Mała Iluminacja Arc'a

Mała Iluminacja Arc'a

Postprzez ArcGOne w 17 Maj 2011, 23:05

Witam.
Odkopałem dziś CD z moimi starymi pracami (samo CD brzmi już nieco przestarzale :wink: ), przejrzałem je i postanowiłem kilka tu umieścić. Nie tworzę muzyki ani nie robię modów, ale chciałbym się podzielić się z Wami tym co umiem - rysunkami. Nie mam tabletu, uzywam ołówków, często nie zastanawiam się też jakiej są grubości, czasem długopisów, bywa, że pobawie się grafiką.
Większość sięga okolo 5 lat wstecz (albo i wiecej- więc prehistoryczne), część jest nowsza, niestety obecnych mam niewiele lub wcale, dlatego myślę, że kiedy będę miec dostęp do jakiegoś skanera wrzucę "świeżynki":).
Jeszcze słowo odnośnie tego tematu. Stworzyłem nowy bo nie jest niestety stalker'owa, a nie chciałem zaśmiecac tematu "tFurczości" czymś odmiennym. Mam nadzieję, że uda mi się kolejne bardziej związane z Zoną niebawem dorzucić. Uwielbiam eksperymentować i kocham zmiany, dlatego wszystko na co natkniecie i podpisane bedzie od "Gabriel" po "Arc" w tym hybrydy, bedzie najpewniej moim tworem:).


Stare:
kilka zdecydowanie najstarszych i co za tym idzie moim zdaniem najsłabszych prac. Najdziwniejszych, pokazujących kontrast mojego niezrównoważonego umysłu;p. Część z nich wisi na scianie do tej pory, resztę rozkradli... :O.

Image Image Image Image

Image Image Image Image


Image Image Image Image



Trochę nowsze:
Jak obiecałem kilka kolejnych rysunków do mojego archiwum:).

Image Image Image Image

Image Image Image Image


Najnowsze:

W niedalekiej przyszłości.


Do zobaczenia w Zonie!
E n j o y ;).
Ostatnio edytowany przez ArcGOne, 27 Maj 2011, 10:04, edytowano w sumie 1 raz
__________Nie liczy się siła rażenia, a siła wywieranego wrażenia
Image

Za ten post ArcGOne otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive dorian, Fade, Wheeljack, Dżuz, Cysiu, Greyeeh, The Witcher, Gabriel.
Awatar użytkownika
ArcGOne
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 20 Kwi 2011, 09:15
Ostatnio był: 11 Lis 2011, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 16

Reklamy Google

Re: Mała Iluminacja Arc'a

Postprzez Fade w 18 Maj 2011, 07:18

stary ale pojechałeś "najsłabszych prac."..
dla mnie są świetne, kiedyś trochę się bawiłem w malowanie/ rysowanie, ale
Tobie bym nie podskoczył. Dawaj nowe.
"Patrząc w otchłań pamiętaj, że otchłań patrzy także na Ciebie"
Awatar użytkownika
Fade
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 19 Mar 2011, 10:14
Ostatnio był: 07 Wrz 2014, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Mała Iluminacja Arc'a

Postprzez ArcGOne w 27 Maj 2011, 10:20

Witam ponownie:). Zauważyłem ze kilku osobom przypadł do gustu ten temat. Nie będę ukrywać, że motywujące to jest :E. Obiecałem więc dorzucam kilka rysunków do tego tematu- Podtytuł "Trochę nowsze". W niedługim czasie uzupełnię ostatnią część, wtedy to archiwum będzie kompletne.

@ Fade- zdaję sobie sprawę, że są ludzie który reprezentują takie umiejętności, przy których przeżuliby mnie na śniadanie i nie poczuli nawet, tak jak Zona to czasem z nami robi;p. Nie chodzi o podskakiwanie bo wierze, że skoro próbowałeś malować/rysować to na pewno wymienilibyśmy się ciekawymi uwagami i doświadczeniami. Tak więc wolałbym się z Tobą na polowanie razem wybrać, niż porównywać. Dzięki za post;).

Pozdrawiam.
__________Nie liczy się siła rażenia, a siła wywieranego wrażenia
Image
Awatar użytkownika
ArcGOne
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 20 Kwi 2011, 09:15
Ostatnio był: 11 Lis 2011, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 16

Re: Mała Iluminacja Arc'a

Postprzez Master070 w 08 Sie 2011, 23:58

Super prace. Może coś ze Stalkera narysujesz ? :)
Master070
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 12 Wrz 2010, 22:54
Ostatnio był: 19 Lis 2013, 15:10
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0


Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości