Zona – serial

Zona – serial

Postprzez SCRZYDLO w 10 Wrz 2014, 11:05

Mam nadzieje że nie będzie na to embarga :E
http://whatnext.pl/zona-serial-osadzony-uniwersum-stalkera/
"mówimy mało lecz konkretnie..."
There's no school like the Old School, and I'm the fuc**n headmaster!
Awatar użytkownika
SCRZYDLO
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 27 Paź 2010, 20:29
Ostatnio był: 16 Wrz 2014, 01:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Zona – serial

Postprzez Gizbarus w 10 Wrz 2014, 11:19

Cóż... Patrząc po artworkach, czuję, że to raczej będzie bardzo luźna wizja świata - stalkera w tym tyle, co w codziennych rozmowach na /sb/.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zona – serial

Postprzez Wiewi0r w 10 Wrz 2014, 11:28

Jeżeli to są concept-arty, to cóż... Co prawda w Pikniku mutantów nie było (poza ożywionymi trupami), ale ich wprowadzenie dodałoby akcji, bo tak to - same anomalie - dość nudny by był ten serial. ;)
Do tego bardzo ładnie mogą sobie robić strefę z Pikniku w Rosji, bo w książce było stref lądowań 6, a my "zbadaliśmy" z Redem tylko tę w Kanadzie (czy innej Hameryce).

Z drugiej strony boję się bardzo, że Ruskie nie podołają i wyjdzie przaśne niewiadomo-co. Żeby tylko budżet był, i talent twórców.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Zona – serial

Postprzez Grzechu300 w 10 Wrz 2014, 11:55

Przecież jest już w produkcji u ruskich serial bazujący luźno na grze. Z normalnymi aktorami.
Ktoś to na forumie nawet wrzucał niedawno. ;)

Co do tego - fajne artworki, ale w ogóle nie pasują.
Szczególnie robo-autobus i wielkie pchły.
Kurczę, w stalkerach mutanty mają być groźne, ale nie po hamerykańsku przesadzone.
Nawet nibyolbrzym nie jest znowu taki olbrzymi, i mógł zmutować z jakiegoś tam większego zwierzęcia. :caleb:
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Zona – serial

Postprzez KoweK w 10 Wrz 2014, 12:25

News na poziomie polskich serwisów growych. Nie chce mi się rozwijać - wystarczająco napisałem w komentarzu na stronie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive User 100.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Zona – serial

Postprzez User 100 w 10 Wrz 2014, 13:07

Mimo, że nie jest to Stalker, to szykuje się ciekawa mutacja jego świata (który sam jest mutacją świata Strugackich xD). Nie liczyłbym jednak, że w Polsce zobaczymy go kiedykolwiek w telewizji. Raczej zainteresowani będą musieli go sobie ściągnąć i szukać chociaż angielskich napisów. Tak to jest jak TVP kładzie laskę na młodych. TWD puszczane milion lat od premiery, kiedy już wszyscy zainteresowani zdążyli obejrzeć (do tego w chorych godzinach), a potem jeszcze wybrakowana wersja Sherlocka.

Mimo to jestem dobrej myśli.

A po portalu internetowym spodziewałbym się więcej rzetelności niż po TVNie, który nie odróżnia Stalkerów od Tibii. Podobno kiedyś jakaś telewizji opisywała gry z serii S.T.A.L.K.E.R., że niby polegają na strzelaniu do wilków xD
User 100
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 17 Sie 2014, 01:14
Ostatnio był: 01 Paź 2014, 11:04
Miejscowość: Skadowsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -7

Re: Zona – serial

Postprzez Universal w 10 Wrz 2014, 15:29

Mówcie co chcecie, ale lewitujące ruiny bloku i wrak autobusu z pajęczymi odnóżami są dobre.

Grzechu300 napisał(a):Co do tego - fajne artworki, ale w ogóle nie pasują.
Szczególnie robo-autobus i wielkie pchły.
Kurczę, w stalkerach mutanty mają być groźne, ale nie po hamerykańsku przesadzone.
Nawet nibyolbrzym nie jest znowu taki olbrzymi, i mógł zmutować z jakiegoś tam większego zwierzęcia. :caleb:

Z jakiego miał niby zmutować? Z Wielkiego Klopsa pasącego się na podmokłych łąkach otaczających Prypeć? A poltergeist, chimera, kontroler? Też przesadzone, jak i ten robo-autobus :P Z kolei lewitujący blok jest równie prawdopodobny, co anomalie przestrzenne, występujące w każdej części Stalkera.

Właściwie sporo tam pajęczyn - śmigłowiec w kokonie, kilkunożne "cosie" z gierami jak pająk, te "nitki" łączące blok z podłożem. Nawet mi się to podoba :)

xKoweKx napisał(a):News na poziomie polskich serwisów growych. Nie chce mi się rozwijać - wystarczająco napisałem w komentarzu na stronie.

Obawiam się, że to dotyczy nie tylko serwisów growych, a całych mediów. Te profesjonalne i te amatorskie coraz więcej takich baboli puszczają i zaczynają się ze sobą równać.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Zona – serial

Postprzez KoweK w 10 Wrz 2014, 16:52

Universal napisał(a):Obawiam się, że to dotyczy nie tylko serwisów growych, a całych mediów. Te profesjonalne i te amatorskie coraz więcej takich baboli puszczają i zaczynają się ze sobą równać.

Jednak tutaj autor przynajmniej poprawił tytuł newsa, co w przypadku ścierwa jakim jest CDA nigdy się nie zdarzyło, mimo że redakcja nieraz widziała moje uwagi i nawet się do nich odnosiła. Potem przez takich buców muszę tłumaczyć wszystkim, że np. GSC nadal istnieje, S.T.A.L.K.E.R. 2 nie jest anulowany, a marki nie wykupiła żadna Bethesda albo BitComposer.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Zona – serial

Postprzez Tormentor w 10 Wrz 2014, 19:05

Podobają mi się tylko Artworki i pewnie na nich się skończy. Kiedyś zajarałem się trailerem serialu o dość nie typowej nazwie S.T.A.L.K.E.R. ale jak wiemy nie wypalił i zawieszono kręcenie go ;( <smuteczki>
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości