 22:28
Kozaki: 2

Re: [SZUKAM] Moda.. Szegoly w srodku.

Postprzez Kudkudak w 03 Maj 2015, 10:32

Fenix napisał(a):Tajne Ścieżki 2 + Autumn Aurora 2 - nie polecam tego(...)Niedorobki i ilosc powaznyhc bledow powodujacych, ze traci sie dziesiatki godzin


Lol, to ciekawe ile czasu traci się w polecanej wcześniej Soljance, oczywiście z tego samego powodu (bo nie liczę już nieudolności moda) - dwa, trzy eony? Zaprawdę, szybciej zbudowałbyś kopię piramidy Tlaloka niż przeszedł bezproblemowo Soljankę.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: [SZUKAM] Moda.. Szegoly w srodku.

Postprzez Fenix w 04 Maj 2015, 16:38

Az tak zle z Soljanka? Po LA sprawdze ten mod z samej ciekawosci, bo zalozenia wydaja sie szaelenie miodne. Doswiadczenie z TS2 jednak bardzo podniosly u mnie wymagania jezeli chodzi o dopracowanie moda. Koncze, bo czuje, ze o bugach to bym sie rozpisal.

Natomiats po paru godzinach w LA jestem niema zachwycony. Dopracowanie, oprawa audio-wizulana, teksty wszystko zrobione po prostu profesjonalnie. Z drugiej storny wiele z nowosci nie widzialem, wiec na chwile obecna to taki udany remake SoC.
Fenix
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 07 Gru 2008, 19:59
Ostatnio był: 01 Sty 2021, 22:28
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 2 gości