Mody do ver. 1.6.02

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Mody do ver. 1.6.02

Postprzez marcin14 w 22 Sty 2017, 18:33

Witam , jak w temacie ,czy posiada z was ktoś listę modów ,chodziło mi konkretnie o mody do tej wersji gry.
Powróciłem do STALKERA po kilku latach , jesli jest możliwość porsze o podanie aktywnych działających linkow
bo te które znalazlem tutaj sa juz nie dzialajace.
marcin14
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 10 Sie 2014, 21:15
Ostatnio był: 30 Paź 2020, 12:19
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mody do ver. 1.6.02

Postprzez caleb59 w 22 Sty 2017, 18:39

viewtopic.php?f=77&t=6307 nie bądź leniem i czytaj listy zmian poszczególnych modów by dowiedzieć się, które są kompatybilne z 1.6.02, a które nie...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Mody do ver. 1.6.02

Postprzez Mito w 22 Sty 2017, 22:30

Które mody do Zewu są na wersję 1.6.02? Otóż: WSZYSTKIE. Przynajmniej na 1.6.01 nie widziałem.

Tak ogólnie to ta lista jest mocno nieaktualna, więc nie odpowiadam za frustrację użytkowników próbujących z niej skorzystać, Caleb...
Ja tam polecam popatrzeć na "ruchliwe" tematy w odpowiednim dziale na tym, czy też *konkurencyjnym* forum, ew. poprzeglądać najnowsze nowości dotyczące modów do CoP na ModDB. Ludzie lubią też stosować takie kombinacje jak np. AtmosFear, jakiś weapons pack i może coś innego kompatybilnego (za nic nie pamiętam konkretnych nazw). Ja tam proponuję nakierować się na Misery (niedługo zapowiada się nowsza wersja z wieloma fajnymi bajerami) albo Sigerous Mod (SGM - też się słyszało nieco o tym).
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Mody do ver. 1.6.02

Postprzez tom3kb w 23 Sty 2017, 08:26

Tematów polecających mody do wszystkich części było kilka "ostatnio".
Ten jest najświeższy jeśli chodzi o mody do Zewu.
viewtopic.php?f=73&t=26714

Jeszcze jedna nowość ;) mi się przypomniała.
Another Zone Mod, był też do niego taki mały wprowadzający w historię modzik AZM Prolog ale nie jest obowiązkowy i w sumie taka 2 godzinna historyjka.

Niezly jest też z nowych Prolog. Projekt Odstępca. To też jest takie kilkugodzine wprowadzenie do głównego moda.
Another Zone mod to historia na kilkanaście godzin gry.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości