[zdjęcia] EJ Żarnowiec

[zdjęcia] EJ Żarnowiec

Postprzez Canthir w 18 Paź 2013, 10:33

Miałem przyjemność być dwa razy na wyprawie/ekspedycji naukowo-badawczej na teren niedokończonej Elektrowni Jądrowej Żarnowiec w Kartoszynie. Teren jest administrowany przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną i pilnowany czujnym okiem najętej firmy ochroniarskiej. Czy można się tam wedrzeć "po stalkersku" - nie mnie sądzić, wiem tylko, że odpowiednie pozwolenia dużo ułatwiają i oszczędzają problemów. Dlatego dla tych, którzy ŻEJ jeszcze nie widzieli na własne oczy, a wybrać się tam nie mogą z przyczyn różnych udostępniam małą galerię moich zdjęć opatrzonych geotagami. Polecam zaglądać do galerii co jakiś czas, ponieważ część zdjęć jest jeszcze nie wyretuszowana i nie wrzucona, szczególnie z tuneli technologicznych zwanych Metrem lub Podziemiami Agropromu.

[klik]
Ostatnio podbity przez Canthir, 18 Paź 2013, 10:33
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony

Za ten post Canthir otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive LordHagen, Voldi, Ric, Gro3a, Wayathin.
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Reklamy Google

Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość