[PROBLEM] Transport Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[PROBLEM] Transport Mod

Postprzez Koaros w 04 Lis 2015, 20:58

Hej. Mam problem, mianowicie zainstalowałem Transport Mod, wszystko cacy, mogę spawnować auta, lecz nie mogę nimi jeździć, bo nie mam xrGame.dll do wersji 1.6.02., mógłby ktoś pomóc w tej sytuacji? Na wszystkich stronach ten plik jest już nieważny. Kozak za wszelką pomoc.
Awatar użytkownika
Koaros
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 04 Gru 2014, 18:42
Ostatnio był: 12 Kwi 2018, 23:26
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: [PROBLEM] Transport Mod

Postprzez Cromm Cruac w 04 Lis 2015, 23:27

Nie rozumiem po co ci sama dll-ka? Nie można po prostu spaczować do 1.6.02? No chyba, że masz wersję od wujka z Ukrainy...
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [PROBLEM] Transport Mod

Postprzez Grzybowy w 05 Lis 2015, 00:14

A którego przycisku używasz do odpalania?

W tym modzie: http://bond007in.ucoz.ru/load/12-1-0-403 auta odpala się przyciskiem detektora. W tym modzie masz też działającą w 1.6.02 DLL-kę.
Awatar użytkownika
Grzybowy
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 07 Kwi 2011, 08:43
Ostatnio był: 16 Wrz 2017, 22:03
Miejscowość: Prypeć Trybunalska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 5

Re: [PROBLEM] Transport Mod

Postprzez Koaros w 06 Lis 2015, 22:06

Jeden link już nie działa, a w drugim nie mogę pobrać, bo kiedy otwieram pobieranie, strona automatycznie się odświeża :( Nie masz może żadnych innych sposobów? Btw bez xr.Game nie mogę nawet otworzyć drzwi do auta.
Awatar użytkownika
Koaros
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 04 Gru 2014, 18:42
Ostatnio był: 12 Kwi 2018, 23:26
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości