NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielkiego!

NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielkiego!

Postprzez Duster96 w 15 Lut 2014, 13:58

Witam was bardzo serdecznie!
Dokładnie pierwszego października 2012 roku miało miejsce otwarcie NAGZ. Około 1000 subów, około 100 tysięcy wyświetleń. Ciągła nadzieja na to, żeby dać widzowi to, co zamierzaliśmy od początku. Żeby widz wchodząc na nasz kanał miał wybór. Dwa style: Spokojny i chaotyczny. Chcieliśmy, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Dużo prób, dużo błędów, mało sukcesów. To ostatnie należy teraz zmienić! Dlatego bardzo serdecznie zapraszam was na nasz kanał. NewAgeGamingZone! To miała być nowa era, ale ta era zacznie się, kiedy zbudujemy społeczność, która będzie chciała jej rozwoju. Nowy wymiar let's play'u nie ma prawa bytu bez dużej ilości widzów, którzy systematycznie odwiedzają kanał. Myśleliśmy, ze się tak da, niestety z racji błędów jakie popełniliśmy, z 1000 osób, większość jest nieaktywna. To nasza wina! Ale tak ma już nie być! Chcemy coś dać od siebie, ale chcemy też coś dostać. Komentarze, łapki, wyświetlenia. To coś, co nas napędza, co pokazuje, że na polskim YouTube jesteśmy coś warci. Niestety cały czas jesteśmy szarakami jakich jest tysiące. Wiele osób mówi, że na let's play'ach nie da się już wybić. Co znaczy wybić w dzisiejszym tego słowa znaczeniu? Te 1000 widzów które teraz mamy też można by było uznać za wybicie, gdyby nie były to puste suby, które dostaliśmy za to, że daliśmy im coś co szukali. Przyszli po to, podziękowali w formie suba i odeszli. Rojo, Łono Posejdona, Impossiblevloog, Urban, Bit_Abuser, MrCe - te osoby wiedzą o istnieniu naszego kanału. Te osoby w mniejszym czy większym stopniu nam pomogły, subując, łapkując, dodając komentarze. Mówili o nas, pisali o nas. Ale co z tego? Nie ma tej społeczności która jest naszym celem. Właśnie do tej społeczności was zapraszam! Stwórzmy to wszystko razem! Tu liczy się zdanie przede wszystkim widzów, ale żeby to oni decydowali, musi ich po prostu trochę być. Zapraszam bardzo serdecznie! Mam nadzieję, że ktoś dotrwał do końca!

Zapraszam na YouTube'owy kanał NAGZ! Stwórzcie z nami NASZĄ społeczność!:

http://www.youtube.com/user/NewAgeGaMingZoNe

Społeczność tworzona jest także poprzez FaceBook'a! Zapraszam do lajkowania!

https://www.facebook.com/newagegamingzone
Duster96
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 15 Lut 2014, 13:54
Ostatnio był: 15 Lut 2014, 20:53
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Glaeken w 15 Lut 2014, 14:15

Czym Wasze lets play filmiki różnią się od pozostałych w Internecie? Na czym polega oryginalność?

Bo jeśli tworzycie coś co już jest w Internecie i się dziwicie, że po Waszych staraniach w nagłośnieniu ludzie którzy przyszli, coś tam odhaczyli i sobie poszli znaczy, że się rozczarowali albo zniechęcili się.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Duster96 w 15 Lut 2014, 14:25

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że do tej oryginalności brakuje nam właśnie przede wszystkim widzów.

To, że lets play'e są to wiem i wiem, że jest ich dużo. Ale dużo jest też papieru toaletowego(wiem, głupi przykład, ale patrząc czysto na marketing dosyć rozsądny), czy sklepów internetowych, a i tak powstają inne.

Co do tego że przyszli, coś odhaczyli. Być może jest to dlatego, że się rozczarowali. Jednak patrząc na statystyki, chodzi o to, ze był to ktoś kto czegoś potrzebował(np. moim zdaniem wielkim błędem był ten minecraft nagrywany przez mojego "wspólnika" i dodawanie poradników) i jak już wzięli to co potrzebowali to poszli do innych.

Niestety patrzenie ludzi na YouTube często jest: Dużo osób to pooglądało to to jest dobre! o tym będę rozmawiał z kolegami, bo oni to pooglądali itp. przypadki. A jak ktoś widzi, ze coś ma mało wyświetleń czy łapek, to często nawet tego nie poogląda.

Przede wszystkim to czym miał się różnić ten kanał od innych, to integracja z widzami. Brzmi naprawdę zabawnie patrząc na tych którzy mają kilkaset tysięcy i wielkie fanpage. Mam też kilka swoich pomysłów które zachowam dla siebie. Ale naprawdę, ciężko jest cokolwiek zorganizować bez reklamy. Ciężko jest dotrzeć do widza. Często dostaję komentarze(na forach związanych z YT), że brakuje nam dotarcia do widza. Za mało osób po prostu o nas wie, a ja nie wiem co z tym zrobić, dlatego reklamuję się na takich forach jak to z nadzieją, że ktoś zaglądnie i zostanie na dłużej.

Ciężko jest kogokolwiek na dłużej zatrzymać. Takie niestety są realia, ale to nie znaczy, że mam się przez to poddać. Nagrałem prawie 100 materiałów z FIFY Manager, ponieważ wiem, ze znam się na piłce i dostałem tam kilka naprawdę fajnych, ciepłych komentarzy, od ludzi 25-30 letnich, którzy piszą, ze przychodzą po pracy, włączają mój materiał i oglądają, bo chcą posłuchać jak ktoś kto się na tym zna, mówi o piłce w sposób bezstronny.

Cały czas będę się starał, a kiedy osiągnę(jeżeli kiedykolwiek będzie mieć to miejsce) odpowiedni poziom, wtedy konwencja tego kanału znacząco odbiegnie od innych kanałów związanych z let's play'ami.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż ktoś doceni te starania, chociaż wiem, że same starania bez odpowiedniego innowacyjnego pomysłu, mogą nie dać spodziewanego efektu.
Duster96
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 15 Lut 2014, 13:54
Ostatnio był: 15 Lut 2014, 20:53
Kozaki: 0

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Adam w 15 Lut 2014, 14:50

Zarejestrował się dzisiaj, zero związku ze stalkerem i robi reklamę. Za to się płaci :caleb:

A na serio to dogadajcie się z jakimś większym zagrajmerem i stwórzcie sojusz/porozumienie czy jak to się tam nazywa. Widzowie tego bardziej znanego MOŻE przejdą do Was. Coś jak Bananowy Janek, BartekGM i NRGeek.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Pangia w 15 Lut 2014, 15:18

Ja się kiedyś zastanawiałem nad zrobieniem let's play'a z np. Left 4 Dead albo Stalkera, ale stwierdziłem, że trochę za dużo wyjdzie mi z tym roboty zważywszy na moje zerowe umiejętności w jakiejkolwiek obróbce audio-video. A miałem pomysł na coś oryginalnego, czego chyba jeszcze nie widziałem, ale pewnie by się też nie znalazło wielu amatorów.
Duster96 napisał(a):Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Umiejętność formatowania też, takiej ściany tekstu nikt nie ruszy.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Glaeken w 15 Lut 2014, 16:27

Duster96 napisał(a): Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że do tej oryginalności brakuje nam właśnie przede wszystkim widzów.

No i właśnie to jest błąd w Waszym rozumowaniu... odwrócę to: jeżeli widzów zabraknie to i oryginalności nie będzie? Żeby stworzyć oryginalny produkt/usługę/cokolwiek potrzebujecie widzów czyli odbiorców, odbiorcy zlecą się jeżeli pomysł jest tego wart i ich to zainteresuje czyli będzie oryginalny. Koło się zamyka bo chcecie zawczasu nazbierać ludzi aby coś stworzyć.
Raczej powinniście się skupić na tym co lubicie robić i robić to dobrze a nie na siłę przyciągać ludzi aby móc wykazać się oryginalnym pomysłem. Jeśli pomysł jest naprawdę dobry i oryginalny, to robić go bez względu na ilość osób a reklama się rozejdzie "pocztą pantoflową" nawet bez waszej ingerencji, tak to właśnie działa: kolega powie koledze, ten znajomemu itd.

Duster96 napisał(a):Niestety patrzenie ludzi na YouTube często jest: Dużo osób to pooglądało to to jest dobre! o tym będę rozmawiał z kolegami, bo oni to pooglądali itp. przypadki. A jak ktoś widzi, ze coś ma mało wyświetleń czy łapek, to często nawet tego nie poogląda.

I tak i nie. ZAWSZE jest powód tego, że dane wideo/artykuł/strona nie jest popularna. Zazwyczaj twórcy popełniają karygodny błąd i myśląc, że to właśnie ich pomysł jest świetny, cudowny, wspaniały i wszyscy powinni go lubić i oglądać... ale w rzeczywistości tak nie jest. Zaślepieni własnym "słomianym zapałem" nie potrafią na to spojrzeć czysto racjonalnie. Druga sprawa to jakość - jeśli ktoś coś robi na "odwal się" i na szybko to niech nie oczekuje wspaniałej oglądalności. Trzecia sprawa która w zasadzie zabija wszelkie próby zaistnienia w sieci: robienie czegoś bez pomysłu na zasadzie "jemu się udało, więc jeśli zrobimy to troszkę inaczej i odpowiednio rozreklamujemy to będzie super". Reguła jest prosta: jeśli coś jest przeciętne ale popularne to wygrywa ten kto wpadnie na to pierwszy. I jeszcze jedna ważna rzecz: jeśli ktoś chce robić wiele rzeczy na swoim portalu/stronie/kanale to żadna mu nie wypali. Dlaczego? Bo w żadnej tak naprawdę nie będzie dobry. Słowo klucz to specjalizacja w określonej dziedzinie czyli wiedza. Lepiej skoncentrować się na jednym, idealnie jeśli jest to coś co nas pasjonuje zamiast rozdrabniać się i napie.... ć o wszystkim licząc, że zlecą się ludzie o różnych zainteresowaniach, wieku etc. Specjalistyczna, skoncentrowana wiedza w danej dziedzinie zawsze przyciąga ludzi.
Z reguły jeśli coś ma dużą oglądalność to jest kilka tego powodów: jest to naprawdę dobre i/lub unikatowe, niecodzienne, jedyne w swoim rodzaju i/lub pomysłowe. Ideał łączy wszystkie te elementy.
Duster96 napisał(a): Przede wszystkim to czym miał się różnić ten kanał od innych, to integracja z widzami. Brzmi naprawdę zabawnie patrząc na tych którzy mają kilkaset tysięcy i wielkie fanpage.

Każdy fanpage zaczyna od zera. Możecie wierzyć lub nie ale wysiłek włożony w każdy pomysł opłaca się jeśli się robi go z czystej pasji, bezinteresownie i na odpowiednim poziomie. Oczywiście to kosztuje sporo czasu, często też i jakieś pieniądze ale wcześniej czy później zostanie to docenione.

Duster96 napisał(a):a ja nie wiem co z tym zrobić, dlatego reklamuję się na takich forach jak to z nadzieją, że ktoś zaglądnie i zostanie na dłużej.

Błąd. Reklamuj się w miejscach z których chcesz aby ludzie do Ciebie pryszli. Czyli musisz określić swój - fachowo to się nazywa - target audience.. i właśnie wśród nich się reklamować. Bez tego ani rusz.

Duster96 napisał(a):Nagrałem prawie 100 materiałów z FIFY Manager, ponieważ wiem, ze znam się na piłce i dostałem tam kilka naprawdę fajnych, ciepłych komentarzy, od ludzi 25-30 letnich, którzy piszą, ze przychodzą po pracy, włączają mój materiał i oglądają, bo chcą posłuchać jak ktoś kto się na tym zna, mówi o piłce w sposób bezstronny.

Może właśnie dlatego, że robisz to dobrze i z pasją etc. czyli spełniłeś wszystkie te elementy które opisałem wyżej.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Duster96 w 15 Lut 2014, 16:57

Glaeken, bardzo fajnie mądrze napisany post.

Masz rację w 90%

Trochę złych słów użyłem, jeśli chodzi o oryginalność. Chodzi mi o to, że im więcej będzie ludzi tym lepiej będzie to wyglądać. Teraz też chcę być oryginalny, sama seria z FM'a jest oryginalna bo drugiej takiej nie ma. Co do reklamy, właśnie od dzisiaj trochę bardziej się w to zaangażowałem i na forum FM'a i Disciples zareklamowałem właśnie moje serie. Dostałem tam trochę krytyki, ale też zostałem za parę rzeczy pochwalony.

Reszty nie będę komentował bo napisałeś po prostu prawdę.

Cały czas próbuję udoskonalać swój produkt, jest to ciężkie ze względu na ograniczenia przede wszystkim odnośnie sprzętu. Próbuję je jakoś omijać, nagrywać coś do czego tego sprzętu nie potrzebuję. Sam nie mam żadnej kamery i na razie nie mam na nią pieniędzy, nie mam też dobrego PC'ta, ale staram się robić wszystko co mogę z tym co mam. Mam nadzieję, że jakoś to wychodzi. Cały czas konsekwentnie będę szedł do przodu i starał się robić najlepiej to co umiem. Mam nadzieję, że kiedyś jakoś to wyjdzie.

Dzięki za zaangażowanie się w temat, mimo wszystko takie odpowiedzi bardzo mobilizują :)
Duster96
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 15 Lut 2014, 13:54
Ostatnio był: 15 Lut 2014, 20:53
Kozaki: 0

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Universal w 15 Lut 2014, 17:07

Duster96 napisał(a):Dwa style: Spokojny i chaotyczny.

Ale po co? To nie jest żaden pozytywny wyróżnik.
Duster96 napisał(a):To miała być nowa era, ale ta era zacznie się, kiedy zbudujemy społeczność, która będzie chciała jej rozwoju.

Przerost formy nad treścią.
Duster96 napisał(a):[...] ale chcemy też coś dostać. Komentarze, łapki, wyświetlenia.

"Interakcja" brzmi ładniej. I nie, że chce się coś dostać, tylko nawiązać relacje.
Duster96 napisał(a):Rojo, Łono Posejdona, Impossiblevloog, Urban, Bit_Abuser, MrCe - te osoby wiedzą o istnieniu naszego kanału. Te osoby w mniejszym czy większym stopniu nam pomogły, subując, łapkując, dodając komentarze. Mówili o nas, pisali o nas. Ale co z tego?

No właśnie - jak nie macie nic do zaoferowania, to nawet reklama w NBC i billboardy na Sylwetrze z Dwójką nie pomogą.
Duster96 napisał(a):Tu liczy się zdanie przede wszystkim widzów

Image

Słowo na temat strony na facebooku - zła czcionka, kojarzy mi się z niestarannością, stereotypowym "gimbusiarstwem", brakiem poczucia estetyki.
Na temat filmu - zerknąłem na materiał o Disciples I - nie wiem, czy to Ty, czy ten drugi - ale za bardzo "sterujesz" głosem, jak Ani Mru Mru w skeczu o supermarkecie. Btw. https://www.youtube.com/watch?v=MVTJ-3NL8fA 1:40 - sztandar jest lepszy od kamienia runicznego. Kamień chroni tylko dowódcę, sztandar wszystkich.

Duster96 napisał(a):Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że do tej oryginalności brakuje nam właśnie przede wszystkim widzów.

Image
Oryginalni macie być Wy sami. Macie być na tyle dobrzy, by móc porwać tłumy. Widownia tego nie zapewni, a na pewno nie przybędzie sama z siebie.
Duster96 napisał(a):Ale dużo jest też papieru toaletowego([...]), czy sklepów internetowych, a i tak powstają inne.

Papier toaletowy jest zawsze potrzebny, bo każdy sra, taka ludzka natura. Sklepy internetowe powstają lub padają, ale czynnik jest inny - sprzedawca nie ma zabawiać rozmową, tylko sprzedać tani i dobry produkt, więc porównanie jest z czapy. Let's playe są praktycznie niepotrzebne. Osobiście stosuję je tylko sporadycznie, kiedy się zatnę na jakimś momencie - i wystarczą mi jakiekolwiek zagraniczne LP, bo chcę tylko widzieć kilkuminutowy fragment. Nie interesuje mnie czyjaś gra, to masochizm.
Duster96 napisał(a):ciężko jest cokolwiek zorganizować bez reklamy. Ciężko jest dotrzeć do widza. Często dostaję komentarze(na forach związanych z YT), że brakuje nam dotarcia do widza. Za mało osób po prostu o nas wie, a ja nie wiem co z tym zrobić, dlatego reklamuję się na takich forach jak to z nadzieją, że ktoś zaglądnie i zostanie na dłużej.

Jeśli się chce osiągnąć sukces, trzeba mieć szczęście i/lub przemyślany plan promocji przedsięwzięcia. Reklamy na forach nie zadziałają. Większość osób jest nimi znudzona. Żebyście chociaż reklamowali się let's playem ze Stalkera, a na forum Gothica lp-em z tej właśnie gry. Na tym polega współczesna reklama - dopasowaniu treści do odbiorcy. A tu wjeżdżasz z całym jarmarkiem, kiedy mnie interesują tylko obwarzanki.
Duster96 napisał(a):chociaż wiem, że same starania bez odpowiedniego innowacyjnego pomysłu, mogą nie dać spodziewanego efektu.

No właśnie.

Pamiętam, jak pod koniec gimnazjum namówiono mnie, żeby założyć mały portal o grach. Miały być recenzje, zapowiedzi, poradniki, nowinki, wszystko co jest gdzie indziej plus "to coś". "Coś", czego do dzisiaj się nie udało zdefiniować, chociaż minęły cztery lata z hakiem i ten koncept wspominam tylko z lekkim uśmieszkiem. Nic wtedy z tego nie wyszło, projekt zmarł śmiercią naturalną w fazie przygotowań. Później były Wojny Frakcji (pbf), które wyemigrowały z tego właśnie forum - i aktualnie są ponownie w stanie agonalnym. Potem założyłem stronę na facebooku, też cienko przędzie. Wiem, jak trudno jest coś stworzyć, zareklamować, utrzymać i rozumiem Twoje myśli, Twoją obecną "sytuację". Tylko popełniasz te same błędy, co tysiące przed Tobą (Wami) - brak pomysłu, brak polotu, chaos w działaniach, brak zadbania o jakieś wyróżniające się "portfolio". Chcesz odnieść sukces, to nie bądź kolejnym wyrobnikiem. Nie wiem, analizę SWOT zrób. Albo szukaj niszy, spróbuj nawiązać stałe kontakty (dość trudne dla początkującego, przerabiałem to).

I nie rejestruj się tylko po to, by coś reklamować.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Glaeken w 15 Lut 2014, 17:43

Parę tips & hints a przynajmniej to co ja lubię:

Chyba pierwszy i na razie jedyny filmik z targów który mnie nie znudził i obejrzałem go od początku do końca:


A jedyne filmiki nt. gier które oglądam z na YT to z ruskiego serwisu GameBomb. Co prawda nie są to lets playe koncepcja jest banalna i arcyzabawna: gość Pan Bomba relacjonuje najświeższe wiadomości ze świata gier w cyklu filmików o nazwie "Kącik idioty", w telegraficznym skrócie używając przy tym wiele ordynarnych i obraźliwych słów (stąd 18+). Widzów traktuje jak odgórnie upośledzonych gimbusów, przy tym nie szczędząc obrażania ich... ale jest to szalenie zabawne zestawienie zdań, przerywane niby pytaniami pod adresem Pana Bomby w stylu : "Wu wu wu wujuuu.... a co tam słychować u twórców Wiendzina 3?" na co Pan Bomba odpowiada: "Wiedźmina 3 mój ty kochany, upośledzony i zapewne zezowaty analfabeto. Twórcy ze studia CD Projekt Red z Polski... to taka plamka na dużym kawałku prostokątnego, dużego papieru, wiszącego na ścianie gabinetu twojego papy... obiecują odj*bać taki kawał otwartego świata, że taka niezbyt ogarnięta ameba jak ty zapewne zgubi się w jego rozkurwiających mózg odmętach [...]" i tak dalej.... Widzowie łykneli bakcyla i chyba juz teraz autentycznie zadaja pytania jak uposledzeni a pan bomba odpowiada w swoim stylu :D Na końcu każdego filmiku oczywiście jakieś cycate panienki :)
Tego w PL nie ma a moim skromnym zdaniem jest to nenudny i niebanalny sposób na przemycenie newsa w zabawny sposób. Przykładowo:



http://gamebomb.ru/
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Soviet w 15 Lut 2014, 18:39

Chyba większego gówna niż to co dałeś nie ma we wszechświecie. I mówię tu o całym GameBomb, które jest jawną kopią amerykańskiego GiantBomb.com, z nazwą i logiem włącznie. I to nabijanie wyświetleń przez wstawianie cycków w miniatury filmików... Od gimbusów dla gimbusów.

Cóż, Rosja.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Grzechu300 w 15 Lut 2014, 18:50

Duster96 napisał(a):Cały czas próbuję udoskonalać swój produkt, jest to ciężkie ze względu na ograniczenia przede wszystkim odnośnie sprzętu. Próbuję je jakoś omijać, nagrywać coś do czego tego sprzętu nie potrzebuję. Sam nie mam żadnej kamery i na razie nie mam na nią pieniędzy, nie mam też dobrego PC'ta, ale staram się robić wszystko co mogę z tym co mam.

Wiem, że się czepiam, ale nie mogłeś poczekać i sobie załatwić lepszego sprzętu? Jak się chce coś robić na profesjonalnie, to nie lepiej dać sobie siana, aż do momentu, gdy będzie się miało wymagane materiały? :facepalm:

Nie chcę tu hejtować, ale oglądnąłem ten Twój kanał, i przykro mi to stwierdzić, ale widziałem już podobnych dziesiątki - nie jesteś pierwszym, który wymyślił interakcję z widzami.

No i co mnie konkretnie rozśmieszyło - piszesz o oryginalności materiałów, a nagrywasz te same szitowe gry jak piedyliard ludzi na youtube - GTA V, Fifa, i tak dalej, i tak dalej... Nagraj jeszcze więcej gówna typu battlefield, a na pewno będziesz miał te swoje subskrybcje. A na serio - jak można grać w taki szajs?!

Ok - każdy ma jakąś pasję, i powinien ją rozwijać - jak lubisz to co robisz, to nie zwracaj uwagi na niczyje słowa (zwłaszcza takich sceptyków jak ja :P ) i rób to dalej.
Powodzenia. ;)
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: NewAgeGamingZone - Cierpliwość w budowaniu czegoś wielki

Postprzez Duster96 w 15 Lut 2014, 19:56

Grzechu300, to ostatnie zdanie mówi wszystko.

Btw. tobie nie podoba się GTA czy FIFA, mnie nie podobają się inne gry. Każdy lubi coś innego. Poza tym: TE SAME GÓWNA CO INNI, nie wiedziałem, że tak dużo osób nagrywa Disciples czy FIFA manager'a...

Co do sprzętu, to niestety pieniądze na drzewie nie rosną, ale nie chce mi się tłumaczyć dlaczego aktualnie, nie mam szans na nowy sprzęt.

Pozdrawiam :)
Duster96
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 15 Lut 2014, 13:54
Ostatnio był: 15 Lut 2014, 20:53
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość