Robię avatary i sygnatury

Robię avatary i sygnatury

Postprzez KrakenLBN w 22 Sie 2017, 01:18

Jeżeli ktoś chciałby to mogę zrobić za darmo awatar, czy sygnaturę. Oczywiście to nie jest jakaś zaawansowana grafika, tylko to co możecie zobaczyć u mnie na awatarze, czy sygnaturze. Każdy chętny niech pod tym postem:
1. Da obrazek jaki chce na avek/sygnaturę
2. Napisze jaki ma być napis
3. Napisze jaki chce wygląd napisu
4. Ewentualnie jeżeli chce coś ciekawszego(coś polegającego na wycinaniu konkretnej rzeczy i wklejaniu do innego obrazka) niech napisze to.
Oczywiście mile widziany kozak w przypadku kiedy moja praca się spodoba. Robię to bardziej z potrzeby zabawy z Photoshopem i przez nudę jaką odczuwam w nocy(mam problemy ze spaniem i nie wiem jak spożytkować ten czas).
Image
Awatar użytkownika
KrakenLBN
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 17 Sie 2017, 08:16
Ostatnio był: 12 Kwi 2022, 00:08
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Robię avatary i sygnatury

Postprzez Universal w 22 Sie 2017, 05:19

Jeśli chcesz się bawić PSem i zrobić coś z nudą to naucz się czegoś nowego i rób tutoriale, jeden po drugim. Tu się nie popisałeś.
Na problemy ze spaniem - Bedn... lekarz. A ponadto im mniej będziesz siedział przed snem przy kompie tym łatwiej zaśniesz.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Robię avatary i sygnatury

Postprzez KrakenLBN w 22 Sie 2017, 22:42

Oczywiście dziękuję za rady. Tutaj chodziło o to, że niektórzy mogą chcieć coś takiego, a nie mają czasu na to.
Na innym forum(całkowicie inna tematyka) gdzie byłym redaktorem to parę osób się trafiło, którzy mnie poprosili o to i byli zadowoleni. Myślałem, że tutaj też komuś się to może przydać. :p
Image
Awatar użytkownika
KrakenLBN
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 17 Sie 2017, 08:16
Ostatnio był: 12 Kwi 2022, 00:08
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Robię avatary i sygnatury

Postprzez Universal w 23 Sie 2017, 11:45

Jakoś nigdy do mnie nie przemawiały obrazki z wklejonymi nickami.

Obrazki ładuj na np. imgura czy tinypica, nie na gówno jakim jest iv.pl i inne tego typu, już Ci wygasło.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Robię avatary i sygnatury

Postprzez KrakenLBN w 24 Sie 2017, 08:03

Właśnie za mną szczerze wtedy też ale robiłem miniaturki do swoich filmików na YT i zobaczyłem, że na tamtym forum był popyt na to, to zacząłem to robić. Taka sama zasada tak naprawdę jak przy miniaturkach.
O! I dzięki serdeczne za dobre hostingi. Nie wiedziałem, że na tym tak szybko wygaśnie.
Image
Awatar użytkownika
KrakenLBN
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 17 Sie 2017, 08:16
Ostatnio był: 12 Kwi 2022, 00:08
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1


Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości