[PYTANIE] Mod trader w Prypeci & kolega w zonie

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[PYTANIE] Mod trader w Prypeci & kolega w zonie

Postprzez max1071 w 09 Paź 2016, 14:22

Witam kolegów stalkerów.
Jako że w Prypeci jest sobie fajny klimat itd lubisz postrzelać zbierać łupy z najemników..
Ale gdzie u licha jest trader ??
No właśnie nie ma :(

zatem proszę powiedzcie mi czy jest możliwość zrobienia takowej postaci by można było z nią handlować w samej prypeci.

może i już jest taki mod prosto z Rosji?

Jako drugie chciałbym dodać że wiem iż na pewno takie mody istnieją i czy ma ktoś linka do moda by można było mieć kolegę w zonie.
taki stalker co z tobą się respi i walczy..
Awatar użytkownika
max1071
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 04 Gru 2010, 13:07
Ostatnio był: 09 Cze 2023, 20:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 23

Reklamy Google

Re: Mod tader w Prypeci & kolega w zonie

Postprzez Mito w 09 Paź 2016, 15:14

Przecież jeśli dobrze pamiętam, to można handlować z jednym z żołnierzy w Pralni. Mylę się?

Edit: dobra, mylę się - możesz za to zrobić inaczej. Po prostu składuj szmelc w skrzynce w Pralni, a później raz na jakiś czas przenieś i wyrzuć wszystko co chcesz sprzedać pod stopy przewodnika - podnieś to (będziesz miał np. kilkaset kg w plecaku, więc nie będziesz mógł się ruszać), pogadaj z przewodnikiem żeby zaprowadził cię do Janowa/Zatonu, a jak już będziesz w innej lokacji to wyrzuć szmelc pod nogi i noś na raty do handlarza. To takie rozwiązanie tymczasowo-doraźne.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [PYTANIE] Mod trader w Prypeci & kolega w zonie

Postprzez max1071 w 09 Paź 2016, 23:17

tak właśnie nie ma.
miałem pisać wcześniej ale internety mi wywaliło.

Właśnie tak samo to robiłem :D
no nic na razie mi pozostaje Mi tylko taka możliwość.
dzięki za fatygę :D
Awatar użytkownika
max1071
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 04 Gru 2010, 13:07
Ostatnio był: 09 Cze 2023, 20:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 23

Re: [PYTANIE] Mod trader w Prypeci & kolega w zonie

Postprzez mietek1986 w 10 Paź 2016, 22:01

He he albo pograj w Misery, tam Gari ma mały kramik w prypeci z całkiem ładnym szmelcem :E :E
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości