[SZUKAM] Masakra pod Prypecią

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Masakra pod Prypecią

Postprzez Nefariel w 30 Sie 2015, 18:23

Cześć, szukam modu zwiększającego ogólny poziom trudności, w którym tunel pod Prypecią stanowiłby większe wyzwanie. Na Nędzy poszło jak burza, nie mogłam się pozbyć wrażenia, że to nie jest robota dla pięciu chłopa, tylko dla jednego z granatnikiem - co zdziwiło mnie tym bardziej, że ogólnie przy graniu w tego moda miałam wrażenie, że jednak jest dla mnie o pół oczka za trudny. A tunel pod Prypecią to moja ulubiona lokacja, więc chciałabym się z nią trochę dłużej pomęczyć. :)
(W ogóle jeżeli istnieje jakiś mod pozwalający pałętać się po Zonie z towarzyszami/dodający inne drobne elementy RPG, to też poproszę o plecenie).
Powinność w sumie lubi Wolność, tylko nie wie jak zagadać.
Nefariel
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 01 Sie 2015, 11:45
Ostatnio była: 28 Wrz 2015, 15:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Masakra pod Prypecią

Postprzez Decimus76 w 30 Sie 2015, 18:59

Misery. Chyba nie muszę opisywać moda?
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: [SZUKAM] Masakra pod Prypecią

Postprzez Gizbarus w 30 Sie 2015, 19:06

Wczytaj się w powyższego posta jeszcze raz... Dziewczyna powiedziała, że grała w Misery i tunel był nadal zbyt prosty.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [SZUKAM] Masakra pod Prypecią

Postprzez Decimus76 w 30 Sie 2015, 19:25

To zagraj w Misery na Dark Mod, czyli, że bezpiecznie można chodzić po zonie tylko nocą, ponieważ w dzień gleba jest skażona i szybko zabije Cię radioaktywność. Plus, żeby było trudniej możesz grać bez kombinezonu, albo chociaż w samej kurtce.
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: [SZUKAM] Masakra pod Prypecią

Postprzez Ranger801 w 30 Sie 2015, 20:07

Nefariel napisał(a):(W ogóle jeżeli istnieje jakiś mod pozwalający pałętać się po Zonie z towarzyszami/dodający inne drobne elementy RPG, to też poproszę o plecenie).

W SGM Mod można mieć towarzyszy, można wrócić do tunelu pod Prypecią (jest nowy quest do wykonania w tym tunelu polegający na uratowaniu jakiegoś gościa).

Za ten post Ranger801 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nefariel.
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [SZUKAM] Masakra pod Prypecią

Postprzez Nefariel w 30 Sie 2015, 21:59

Noej, jaki wpływ ma skażenie gleby na podziemne przejście? W kurtce zamiast kombinezonu też tam nie wejdę, bo mnie chemia zeżre, zresztą takie utrudnianie na siłę psuje immersję.

@Ranger801 - dzięki, i tak miałam na oku SGM, teraz pewnie zainstaluję go od razu po przejściu Nędzy. :)
Powinność w sumie lubi Wolność, tylko nie wie jak zagadać.
Nefariel
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 01 Sie 2015, 11:45
Ostatnio była: 28 Wrz 2015, 15:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 7


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości