[PYTANIE] Jak poprawnie połączyć te mody. AF3+MSO+RAP2

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[PYTANIE] Jak poprawnie połączyć te mody. AF3+MSO+RAP2

Postprzez Viktor w 28 Maj 2016, 12:54

Jak w temacie. Mam problem z połączenie 3 modów. A są to AtmosFear3, MSO i Re-Animation Project 2. Kiedy mam te 3 mody wgrane to gra pod koniec wczytania save'u wywala do pulpitu :/ Lecz AF3 z RAP2 razem działają bez zarzutu, tak samo AF3 z MSO lecz kiedy chce MSO z RAP2 połączyć bądź też wszystkie 3 to się gra crashuje :( więc mam pytanie co zrobić by te wszystkie mody razem działały :E stawiam Kozaki ;) :wódka:
Tutaj jest log po crashu kiedy zainstalowałem wszystkie 3 mody w takiej kolejności:
1. MSO
2.AF3
3.RAP2
Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'wpn_ak74u_ap'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report
 
Znając życie to będzie coś co da się łatwo ogarnąć ale ja jestem taki wybitny że nie ogarne sam xD
Awatar użytkownika
Viktor
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 15 Kwi 2016, 21:23
Ostatnio był: 03 Sie 2016, 12:57
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [PYTANIE] Jak poprawnie połączyć te mody. AF3+MSO+RAP2

Postprzez Cromm Cruac w 28 Maj 2016, 15:11

O ile pamiętam MSO ma w instalce patcha łączącego MSO i AF3. Instalujesz więc
1. MSO
2. AF3
3. Patch MSO+AF3

A potem mergujesz do tego RAP2. Tu masz tutorial
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Viktor.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [PYTANIE] Jak poprawnie połączyć te mody. AF3+MSO+RAP2

Postprzez Viktor w 28 Maj 2016, 15:28

Nie no aż tak głupi nie jestem by nie czytać instrukcji instalacji modów xD i patcha wrzuciłem zaraz po instalacji AF3 bo gdyby nie to, to gra by dalej crashowala :( ale chyba problem był w tym że tego nie zmergowałem :/
EDIT: Właśnie moje próby mergowania tego się nie udały ehhhh... Jakby ktoś mógł mi pokazać krok po kroku jak to zrobić gdyż tamten turtorial mi w niczym nie pomógł...
Awatar użytkownika
Viktor
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 15 Kwi 2016, 21:23
Ostatnio był: 03 Sie 2016, 12:57
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości