[SZUKAM] Paczki modów z nowymi broniami

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Paczki modów z nowymi broniami

Postprzez RedziuPll w 20 Maj 2017, 13:51

Znudziła mi się podstawka i myślałem nad jakimiś porządnymi modami, paczkami modów które głównie celują w nowe bronie, mechaniki związane z walką.
Myślałem nad S.M.R.T.E.R. modem, ale z tego co się naczytałem to nowe bronie trzeba szukać po jakichś schowkach, co akurat mi już trochę psuje zabawę.
Modów na forum jest co prawda sporo, ale informacje o kompatybilności są bardzo skromne i dlatego jeśli ktoś by miał już jakimś cudem paczkę modów, albo po prostu listę modów które się ze sobą nie gryzą i by się z nią podzielił to by było super.
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Paczki modów z nowymi broniami

Postprzez Mito w 20 Maj 2017, 21:20

Rzucę paroma losowymi nazwami. Arsenal Overhaul, Original Weapons Renewal albo Misery z dodatkiem The Armed Zone. Z tym, że to ostatnie dość znacząco zmienia rozgrywkę (sporo trudniej i dużo innych rozwiązań mechaniki gry).
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [SZUKAM] Paczki modów z nowymi broniami

Postprzez RedziuPll w 21 Maj 2017, 09:07

A są ze sobą kompatybilne? Bo grałem już w CoC, tam chyba AO było, to nie wiem czy to nie będzie to samo.
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Re: [SZUKAM] Paczki modów z nowymi broniami

Postprzez Marcus_Polonus w 21 Maj 2017, 09:48

A chodzi ci o moda do zwykłego Zewa, czy właśnie do CoCa? Wiele z tych tytułów, które podał MiTo, są dostosowane do obu.

BTW jeśli szukasz czegoś do Zewa, to mogę ci podesłać własną paczkę, w której połączyłem modele z AO i STCoPa razem z MSO i nową, autorską balistyką :E
Jeszcze jej nie skończyłem (zostały ulepszenia), ale można już normalnie grać.
Image
Marcus_Polonus
Tropiciel

Posty: 276
Dołączenie: 18 Maj 2013, 22:36
Ostatnio był: 25 Lip 2023, 22:10
Miejscowość: Fabryka nad Jantarem
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 36

Re: [SZUKAM] Paczki modów z nowymi broniami

Postprzez RedziuPll w 21 Maj 2017, 10:08

No ja bym naprawdę nie narzekał gdybym od Ciebie takie coś dostał. :E
A mi chodzi o to czy mogę zainstalować jakieś z tych modów razem, bo zależy mi na dużej ilości nowych broni, pancerzy i tak dalej.
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Re: [SZUKAM] Paczki modów z nowymi broniami

Postprzez Marcus_Polonus w 21 Maj 2017, 10:50

Moja paczka to hybryda wielu różnych - mniejszych addonów i wyciętych zawartości dużych modów.
Generalnie mam u siebie nowe:
- spluwy (ok. 80 lub więcej)
- żarcie z Misery
- AI z MSO nieco połatane
- pancerze z STCoP Final
- i wiele innych pierdół.

Spakuję swoją gamedatę i wyślę, jeśli jesteś zainteresowany.
Image
Marcus_Polonus
Tropiciel

Posty: 276
Dołączenie: 18 Maj 2013, 22:36
Ostatnio był: 25 Lip 2023, 22:10
Miejscowość: Fabryka nad Jantarem
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 36

Re: [SZUKAM] Paczki modów z nowymi broniami

Postprzez RedziuPll w 21 Maj 2017, 11:03

Pewnie że jestem! :D
Tylko pytanie, jeśli spakujesz mi swoją gamedatę to wystarczy że po prostu ją wkleję do folderu z grą, prawda? :P
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Re: [SZUKAM] Paczki modów z nowymi broniami

Postprzez Mito w 21 Maj 2017, 11:27

Tak, zwykle tak właśnie wygląda instalacja modyfikacji w Stalkerze.

Ja tam bym sugerował, żebyś swoją paczkę, Marcus_Polonus, wrzucił gdzieś - na przykład jako addon do CoC na ModDB czy chociaż na forumową sekcję Download (o ile to możliwe).

Jeżeli chodzi o CoP, to Misery (+The Armed Zone) w sumie dodałoby też nieco poniżej 100 rodzajów broni... warto się zapoznać, ale nie wiem, czy warto zaczynać grać tak "na poważnie", skoro wszyscy z bezdechem oczekują na wersję 2.2. Która mogłaby wyjść za jakiś czas i trzeba będzie nową grę zacząć.
Za to do CoC jest takie coś jak Call of Misery, warto moim zdaniem rzucić okiem. Nie jestem za to pewien, czy TAZ jest w pełni kompatybilny z tą wersją Misery.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości