[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Adam w 25 Sie 2014, 21:39

Być może, chyba, że w logu coś innego wyskoczyło. Pokaż loga, jak nie to po prostu pobierz spolszczenie i wymaganego patcha.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez tom3kb w 25 Sie 2014, 21:45

Ewentualnie za słaaby komp na tego moda.
Ja na wersji PL gry nie miałem problemu z odpaleniem Jenota Pl.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Mila w 26 Sie 2014, 00:21

Eem, mam najnowszego pacza. Zaznaczam - mam wersję Zewu anglojęzyczną. Do moda jest dorzucone spolszczenie, jakieś fiksy. Teraz zainstalowałem Sigerous'a i... prawie działa. Gra się włączyła, zero lagów, wybieram broń - pół obrazu się spieprzyło. Dałbym loga i skrina, ale z telefonu piszę. Aha - gra po rusku. ;_;
Awatar użytkownika
Mila
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 28 Cze 2014, 16:30
Ostatnio był: 16 Lut 2019, 20:01
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 13

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 26 Sie 2014, 11:38

Pachnie piratem :P No bo angielska wersja to albo taka, albo Steamowa, ale akurat do Zewu można znaleźć pełne spolszczenie.

Zmień zawartość pliku localization.ltx na taką:
Kod: Zaznacz wszystko
[string_table]
language        = pol
font_prefix     = _cent ;_west

…i albo zorganizuj sobie spolszczenie, albo wypakuj gamedatę i configs/text/eng zamień na configs/text/pol, będziesz miał wtedy mieszankę angielsko-polską.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Mila w 26 Sie 2014, 21:17

Nie, nie pirat. Gra nawet nie moja. Korzystam sobie z kolegi, który pożyczył mi ją... dawno. Chyba zapomniał o niej. Nieważne.
No to... gdzie jest ten plik? Nawet skorzystałem z szukajki w folderze, by mi takowy znalazł... ale nima. o.O
Ech, zainstalowałem jednego Fixa podanego na tamtym forum, zainstalowałem spolszczenie podane na tamtym foru. Crash. Teraz powiedzcie mi, którą część loga mam podać, bo chyba za długi ten plik.

Btw. Pangia, nie mam tego folderu "eng" w text. Jest "pol" i "rus". Tyllko.
Awatar użytkownika
Mila
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 28 Cze 2014, 16:30
Ostatnio był: 16 Lut 2019, 20:01
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 13

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 26 Sie 2014, 23:53

wypakuj gamedatę


Mila napisał(a):Teraz powiedzcie mi, którą część loga mam podać

To kopsnij końcówkę od FATAL ERROR, jak jest.
Mila napisał(a):No to... gdzie jest ten plik?

Aaa, mój błąd, zapomniałem powiedzieć. Jeśli jest, to gamedata/configs, i musi być, bo zrobiłem małą pomyłkę i SGM ma kapkę zedytowany localization.ltx:
Kod: Zaznacz wszystko
[string_table]
language        = pol
font_prefix     = _cent ;_west
files           = SGM_add_include

Mila napisał(a):Nie, nie pirat. Gra nawet nie moja. Korzystam sobie z kolegi, który pożyczył mi ją... dawno. Chyba zapomniał o niej. Nieważne.

Aaa, czyli nie wiadomo w sumie. A jak angielska, to na 99% wywala błąd, że nie ma plików dla polskiej wersji językowej.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Mila w 27 Sie 2014, 11:39

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...e.r. - call of pripyat\gamedata\scripts\vsmod.script:11: attempt to index global 'VS_send_news' (a nil value)


To już sam się domyślam, że jakiś skrypt się sypie, co jest dziwne, bo zainstalowałem moda, fixa jednego i polską wersję, która była dorzucona tam do Jenoty.

Co do pliku localization.ltx, to jest tak, jak podałeś.
Awatar użytkownika
Mila
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 28 Cze 2014, 16:30
Ostatnio był: 16 Lut 2019, 20:01
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 13

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 27 Sie 2014, 12:33

To masz coś fest spi♥rdolone, bo nawet nie ma takiego pliku w SGM-ie (akurat mam go zainstalowanego). Na pewno usunąłeś po Jenocie gamedatę i dopiero później zarzuciłeś na to zwykłego SGM-a?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez DARTHARD w 27 Sie 2014, 13:39

Cześć mam problem z misją Blokada:znaleźć sposób na otwarcie sejfu gdzie jest klucz do otworzenia tego sejfu.
DARTHARD
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 08 Lip 2014, 21:58
Ostatnio był: 06 Lis 2017, 22:43
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -1

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 27 Sie 2014, 15:22

W budynku po prawej stronie od bramy, wchodzisz po drabinie i klucz jest w plecaku.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Mila w 27 Sie 2014, 16:57

Mam tylko wersję Jenot PL. Nie pobierałem i nie instalowałem zwykłego SGM-a ale chyba będę musiał, bo Jenot wcale nie odpali. Przynajmniej to w polskiej wersji. Ale dziwi mnie to, że gra ruszyła bez spolszczenia i już miałem ochotę grać na tej ruskiej wersji, ale nie - jakiś dziwny błąd, co mi pół ekranu wpirdoliło. I to nie tak, że nie mogłem nic zrobić. Mogłem zrobić wszystko, tylko że byłem ślepy, bo nic nie widziałem. Widać było minimapę, kawałek nieba i kawałek z lewej strony ekranu, a reszta, jakby ktoś bohaterowi na oczy źle taśmę przykleił. Łe.
Awatar użytkownika
Mila
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 28 Cze 2014, 16:30
Ostatnio był: 16 Lut 2019, 20:01
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 13

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Naznaczony221 w 29 Sie 2014, 20:32

Moze mi ktoś powiedzieć, gdzie znajdę tą częsc do wykrywacza min? mam ja pokazana na mapie ale za cholere nie wiem jak tam dojsc :C moze mi ktos pomóc????
Naznaczony221
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 09 Paź 2011, 14:21
Ostatnio był: 28 Lis 2014, 23:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości