Windows Media Player - Nie mogę edytować i klasyfikować

Windows Media Player - Nie mogę edytować i klasyfikować

Postprzez Stalker Rambo w 23 Wrz 2017, 08:31

Mam problem z Windows Media Player. Nie mogę edytować informacji o niektórych utworach (wykonawca, album, gatunek) i klasyfikować ich (nadawać gwiazdki). Mało tego tych utworów których nie mogę edytować program nie widzi w bibliotece muzyki (po lewej stronie pod listami odtwarzania: wykonawca, album, gatunek).

Czyli:

Mam dwanaście utworów zespołu "X". Nie mogę edytować i zaklasyfikować dwóch utworów. Klikam pod listą odtwarzania na Muzyka -> Wykonawca -> zespół "X". I wyskakuje mi, że mam tylko 10 utworów tego zespołu (brakuje mi tych dwóch, których nie mogłem edytować.

Niby w niczym konkretnym to nie przeszkadza, bo listy odtwarzania działają, ale strasznie mnie irytuje ten problem.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Reklamy Google

Re: Windows Media Player - Nie mogę edytować i klasyfikować

Postprzez mCq w 23 Wrz 2017, 10:14

Zamiast babrać się w wmp, ściągnij mp3tag i zrób to porządnie. Nawet okładki do utworów możesz sobie dodać.
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: Windows Media Player - Nie mogę edytować i klasyfikować

Postprzez Stalker Rambo w 23 Wrz 2017, 12:48

Nie potrzebuję kolejnego zbędnego programu. Na moje potrzeby WMP mi wystarcza. Po prostu denerwuje mnie, jak coś powinno działać, a nie działa.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Windows Media Player - Nie mogę edytować i klasyfikować

Postprzez Mito w 23 Wrz 2017, 20:36

Jeżeli coś nie jest jakimś malware, to nie powinno w ogóle zajmować zasobów komputera (procesor, RAM) dopóki go nie włączysz. Tylko będzie nieco miejsca na dysku zajmował, tyle.
To nie jest "kolejny zbędny program". To jest jedna z najlepszych prezentacji tego, że zasada "Szukaj jakiejkolwiek alternatywy dla gównianych programów Microsoftu" będzie jeszcze dłuuuuuugo obowiązywać w 99% przypadków. Zresztą, ten swój "zbędny program" możesz użyć raz i go wywalić.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Windows Media Player - Nie mogę edytować i klasyfikować

Postprzez mCq w 23 Wrz 2017, 20:59

Skoro mp3tag to dla ciebie zbędny program, a chcesz koniecznie podpisać sobie utwory to męcz się na wmp i nie zakładaj durnych tematów. Podałem ci najprostsze rozwiązanie a ty nim gardzisz, to w takim razie zostawiam cię z własną inteligencją :pogarda:
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: Windows Media Player - Nie mogę edytować i klasyfikować

Postprzez Stalker Rambo w 23 Wrz 2017, 22:08

Nie rozumiem twojego oburzenia. Zacytuję klasyka: to tylko kawałek pierd#lonego postu, a ty zachowujesz się tak jakbym krzywdził Twoją matkę. Nie gardzę ani tobą, ani twoimi radami. Nie wiem o co ta spina. Szanuję ludzi, którzy starają się pomagać. A jakbym miał się czepiać i robić z siebie dupka, to założyłem ten DURNY temat by dowiedzieć się jak naprawić program, a nie na jaki inny go zmienić.

Z ciekawości zainstalowałem ten program. Pozmieniałem w nim dane, ale WMP nadal nie widzi zmian.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Windows Media Player - Nie mogę edytować i klasyfikować

Postprzez doomer77 w 23 Wrz 2017, 23:20

Ale WMP to naprawdę słabiutki program od zawsze. Zawsze były dla niego alternatywy znacznie lepsze, wydajniejsze i łatwiejsze w obsłudze.
MP3TAG widzi zmiany w opisach plików? Jeśli tak, to problem nie istnieje w samych plikach, a z WMP. Skoro tak, to z niego zrezygnuj. Jest masa znacznie lepszych programów do tego samego celu. Szkoda czasu na poprawianie Microsoftu.

Za ten post doomer77 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Windows Media Player - Nie mogę edytować i klasyfikować

Postprzez caleb59 w 24 Wrz 2017, 10:15

Doskonale rozumiem przywiązanie do konkretnego programu, który zna się już na pamięć ale niestety czasami przychodzą takie momenty, że trzeba się przestawić bo coś nie działa lub jakiejś funkcji nie ma. Taki sam ból czułem przechodząc kiedyś z Firefoxa na Chrome, Bestplayera na MPC-HC czy z foobara2000 na AIMP'a ale możesz mi wierzyć, że z perspektywy czasu to były dobre zmiany warte zachodu i przestawienia się...

Od siebie mogę polecić właśnie AIMP'a za wygodę użytkowania no i wbudowany edytor właśnie do takich celów jak potrzebujesz...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666


Powróć do Oprogramowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości