firewall i antywirus

Re: firewall i antywirus

Postprzez Woland w 23 Gru 2012, 01:06

A może coś innego? Jak zablokować reklamy? Przeglądarka jest dobra. Inny program jakiś jest?
Dobra, zablokowałem ręcznie na Sadistic.pl jedną reklamę.
Cuda.
Wiecie co?
W dodatkach jasno miałem podane że adblock jest włączony. Tak pisało, była tylko opcja "wyłącz".
A jak chciałem ręcznie zablokować było info że adblock jest wyłączony!
No to włączyłem. Kontrolnie wszedłem na mlppolska.pl zobaczyć czy w banerze będzie reklama czy płacząca Fluttershy. I co? Płacząca Fluttershy* :E
Adblock działa!
Komixxy.pl też ok, Demotywatory.pl też ok!


*chodzi o to że ta strona według treści napisu obok płaczącej Fluttershy utrzymuje się tylko z reklam.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: firewall i antywirus

Postprzez dorian w 10 Lis 2013, 20:21


dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: firewall i antywirus

Postprzez Pangia w 10 Lis 2013, 22:05

Ja sobie ostatnio firewalla od Comodo zainstalowałem. Chyba działa, parę razy blokował jakieś nieznane połączenia z neta, poza tym trochę jest czasami upierdliwy, bo przy instalowaniu czegokolwiek Comodo już pyta się, co ma zrobić, ale w sumie to chyba dobrze. Czasami tylko z sobie tylko znanych powodów nie daje do użycia opcji „Zaufana aplikacja” - nie wiem za bardzo, od czego to zależy, ale na szczęście rzadko się to pojawiało.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: firewall i antywirus

Postprzez hafdaba w 19 Lis 2014, 14:01

Ja polecam przetestować antywirus od firmy eset. Sama posiadam pakiet, który zapewnia też ochronę na smartfona i tableta. Jedyny minus - cena :P

Za ten post hafdaba otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smok61, caleb59.
hafdaba
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 19 Lis 2014, 12:58
Ostatnio była: 20 Lis 2014, 09:35
Kozaki: 2

Re: firewall i antywirus

Postprzez Nieznajomy X w 08 Gru 2014, 16:26

Ja nie polecam tego Comodo, bo jak go zainstalowałem to mi komp zaczął wariować.
Może to tylko u niektórych, ale jednak się zdarza.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: firewall i antywirus

Postprzez Herezja w 11 Gru 2014, 11:08

Jak widzę nikt nie napisał o ciekawym i darmowym antywirusie o nazwie 360 total security.
Całkiem nieźle działa a zarazem nie przeciąża komputera. Dostępna jest także wersja na zabawki z androidem.

http://www.programosy.pl/program,360-to ... urity.html --- tu jest dokładny opis co dany program potrafi + możliwość ściągnięcia.
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Poprzednia

Powróć do Oprogramowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości