[AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Cromm Cruac w 10 Maj 2014, 16:52

Romanow napisał(a):Czemu jak uruchamiam ten setup to włącza mi się umowa chce ją akceptować a nie ma tam żadnego przycisku "Akceptuj"?

Cromm Cruac napisał(a):PRZECZYTAJ DOKŁADNIE PONIŻSZY OPIS ZWŁASZCZA SEKCJĘ INSTALACJA i F.A.Q. (CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA) ZANIM ZADASZ PYTANIE NA FORUM.
Za pytania na które jest odpowiedź w F.A.Q. będę bez litości wypijał Kozaki!
A FAQ przeczytał? Nie, bo po co. :facepalm: A jakby przeczytał to by wiedział.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Reklamy Google

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Romanow w 10 Maj 2014, 18:33

Jakbym mógł tobym akceptował... moge tylko tą umowę przewijać w górę i w dół a przycisku "akceptuj" nie ma...
"Tu spoczywa james,którego pancerz nie był najwyższej jakości"
Romanow
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 25 Kwi 2014, 13:40
Ostatnio był: 12 Wrz 2014, 20:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -1

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Romanow w 10 Maj 2014, 18:42

Ok,przeczytałem te faq i napisałeś:"Na Windows 7 i Vista z włączonym tematem Aero czasami nie wyświetlają się przyciski pozwalające zaakceptować licencję. Czasowo zastosuj temat Klasyczny Windows i przywróć Aero po instalacji."Gdzie zmienić ten temat systemu?
"Tu spoczywa james,którego pancerz nie był najwyższej jakości"
Romanow
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 25 Kwi 2014, 13:40
Ostatnio był: 12 Wrz 2014, 20:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -1

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Crew w 17 Maj 2014, 10:10

Hello twórco modyfikacji ? :)

W twoim modzie, informacja o zakończeniu emisji pojawia się za wcześnie, gdy jeszcze trwa xD
W modzie NPC podczas ogłoszenia emisji normalnie mają na to wyj*bane i nic nie robią, dopiero podczas informacji, że emisja lada chwila się zacznie zaczynają biegać sprintem po lokacji bez celu bo nie umieją znaleźć schronienia i co się kończy ich śmiercią, na dodatek gdy jestem w pobliżu ich biegają wokół mnie sprintem i jak mam wyjętą broń to stają i gadają bym ją schował xD Na dodatek ich animacja sprintu jest do kitu bo nieważne jaka broń, czy RPG czy coś innego zawsze w jednej ręcę trzymają.
ASUS ROG Strix G17 R7-6800H/32GB/1TB + 4TB/Win11 RTX3070Ti 240Hz
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 21:08
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Cromm Cruac w 17 Maj 2014, 11:54

Na pewno masz tylko AtmosFear zainstalowany?
Po pierwsze, nie zmieniałem zachowań NPCów a tylko dodałem, że się chowają przed psi-stormem i falloutem. Po drugie, w AF3 biegają truchtem tak jak w vanilii, nie sprintem. Po trzecie wreszcie, komunikat o końcu emisji wyskakuje jak promieniowanie psi spada do zera i emisja jest już niegroźna. Niebo jeszcze przez jakiś czas jest rozświetlone ale emisja nie stwarza już zagrożenia.

Moda pobrało już jakieś 100.000 osób i jakoś nikt takich problemów nie miał, więc albo coś zepsułeś przy mergowaniu z innym modem albo używasz jakiegoś moda, który psuje zachowania NPCów.
Polecam odinstalować wszystko, wywalić gamedatę i zainstalować czysty AF3. Wtedy nie będzie problemów.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Asaimp w 17 Maj 2014, 13:36

Z tą emisją, to prawda co pisze Crew. Ale raczej nie psuje to rozgrywki. ;) Reszta mi działa. Dobry mod, Cromm!
"Nic nie jest prawdziwe. Wszystko jest dozwolone."
Image
Awatar użytkownika
Asaimp
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 02 Maj 2014, 08:49
Ostatnio był: 16 Sie 2014, 16:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Cromm Cruac w 17 Maj 2014, 14:14

No ale przecież zachowanie NPCów podczas emisji jest identyczne z tym z vanilli. Nic tam nie tykałem. W vanilli też jak cię spotkają na swojej drodze to się zatrzymują, a juz nie daj bóg jakiś mutant się napatoczy. Wtedy wdają się w strzelaniny zamiast spieprzać i giną od emisji :D
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Asaimp w 17 Maj 2014, 15:05

Chodzi mi o dźwięk emisji. Kolesie z Janowa/Zatonu już mówią, że koniec emisji, a na dworze jeszcze ona szaleje i zadanie nadal trwa. ;) Z tym bieganiem to nic u mnie nie ma.
"Nic nie jest prawdziwe. Wszystko jest dozwolone."
Image
Awatar użytkownika
Asaimp
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 02 Maj 2014, 08:49
Ostatnio był: 16 Sie 2014, 16:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Crew w 17 Maj 2014, 19:21

No jak nie, podczas gdy zaczyna się opad radioaktywny lub burza psioniczna używają sprintu i biegają po całych lokacjach zamiast znaleźć schronienie : /

Albo takie coś :

Image

Drzwi nie potrafią otworzyć. A na mapie Jupiter w bunkrze jak wejdą do bunkra to dziwnie się trzęsą i obracają się wokół.
ASUS ROG Strix G17 R7-6800H/32GB/1TB + 4TB/Win11 RTX3070Ti 240Hz
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 21:08
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Cromm Cruac w 17 Maj 2014, 20:56

Ponawiam pytanie: to jest czysty AtmosFear 3, czy masz jakieś inne mody zainstalowane?

Zobacz sobie trailer w pierwszym poście. 2:19, 2:46 - tak biegają NPCe podczas emisji, falloutów itp. w AF3.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Pangia w 17 Maj 2014, 21:31

Screen tendencyjny, bo najemnicy zawsze się zacinają w magazynach podstacji na drzwiach do tej szopy. Dodać do tego kretynizm w postaci niemożności ukrycia się przed emisją w budynku metr dalej i nagle okazuje się, że dobiegnięcie do następnej kryjówki (budynek w Żelaznym Lesie) jest wyzwaniem nawet w waniliowym Zewie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Crew w 17 Maj 2014, 22:31

Cromm Cruac napisał(a):Ponawiam pytanie: to jest czysty AtmosFear 3, czy masz jakieś inne mody zainstalowane?

Zobacz sobie trailer w pierwszym poście. 2:19, 2:46 - tak biegają NPCe podczas emisji, falloutów itp. w AF3.


Tak używam tylko twojej modyfikacji plus pakiet tekstur Absolute. Podczas emisji jest ok, tak jak na trailerze, ale opady toksyczne czy inne nowe zjawiska, NPC nie wiedzą co mają robić. A jak się do nich zbliżę to wchodzą cały czas we mnie .
ASUS ROG Strix G17 R7-6800H/32GB/1TB + 4TB/Win11 RTX3070Ti 240Hz
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 21:08
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 7 gości