Pomoc w "sklejeniu" dwóch modów

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Pomoc w "sklejeniu" dwóch modów

Postprzez Prising w 03 Lut 2016, 01:03

Witam, mam pewien problem. Ostatnio naszła mnie ochota na granie w STALKER'a, no więc zainstalowałem i zacząłem się rozglądać za modyfikacjami. Spodobały mi się 2 mianowicie STALKER Complete Mod oraz modyfikacja graficzna o nazwie Remake (linki podam na końcu). Próbowałem zainstalować obydwie bo bez żadnej nie mogę grać, są zbyt świetne, jedna uzupełnia idealnie drugą, ale niestety gra wyłącza się po ich połączeniu. Moje pytanie, czy jest możliwość złączenia tych dwóch modyfikacji w jakiś sposób? A jeżeli nie ma to bardzo mi zależy żeby wyciągnąć pliki na AI z moda Complete i wstawić do Remake, tylko nie wiem które to pliki. Proszę o pomoc Stalkerzy :)

Linki do modów:
http://www.moddb.com/mods/remake
http://www.moddb.com/mods/call-of-pripyat-complete
Prising
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 03 Lut 2016, 00:53
Ostatnio był: 03 Mar 2016, 18:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pomoc w "sklejeniu" dwóch modów

Postprzez Koniak w 04 Mar 2016, 18:04

Te pliki które się pokrywają połącz za pomocą winmerge. Trochę dłubania :/
OS: W7 HomePremium 64bit CPU:Amd fx-4130 3.8GHz;GPU:Gigabyte Radeon r7 260x 2gb; MOTHERBOARD:MSI 760g-p43; RAM:2x4GB GoodRam1333MHz;HDD:500GB WB; PSU:Thermaltake LP500W

Koniak
Wygnany z Zony

Posty: 135
Dołączenie: 11 Mar 2014, 18:42
Ostatnio był: 09 Maj 2016, 22:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 18


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości