S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Retro w 16 Mar 2014, 16:24

Witam,

Ostatnio ze znajomymi zajęliśmy się kręceniem amatorskiego serialu odcinkowego w realiach serii gier i książki S.T.A.L.K.E.R., nasza produkcja będzie nosiła tytuł S.T.A.L.K.E.R. – Lost one. Jednak nie chcemy na razie zdradzać żadnych szczegółów dotyczących fabuły naszego dzieła.

Jako, że planujemy jeszcze nagrywać filmiki osadzone w innych realiach, np. fantasy lub postapo, powstała nasza grupa – Wild Studio. Linki do fanpage’u, kanału na YT i pierwsego odcinka ponieżej.

Fanpage – https://www.facebook.com/pages/Wild-Stu ... 8607368645

Kanał YouTube - https://www.youtube.com/user/397020

Pierwszy odcinek - http://www.youtube.com/watch?v=fDC7eVRqi2Y

Pozdrawiam.
Retro
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Gru 2013, 08:03
Ostatnio był: 04 Cze 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Farathriel w 16 Mar 2014, 16:33

Jest to jakiś pomysł, aczkolwiek... długość tego filmu z jednej strony zachęca, z drugiej odrzuca. Dlaczego akurat tak? Mimo wszystko jeśli ma to zaledwie 2 minuty, o wiele lepiej wypadłoby to jako forma pourywanego trailera, a niżeli swego rodzaju prologu, który urywa się w niewiadomym punkcie zostawiając chaos fabularny. Niemniej - miło, że ktoś wziął się za coś takiego. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia.
Moja twórczość jaką tutaj zamieściłem:
Złoty Odwłok Cywilizacji - cyberpunk/postapokalipsa z nutą tragedii
S.T.A.L.K.E.R. - Hipotezy - artykuł wyjaśniający zagadnienia noosfery
Barwnoprogresja Szarobredni - psychologiczne opowiadanie w narzeczu filozoficznym
Dziadek - ciepły fabularnie short
Demiurg - opowieść filozoficzna/metafizyka
Awatar użytkownika
Farathriel
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 16 Mar 2013, 12:37
Ostatnio był: 16 Mar 2017, 21:02
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 63

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Retro w 16 Mar 2014, 16:37

Farathriel, nie grałeś na sunwellu? :D

Ten odcinek to wprowadzenie do całego serialu, dlatego nie jest długi i stąd także nazwa Beginning. Następne obiecujemy, że będą dłuższe i lepsze. Bo ten oto film to nasz pierwszy twór.
Retro
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Gru 2013, 08:03
Ostatnio był: 04 Cze 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Grzechu300 w 16 Mar 2014, 16:38

Zwykle filmiki w klimatach stalkera bardzo nie zachwycają (są w miarę w porządku) ale ten, co dziwne, nawet wygląda ok. Nie zauważyłem większych bzdur, boli tylko tytuł po anglosasku - co, polskiego używać nie umiecie?
Po angielsku nie brzmi wcale bardziej pro i uber niż po polsku. ;)

Zobaczymy, jak pojawią się dialogi - jak ich nie zrypiecie, to może wyjść całkiem fajna seria. No i mam nadzieję, że akcja nie będzie się toczyć tylko i wyłącznie w lesie. :P
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Retro w 16 Mar 2014, 16:42

Nasz film jest po angielsku i będzie także po Polsku a jeżeli znajdziemy tłumacza to także po Rosyjsku.

Nad samymi dialogami się zastanawiamy. Czy nie zrobić niemego filmu w takim stylu jak ten pierwszy odcinek. Ale prawdopodobnie będą rozmowy. Co do akcji w samym lesie. To nie. Już drugi odcinek będzie nagrywany na bagnach :D Na kręcenie w opuszczonych szpitalach w naszej okolicy musimy dostać pozwolenie. I będziemy o nie się starać. Jeżeli oglądalność będzie w miarę.
Retro
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Gru 2013, 08:03
Ostatnio był: 04 Cze 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Grzechu300 w 16 Mar 2014, 16:47

Retro napisał(a):Czy nie zrobić samego niemego filmu w takim stylu jak ten pierwszy odcinek.

Mam nadzieję, że nie - nieme filmy, w których będzie tylko strzelanina/zbieranie artefaktów? Wieje nudą na kilometr. Ani fajne, ani ciekawe.
Co do dialogów, to nagrywajcie je normalnie w lesie/bagnach, a później podłóżcie identyczne, tylko nagrane już w domu na mikrofonie. Nada to naturalności, mimo, iż dialogi będą podłożone. ;)

Retro napisał(a):Na kręcenie w opuszczonych szpitalach w naszej okolicy musimy dostać pozwolenie. I będziemy o nie się starać. Jeżeli oglądalność będzie w miarę.

Po co? Jesteś stalkerem, czy nie?
Fakt, parę razy spieprzaliśmy z kolegami z opuszczonych budynków/fabryki, bo one do kogośtam należały/ktoś tam ich pilnował.
Ale ja wychodzę z założenia, że jak opuszczone, to można łazić. :P
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Retro w 16 Mar 2014, 16:55

Dlatego napisałem raczej. To od was zależy - widzów. Dialogi raczej będą.

Tak zamierzaliśmy zrobić z nagrywaniem w domu, micro nie mamy jakiegoś super, ani nasza gra aktorska tez nie jest na poziomie uber kozaków. Stąd także, jak najmniejsza ilość dialogów.

Co do samej muzyki, ta jest udostępniana za darmo. Ale moja dobra znajoma ma nam spróbować skomponować coś na pianinie. Jeżeli będzie dobra, to cały fan film będzie zrobiony przez nas.

Co do samego chodzenia po opuszczonych miejscach, zobaczymy. Na szpital niemal na pewno będziemy chcieli pozwolenie.
Retro
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Gru 2013, 08:03
Ostatnio był: 04 Cze 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Wunderwaffe w 16 Mar 2014, 18:11

Generalnie jest nieźle.

Tylko dwie kwestie:
1. Dlaczego stalkerzy się tak ganiali?
2. Pod koniec odcinka stalker obezwładnia (zabija?) drugiego i zabiera mu broń. Wygląda to strasznie nienaturalnie.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Retro w 16 Mar 2014, 18:20

1. To wyjdzie później, ponieważ ten fan film ma być serialem.
2. Tak to prawda, schrzaniliśmy sprawę z dźgnięciem i zabijaniem. :D
Dzięki za opinię i czekam na więcej.

Uwagi moderatora:

Nie cytuj ostatniego posta
Retro
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Gru 2013, 08:03
Ostatnio był: 04 Cze 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Retro w 09 Kwi 2014, 21:25

Witam ponownie.

Dziś wrzucam wam drugi odcinek "naszego" fanowskiego filmu. Czekam na ocenę i komentarze.

https://www.youtube.com/watch?v=Z-0eVFY6L5k
Retro
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Gru 2013, 08:03
Ostatnio był: 04 Cze 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Rain w 24 Maj 2014, 03:24

Pierwszego odcinka nie kumam, gania się po lesie czterech typa, na końcu zostaje się jeden...jeżeli to ma być coś na zasadzie "kilka godzin wcześniej lub później", to powinno być to na wstępie zaznaczone. Inaczej człowiek ogląda i nie wie ocb, nawet w opisie "filmu" nic nie ma. Jestem skołowany :|

Odcinek drugi - cizys Panowie, jakość 420? Cimno jak w du***, rozmów prawie w ogóle nie słychać (w sumie i tak jest tyle dialogów że hoo hooo xD ) a końcowe półtorej minuty to...ciemnica i krzaki :/

Nie wiem jak to ocenić bo z punktu zwykłego widza to dla mnie nic ciekawego.
Z punktu widzenia fana, + za próbę stworzenia klimatu i może coś z tego sensownego będzie ;)
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Lost One

Postprzez Retro w 31 Maj 2014, 16:53

Pierwszy będzie "tłumaczony" przez całą serię.

Nie chcieliśmy by głosy były słyszalne, teraz w nowym odcinku już wszystko będzie dobrze.

Rozdzielczość jest taka słaba w drugim odcinku ponieważ nasz program od zmiany "wielkości" pliku coś się spartolił i zobaczyliśmy to dopiero po kilku dniach.

Na lepszej wersji, wszystko było widoczne. Teraz dzięki uwagom poprawimy następny odcinek. W tym tygodniu już ruszamy z nowym nagrywaniem, wcześniej musieliśmy przerwać z powodu konkursu w magazynie CD-Action i następnie awarii technicznej - problem z aparatem.

Całe info znajdziecie na naszym fanpage:
https://www.facebook.com/Wild.Studio7

Pozdrawiam Retro
Retro
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Gru 2013, 08:03
Ostatnio był: 04 Cze 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości