[Pytanie] Modyfikacje do cop'a.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Pytanie] Modyfikacje do cop'a.

Postprzez sulliwan w 05 Cze 2016, 12:48

Witam serdecznie!
Jestem nowy w stalkerze, ale nie w klimacie zony :D Poszukują jakichś modów do COP'a. Najlepiej spolszczenie i jakieś inne przydatne bajery. Nie mam zbyt mocarnego pc, więc coś co nie zjada fps. Swoją drogą, jest coś co podniesie FPS? Modyfikacje na steam można wgrywac? Dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

EDIT:
Spolszczenie ogarnełem, jakieś mody by sie przydało :)
sulliwan
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 05 Cze 2016, 12:43
Ostatnio był: 02 Lip 2016, 15:51
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Pytanie] Modyfikacje do cop'a.

Postprzez trolololo w 05 Cze 2016, 14:15

Możesz spróbować SGM, najlepiej 2.2, ale 1.6 też jest dobry, i na pewno mają swoje patche polonizujące. :)
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Pytanie] Modyfikacje do cop'a.

Postprzez tom3kb w 05 Cze 2016, 15:23

Modów spolszczonych do stalkerów jest od ciula ale żeby nie było, że reklamuję konkurencję ;) to kilka tytułów wysłałem na pw.
Bo tu ich w wersji pl nie ma.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Pytanie] Modyfikacje do cop'a.

Postprzez trolololo w 05 Cze 2016, 16:12

A tam, wszyscy i tak wiedzą że chodzi o StalkerTeam :caleb:
Mogę jeszcze zaproponować mod "Powrót Szramy", całkiem ciekawy (i trudny), chyba nawet jest na tym forum.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 8 gości