[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Imienny w 12 Lut 2015, 12:52

1.Którą wersję Sigerousa instalowałeś (Jenot, zwykła, all-in-one czy jakąś inną)?
2.Czy instalowałeś jakieś dodatki (np. bronie)?
3.Próbowałeś tzw. Pełny reinstall?

Odpowiedzi na te pytania przydadzą się w ocenie, co poszło nie tak.

@down
Raczej coś poważniejszego, możliwe że związane z konfiguracją komputera. Albo trafiłeś na zły dzień silnika (jeden przejdzie całą grę bez błędu, drugi ma go już przed rozmową z pierwszym stalkerem).
Ostatnio edytowany przez Imienny 12 Lut 2015, 13:11, edytowano w sumie 3 razy
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez trolololo w 12 Lut 2015, 13:01

1. Chyba all-in-one z stalkerteam-u, na pewno nie jenota
2.Nie
3.I to kilka razy
@edit tak ściągałem kilka razy, mogę wejść do gry ale po 2-3 sekundach gra się zacina(ła) i piszę to dla tego że już prubowałem kiedyś, i pytam się bo nie wiem czy ktoś umie to rozwiązać
@edit2 Czy ktoś by mógł dać link z któregoś ktoś pobrał i na pewno działa? Bo może tylko ze stalkerteam mi nie idzie
@edit3 znalazłem mojego loga na stalkerteamie którego wlepiłem jakiś czas temu
Kod: Zaznacz wszystko
Error Reason:
----------------------------------------
xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "C:\Program Files (x86)\GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\bin\xrCore.dll" at 0023:0059E01E, xrDebug::backend()+174 byte(s)
 
User Message:
----------------------------------------
Expression    : !m_error_code
Function      : raii_guard::~raii_guard
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
Line          : 748
Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)

I co, ktoś umie?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Imienny w 12 Lut 2015, 23:20

Sigerous 2.2 English All-in-one - grałem na tej wersji i było nieźle. Był tylko problem z burzami psi i opadami, które dawały trwające w nieskończoność zadania (u mnie), ale można to spokojnie wyłączyć w opcjach gry.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez trolololo w 13 Lut 2015, 09:16

A można zainstalować spolszczenie? Bo na stalkerteamie pisze że na końcu, a skoro ty jest wszystko to chyba można nie?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Imienny w 13 Lut 2015, 09:36

W tej wersji mamy dwa dodatki pogodowe (Atmosfear 3, Absolute Nature 3), dodatek z bronami i angielskie tłumaczenie. Nie widzę nowych zadań ze strony tej wersji, więc sądzę, że można - lepiej jednak zostawić kopię zapasową odpowiednich plików w razie problemów. Nie można też zapomnieć o dodatku z broniami, który raczej zostanie nieprzetłumaczony, ale to tylko kilka opisów będzie po angielsku, co można przeżyć. ;)
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)

Za ten post Imienny otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trolololo.
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez trolololo w 13 Lut 2015, 13:26

Normalnie cię ucałuję, działa, i nie wylatuje do pulpitu, tylko szkoda że nie po polsku, łappaj :wódka: :wódka:
Mam problem z zadaniem blackdate: wait for nightfall, a dokładnie do której godziny mam czekać?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez lukasz638 w 03 Mar 2015, 20:27

Witam, mam pytanie dotyczące pieniędzy elektronicznych. We wcześniejszych postach zauważyłem, że dwie osoby miały problem ze wspomnianymi pieniędzmi. Dopiero zaczynam SGM 2.2 - jestem w Kordonie, ale chciałem się dowiedzieć czy to normalne, że klikając na sakiewkę ze schowka w statystykach widnieje kwota 0 ? W komunikacie pojawia się informacja iż zdobyłem 701 ? Dodam że nie mam jeszcze wgranego oprogramowania hakerskiego ale z tego co się orientuję ono pozwala mi wyłącznie na zdobywanie pieniędzy podczas przeszukiwania ciał więc chyba nie ma to nic wspólnego z wpisem który widnieje w statystykach PDA. Chyba że dopiero po wgraniu uruchamia się jakiś skrypt, który zlicza nasz dorobek.
Awatar użytkownika
lukasz638
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 23 Maj 2010, 12:41
Ostatnio był: 19 Sie 2023, 22:35
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 9

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Cromm Cruac w 03 Mar 2015, 23:13

Z tego co pamiętam to, pieniądze elektroniczne nie pokazują się w ekwipunku czy statystykach. Możesz je wymienić na prawdziwe u bankierów.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 04 Mar 2015, 00:28

Jak chodzi ci o taki woreczek, to tam się na nim klikało „użyj” i jakiś drobny grosz ci dodawało do konta, zwykle coś z przedziału 300-900 rubli. W statystyki nie patrzyłem, ale skoro hajs się zgadza, to nie ma co drążyć tematu.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez lukasz638 w 04 Mar 2015, 10:53

No właśnie nie jestem pewien czy się zgadza, a nie chciałbym polecieć na Zaton i dowiedzieć się że nic nie mam. Jeśli chodzi o wpis w statystykach to chodzi mi o PDA z ekwipunku. Widnieje tam zapis "liczba zarobionych elektronicznych pieniędzy" czy jakoś tak - no i jest zero. Komunikat o 701 rublach o którym wspominałem pojawia się wyłącznie w formie powiadomienia ale co mi po tym jeśli jest to po prostu przypisane do skryptu tej sakiewki. Ewentualnie mogę jeszcze chyba wrzucić oprogramowanie hakerskie, handlarzowi w kordnonie i zobaczyć czy hajs z trupów będzie wchodził.

Powiedzcie mi proszę u kogo na Zatonie kupowało się oprogramowanie hakerskie.
Awatar użytkownika
lukasz638
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 23 Maj 2010, 12:41
Ostatnio był: 19 Sie 2023, 22:35
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 9

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 04 Mar 2015, 15:59

Ale sakiewka nie jest elektronicznym pieniądzem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive lukasz638.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez lukasz638 w 04 Mar 2015, 18:09

ehh faktycznie całkiem zamotałem :D Kasa z sakiewki wlicza się w tradycyjną walutę :facepalm: Nie wiem co mi się powaliło. Sprawdziłem właśnie oprogramowanie i wszystko elegancko śmiga. Przepraszam za zamieszanie.
Awatar użytkownika
lukasz638
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 23 Maj 2010, 12:41
Ostatnio był: 19 Sie 2023, 22:35
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 9

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości