Opisy miejsc na mapach CoP'a

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Opisy miejsc na mapach CoP'a

Postprzez Marcus_Polonus w 15 Cze 2016, 12:59

Witam wszystkich,

Grzebię w Stalkerach już od dłuższego czasu i doszedłem tym razem do problemu określania pozycji w Zewie.
Często się znajduje określenia miejsc na mapach w postaci np. B217, A12 itp. - czasem mogę się domyślić co to za miejsce, czasem metodą prób i błędów, a najczęściej wcale.

Może ktoś wie, czy bazuje to na jakiś współrzędnych, albo czy to jest takie "widzi mi sie" twórców, a jeśli tak, to czy ktoś kiedyś już ogarnął gdzie się znajdują takie punkty (mam na myśli przynajmniej większość) i mógłby pokazać na mapach Zewa, czy trzeba po prostu pracować "na czuja"?
Image
Marcus_Polonus
Tropiciel

Posty: 276
Dołączenie: 18 Maj 2013, 22:36
Ostatnio był: 25 Lip 2023, 22:10
Miejscowość: Fabryka nad Jantarem
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 36

Reklamy Google

Re: Opisy miejsc na mapach CoP'a

Postprzez trolololo w 15 Cze 2016, 20:51

takie "widzi mi sie" twórców


Co do miejsc:
:

B217 to chyba był kompleks przeciwlotniczy, B28 to Zaton, lub pralnia w Prypeci, w razie problemów zapraszam do solucji, na głównej stronie.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Opisy miejsc na mapach CoP'a

Postprzez Marcus_Polonus w 23 Cze 2016, 20:05

Po pierwsze, wiem, że niektóre miejsca można szybko zidentyfikować, ale chodzi mi bardziej o jakąś stałą zasadę panującą w Zewie.

A po drugie, jeśli podobny temat już istnieje, to niech ktoś zapoda linka.
Image
Marcus_Polonus
Tropiciel

Posty: 276
Dołączenie: 18 Maj 2013, 22:36
Ostatnio był: 25 Lip 2023, 22:10
Miejscowość: Fabryka nad Jantarem
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 36


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości