S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez Lucjusz w 15 Lip 2011, 16:19

Dallas jak jesteś taki wrażliwy na krytykę to po co udostępniasz swoje filmy? Kolejny gość co to wystawi swoje wypociny i oczekuje tylko pozytywnych komentarzy a każdą krytykę zbywa głupimi tekstami w stylu "zamiast krytykować to sam zrób lepiej". Jeżeli nie jesteś w stanie zdzierżyć tego, że Twoje dzieło może się komuś nie spodobać to lepiej nic nie rób albo rób ale dla siebie i ludziom nie pokazuj.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...

Za ten post Lucjusz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dementorin.
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez Dementorin w 15 Lip 2011, 19:24

Nawet ja już leję na opinię innych. :E
Z tym że ja nagrywam STALKER'a od podstawówki, trochę mi czasu zajęło zaakceptowanie kiczowatości moich pierwszych filmów. :wink:
Macie więcej wyświetleń przez dzień niż ja w rok i jeszcze narzekacie na opinie. :facepalm:
Powodzenia w kontynuacji. :D
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez Wheeljack w 15 Lip 2011, 19:46

Mnie tam się najbardziej podoba kwestia:
Kierunek: tam.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez Xanserto w 15 Lip 2011, 19:53

Właśnie obejrzałem ten film i widzę że macie dużo wyświetleń. Nie ma to jak reklama i widzowie. :)
Film sam w sobie nie za dobry, niektóre sceny są całkowicie zwalone, sztuczne aktorstwo (po tylu filmach powinno być jak w dobrym teatrze) i innymi drobiazgami, które zepsuły efekt klimatu strefy. :-/
Przytoczę tutaj scenę wchodzenia na schodek. Wypadła jednemu z was torba, ale co tam! Maska z rurą chroni idealnie! :facepalm: Każdy wie że takie coś nie przejdzie.
Nie wiem czy mówiąc o dzieciach na polu z kałachem mieliście na myśli Pana Irydiusa, który ma lepszą grę aktorską niż wy, nie mówiąc już, że u niego chociaż jest jakaś akcja i wszyscy nie klną bez sensu. Obejrzyjcie jego film pt. Opowieść STALKERska albo Strych i wtedy nagrywajcie dalej.
Najbardziej czepić się tutaj można gry aktorskiej, miejsce wybraliście dobre, aktorów zostawię bez komentarza, ale mogliście się ubrać w coś innego. :| I te debilne dialogi: Kierunek tam! I ciągłe klnięcie...

Gra aktorska: 2/5
Miejsce: 4/5
Jakość obrazu: 4/5
Fabuła filmu: 3/5
Dialogi: 2/5
Akcja: 1/5
Efekty specjalne: 1/5
Ukazanie strefy: 2/5

Ogólna ocena filmu to 2/5.
Xanserto
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 29 Gru 2010, 02:02
Ostatnio był: 23 Paź 2012, 10:31
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez Sarlinov w 15 Lip 2011, 20:10

Jeśli potrzebujecie, mogę wam pomóc "na odległość" przy pisaniu dialogów i ogólnie pojętej "stylistyce dialogów". Mam w tym trochę doświadczenia. Jak coś piszcie PW albo coś.
Sarlinov
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 03 Lip 2010, 11:59
Ostatnio był: 25 Sie 2014, 23:31
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 6

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez kasjusz21996 w 22 Mar 2012, 20:58

Mi tam uj z grą aktorską, bo sam bym lepiej nie zrobił, ale mam kilka małych rad, bo myślałem, że to parodia...
Rady:
-Emocje, wy się nie baliście kontrolera? A nawet jak chciał go zabić, to trochę agresji, krzyku, czy czegoś, bo inaczej to drętwe. Jak koleś zaginął, to powinniście być ostrożniejsi wchodząc do budynku. Jak drugi koleś zaginął, to powinniście próbować się wynosić i wogóle trochę zaspokojni byliście. Jak już, dziwnym złożeniem losu postanowiliście szukać dalej tego pierwszego zaginionego i takie ciało zabaczyliście, to powinna być jakaś reakcja: Tamten mógłby powiedzieć: O nie! A więc nie żyje! Wypiję twe zdrowie kamracie..., czy cuś takiego. Jak chciał dorwać kontrolera, to mógł trochę agresywniej... Coś ten kontroler za szybko go dorwał, jakgdyby w następnym pomieszczeniu. Nie zaspokojna twa reakcja przewodniku?
-Wszyscy powinniście mieć
:

tutaj było słowo: zaszczaną, co dałoby nam połączenie wyrazowe "zaszczaną broń", a ja jednak po głębszym przemyśleniu, nie radzę szczać na swą broń :E
broń, iść uważniej, bacznie rozglądać się i być przygotowanymi w pozycji bojowej...
-Poprawcie tekst i się nauczcie, aby nie było takich rozbrajających tekstów jak: "Bo pijawki nas tu zastaną", "Kierunek: Tam!", czy chociażby "Zabił kieła"...
-Poprostu pokażcie panie strach, gniew, niepokój, przygotowanie i trochę hmm... Mowę próbujecie mieć takjakby staropolską, weźcie panie normalnie mówcie i więcej, i w różnych tonach np: cośtam słychać było i wszyscy na klęczaka ze spluwami w dłoni, i jeden sztywno trzymający spluwę i celujący wyszepta szybko i z bojaźnią: "Co to ku*wa było?!"
"Today is gonna be the day that they're gonna throw it back to you... By now you should've somehow realised what you got to do..." - Oasis
http://www.anarchifaq.most.org.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=Mrgh4eK9e5Q
Awatar użytkownika
kasjusz21996
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 24 Sty 2011, 16:51
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 02:04
Miejscowość: Brody/Londyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez andrei98 w 22 Mar 2012, 23:14

Dla mnie ten filmik to bomba. Brawo wggl. za chęci. Komu chce sie wyjść z domu, nakręcić film, do tego ten filmik kręcili ludzie którzy mieli około 25-27 lat, więć sobie pomyślcie :D
"Im dłuższa droga w Zonie, tym bezpieczniejsza"

andrei98
Wygnany z Zony

Posty: 10
Dołączenie: 21 Mar 2012, 20:55
Ostatnio był: 10 Paź 2018, 02:50
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez Realkriss w 23 Mar 2012, 09:35

To idź i kręć. Może lepiej Ci pójdzie.
Wiek tych ludzi nie ma nic do rzeczy, a nawet raczej działa na ich niekorzyść, bo taki słaby materiał to by mogły nakręcić komórką chłopaky z podstawówki.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez Azot w 23 Mar 2012, 21:18

Dallas, spójrzmy prawdzie w oczy... Jedynie gdzie się aktorsko spełniłeś to poniższy filmik, pasujesz do niego idealnie.
Zostaw kręcenie tego typu produkcji innym, bardziej światłym ludziom.

Awatar użytkownika
Azot
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 25 Lip 2011, 18:34
Ostatnio był: 27 Mar 2017, 06:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 67

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez evo68 w 08 Maj 2012, 18:25

Ze swojej strony powiem,że mogłobyć więcej akcji. Wkońcu S.T.A.L.K.E.R. to też strzelanka więc może jakieś sceny wymiany ognia? Może spróbujcie after effects do filmu i czekam na drugą część (druga część mogłaby być o pijawce albo o tym jak ktoś pomaga zabić kontrolera ). Nie przejmuj się krytyką, rób to co lubisz i dziel się tym.

Pozdro
evo68
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 02 Kwi 2006, 18:30
Ostatnio był: 05 Sie 2013, 13:24
Miejscowość: Legnica
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez KOSHI w 08 Maj 2012, 20:23

Zmęczyłem ten przepiękny film ...

Może zacznę od minusów:
- teksty nie najwyższych lotów, momentami takie banały, że aż zęby bolały <tutorial to był czy co?> a momentami zbędne wulgaryzmy.
- gra "szefa" marna, wyraz twarzy jakby miał szczękościsk, kamraci wypadli lepiej bo ... w sumie nic nie robili.
- fabuła kompletnie nie ciekawa.

Plusy:
-muzyka z gry i niektóre odgłosy z niej (to akurat mi się spodobało).

Ogólnie film b.słaby. Historie typu: idzie bosy Mongoł przez pustynię i znajduje buta, siada, myśli 3 godziny i film się kończy, są ciekawsze. Jeszcze do tego ta napinka przy komentarzach :facepalm: .
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: S.T.A.L.K.E.R - Epizod I - Kontroler

Postprzez jos w 08 Maj 2012, 20:28

W ogóle zapomniałem, że jest tu temat o tym filmie:D

To dzieło, jest po prostu kopalnią tekstów. Żadna impreza Stalkerska na której jestem ze znajomymi albo po prostu spotkanie nie może się obejść bez:
1. - Kierunek… TAM!
2. - A ty nadstawiaj uszu… I rozglądaj się.
3. - Anomalia Łysica.
4. - Coza bydle je*ane.
5. - Promieniowanie, musimy ubrać maski.
6. - Po co ci takie kropidło, przecież w Zonie nie ma do czego strzelać.
7. - Kwiaty zakwitły ale nie wiem czemu nie pachną.
8. - Jajogłowi? Tutaj? (jak na larpie widzimy naukowców)
9. - Najemnicy kąsają anarchistów. Frakcję Wolność.
10. - Na moim pidiej…

Wszystko z pamięci:D
Niestety za słowa krytyki, nawet uzasadnionej (o którą nie trudno) Dallas kasuje posty i blokuje na jutubie więc ciężko podzielić się uwagami. No i zwalanie wszystkiego, pewnie nawet i dialogów, na brak PRO kamery i kasy, urocze:D
Ale i tak się nie możemy doczekać drugiej części (która miała być kręcona jeszcze w tamtym roku).

- - -

Postanowiliśmy ekipą nakręcić wierną kopię tego dzieła, jako że jesteśmy wielkimi fanami (post wyżej). Wyszło nam praktycznie tak samo jak oryginał. Jedyna różnica to końcówka, bo trzeba było już wracać do domu.
https://www.youtube.com/watch?v=9lw9aZn ... ata_player

Uwagi moderatora:

No ale temat to mógłbyś podbić. :F - Wheeljack
Image

Za ten post jos otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gro3a.
Awatar użytkownika
jos
Stalker

Posty: 184
Dołączenie: 05 Wrz 2011, 12:28
Ostatnio był: 05 Lis 2020, 17:25
Frakcja: Monolit
Kozaki: 95

PoprzedniaNastępna

Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości