Kąt zbierania ekwipunku

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Re: Kąt zbierania ekwipunku

Postprzez Pangia w 27 Mar 2017, 09:50

NIE WIEM U MNIE DZIAŁA :tm:
Tyle w temacie, bo czytając te posty to zastanawiam się, czy robicie z siebie idiotów, czy naprawdę nimi jesteście. :u3:

Uwagi moderatora:

Ale jest pan chamski. Warn. - Wheel
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Marcus_Polonus.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Kąt zbierania ekwipunku

Postprzez Marcus_Polonus w 27 Mar 2017, 15:27

Prosty przykład różnic to na przykład fakt, że w Zewie trzymając klawisz "F" można zebrać dostępne przedmioty za "jednym zamachem" - tymczasem w SoC podnosi się tylko jeden przedmiot.
Inny przykład to taki, że zawsze kiedy się dłużej patrzysz kursorem na przedmiot, pojawia się jego nazwa i porada "Wciśnij "F", by podnieść". W SoC w tym momencie można rzeczywiście podnieść przedmiot, w Zewie też, ale pod warunkiem, że wyświetla się ikonka.

To są wbrew pozorom duże różnice, a chciałbym w obu przypadkach to jakoś połączyć - zbieranie wielu rzeczy na raz, jak w CoP oraz podnoszenie bez ikonki UI, w SoC (czyli właśnie rozszerzyć ten mój domniemany kąt).


Jak wymieniać różnice, to przypomniało mi się jeszcze przeszukiwanie ciał i obok leżąca broń - w Zewie jednocześnie przeszukujesz i zabierasz spluwę, w SoC nie.

NIE WIEM U MNIE DZIAŁA :tm:

Musi działać, ale nie koniecznie tak, jak JA sobie wymyśliłem - korzystam z modów na losowe schowki i wtedy taki problem staje się poważny.


EDIT do Pangia:
Nie, nie jestem debilem i nie, nie robię z siebie debila - jestem idealistą i wk****ają mnie niektóre niedociągnięcia i za niemal wszelką cenę staram się to zmienić. To, że Tobie takie, z pozoru, błache problemy nie obchodzą, nie znaczy, że możesz spamować takie tematy off-topic'owymi postami i jeszcze obrażać ludzi za to, że ktoś Ci to wprost wytknie.
Image

Za ten post Marcus_Polonus otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia.
Marcus_Polonus
Tropiciel

Posty: 276
Dołączenie: 18 Maj 2013, 22:36
Ostatnio był: 25 Lip 2023, 22:10
Miejscowość: Fabryka nad Jantarem
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 36

Re: Kąt zbierania ekwipunku

Postprzez HitFan w 27 Mar 2017, 21:24

Marcus_Polonus napisał(a):EDIT do Pangia:
Nie, nie jestem debilem i nie, nie robię z siebie debila - jestem idealistą i wk****ają mnie niektóre niedociągnięcia i za niemal wszelką cenę staram się to zmienić. To, że Tobie takie, z pozoru, błache problemy nie obchodzą, nie znaczy, że możesz spamować takie tematy off-topic'owymi postami i jeszcze obrażać ludzi za to, że ktoś Ci to wprost wytknie.

Jeszcze się nie zaklimatyzowałeś w specyficznym klimacie tego forum? Polecam ;D
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /

Za ten post HitFan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Kąt zbierania ekwipunku

Postprzez Marcus_Polonus w 27 Mar 2017, 21:32

A kto powiedział, że tak jest tylko na TYM forum? :P
Image
Marcus_Polonus
Tropiciel

Posty: 276
Dołączenie: 18 Maj 2013, 22:36
Ostatnio był: 25 Lip 2023, 22:10
Miejscowość: Fabryka nad Jantarem
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 36

Poprzednia

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości