Komiksy i wszelka "tFurczoźć" własna

Re: Komiksy i wszelka "tFurczoźć" własna

Postprzez Gro3a w 19 Cze 2017, 20:06

Jako, że dostałem zamówienie od znajomego na replikę broni, zacząłem pracę nad kolejną repliką PPSa - 43. Ta jest lepiej wykonana od poprzedniej, bo wreszcie doceniłem gumowy młotek :E No i co najważniejsze będzie posiadać ruchome przyrządy celownicze, bo dorwałem pełną dokumentacje techniczną od tego modelu broni ;) Zrezygnowałem też ze spawania niepotrzebnych dodatkowych elementów a replika będzie oksydowana na gorąco w specjalnym roztworze.
Image
Jest jeszcze trochę do zrobienia, ale pójdę "po łatwości" i zamówię ze znanego portalu części od ostrej wersji. Oczywiście te, które nie podlegają pod ustawę :E
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...

Za ten post Gro3a otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pijawol, Cysiu.
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 05 Paź 2017, 20:50
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 282

Reklamy Google

Re: Komiksy i wszelka "tFurczoźć" własna

Postprzez FDGod w 26 Sie 2017, 11:16

Porównanie
2015:Image
2016:Image
Niedawno zacząłem:Image, to ma jeszcze wiele do poprawki i ogólnie roboty tak że pewnie przy następnej wizycie będzie gotowe xD
Pogromca atików

Za ten post FDGod otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
FDGod
Kot

Dołączenie: 11 Maj 2011, 18:39
Ostatnio był: 01 Wrz 2017, 20:28
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 7

Poprzednia

Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość