[Szukam] Dobry Friplejowy mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Szukam] Dobry Friplejowy mod

Postprzez PainChiller w 29 Maj 2015, 16:04

Witam. jak w temacie, szukam dobrego moda na freeplay. (nigdzie nie mogę znaleźć nic dobrego :P)
najlepiej żeby dodawał nowe mapy itd (ale nie musi)

PS: bo wszystkie freeplay mody jakie znajdę są "W fazie PrzedProdukcji, i nie wiemy czy wyjdzie"
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Reklamy Google

Re: [Szukam] Dobry Friplejowy mod

Postprzez czynnywulkan w 29 Maj 2015, 17:18

Może S.M.R.T.E.R. ? v0.41-Mapy dodane z ShoCh i CS oraz kilka zrobionych i 2 z build'ów. Masa broni trochę questów i znaczne utrudnienie rozgrywki (więęęęcej anomalii i ,,psi-field") v0.45-Nowe mutanty ( https://www.youtube.com/watch?v=fiLSmt_51BU ) a z resztą... :
http://www.forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=77&t=6500

http://www.moddb.com/mods/smrter-pripyat

Mam nadzieję,że pomogłem... ;)
Kto z AK wojuje,od AK ginie.

Za ten post czynnywulkan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PainChiller.
Awatar użytkownika
czynnywulkan
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 08 Lut 2015, 13:09
Ostatnio był: 25 Kwi 2018, 21:14
Miejscowość: Na pewno nie tam gdzie myślisz...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: [Szukam] Dobry Friplejowy mod

Postprzez PainChiller w 29 Maj 2015, 17:43

O. dzięki :D nie wiedziałem że S.M.R.T.E.R. dodaje nowe mapki (tak to jest, jak się nie czyta, a ogląda screenu :P)
kozak, leci i dzięki za pomoc.

PS: czy zna ktoś jeszcze inne ciekawe mody, czy nie (tak na wszelki wypadek, jak S.M.R.T.E.R się znudzi :D)
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Szukam] Dobry Friplejowy mod

Postprzez czynnywulkan w 29 Maj 2015, 21:53

Do tego sam dokłada AtmosFear 3 CrommCrussac'a a dorzucisz jeszcze forumowe spolszczenie i po prostu miodzio :) EDIT: Mapy będą dopiero od 0.45 więc troszeczkę trzeba poczekać. Na 7-8 mutantów też... :(
Kto z AK wojuje,od AK ginie.

Za ten post czynnywulkan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Decimus76.
Awatar użytkownika
czynnywulkan
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 08 Lut 2015, 13:09
Ostatnio był: 25 Kwi 2018, 21:14
Miejscowość: Na pewno nie tam gdzie myślisz...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: [Szukam] Dobry Friplejowy mod

Postprzez czynnywulkan w 30 Maj 2015, 22:00

Hejka,to znowu ja. Polecam Dead City 4.80 od DeadCity Team. Jest w liście modyfikacji do ZP,ale...jest ,,ale"...potrzebna ponoć jest wersja 1.6.00/podstawka...a to dla większości stalkerowiczów może być niemały problem. Niemniej jednak widziałem tylko nagłówek i changelog,więc może jest jakaś łatka do tego. Tak więc zachęcam do zagrania i mienia jakiegoś ciekawego pomysłu na kolejny mod...Za to cię lubimy.
Kto z AK wojuje,od AK ginie.
Awatar użytkownika
czynnywulkan
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 08 Lut 2015, 13:09
Ostatnio był: 25 Kwi 2018, 21:14
Miejscowość: Na pewno nie tam gdzie myślisz...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: [Szukam] Dobry Friplejowy mod

Postprzez czynnywulkan w 30 Maj 2015, 22:00

Hejka,to znowu ja. Polecam Dead City 4.80 od DeadCity Team. Jest w liście modyfikacji do ZP,ale...jest ,,ale"...potrzebna ponoć jest wersja 1.6.00/podstawka...a to dla większości stalkerowiczów może być niemały problem. Niemniej jednak widziałem tylko nagłówek i changelog,więc może jest jakaś łatka do tego. Tak więc zachęcam do zagrania i mienia jakiegoś ciekawego pomysłu na kolejny mod...Za to cię lubimy.
Kto z AK wojuje,od AK ginie.
Awatar użytkownika
czynnywulkan
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 08 Lut 2015, 13:09
Ostatnio był: 25 Kwi 2018, 21:14
Miejscowość: Na pewno nie tam gdzie myślisz...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: [Szukam] Dobry Friplejowy mod

Postprzez PainChiller w 30 Maj 2015, 23:40

Triple Post Combo... usuń radzę bo ban będzie :P

a do tematu: grałem w ten mod... i to je gorsze od wolanda... Zwęglacz (radar) ma gorsze tekstury od Alphy 1098, snorki z różowym czepkiem to jest tek do dup... czekaj... a jak by zrobić mini dodatek, do tego... coś w stylu cheeki-breeki moda (latanie, Good mode, super broń) chyba mam zajęcie na kolejny tydzień :E
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości