S.T.A.L.K.E.R. na Youtube

S.T.A.L.K.E.R. na Youtube

Postprzez DreyTG w 04 Sty 2017, 22:52

Ostatnio zauważyłem że Isamu zaczął nagrywać Stalkera i na wstępie pomyślałem sobie że będzie miał ciężką drogę do osiągnięcia "klimatu CHEEKI BREEKI". Co wy sądzicie o Stalkerze w jego wykonaniu? I jak według was powinien wyglądać każdy stalkerowy maniak? :D

Linki do jego filmów:

https://www.youtube.com/watch?v=gjr5OC_GYqs I odcinek
https://www.youtube.com/watch?v=wWe_yXE4ww8 II odcinek
https://www.youtube.com/watch?v=uaqv1EYQslQ III odcinek
https://www.youtube.com/watch?v=3gjCkb_kYVc IV odcinek

Uwagi moderatora:

Temat lekko się rozrósł więc trzeba było zmienić nazwę tematu... - claeb59
I always tell them, that I don't remember... I Always Lie...
Awatar użytkownika
DreyTG
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 06 Paź 2016, 20:50
Ostatnio był: 17 Sty 2023, 22:57
Miejscowość: Samłer In Sowjet Raszja
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Junx w 04 Sty 2017, 23:08

Dla mnie bez komentarza bo oczy bolą i w uszach piszczy gorzej niż kontroler nadaje...
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez DreyTG w 04 Sty 2017, 23:15

@Junx

Szczerze? Nie tylko S.T.A.L.K.E.R. tak u niego wygląda ale głównie każdy lets play z innych gier typu singleplayer. Nie żebym go hejtował takie jest moje zdanie. Nie chce też tworzyć dyskusji na temat jego nagrywania ale jak zaczął nagrywać S.T.A.L.K.E.R.-a to pomyślałem "o Boże... dlaczego?!"
I always tell them, that I don't remember... I Always Lie...
Awatar użytkownika
DreyTG
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 06 Paź 2016, 20:50
Ostatnio był: 17 Sty 2023, 22:57
Miejscowość: Samłer In Sowjet Raszja
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez HitFan w 05 Sty 2017, 01:37

Jeżeli chodzi o jedyne prawilne filmy z gry (niestety nie całe let's playe) to polecam kanał Life of Boris.

Natomiast, jeśli mowa o modach, to WTFSexyHeadphones coś całkiem znośnie nagrywała. Oglądałem ją jak Oblivion Losta przechodziłem.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez trolololo w 05 Sty 2017, 08:26

No właśnie S.T.A.L.K.E.R nie ma być przechodzony w stylu "cheeki breeki" za pierwszym razem. Za pierwyszm razem gra ma być ponura, osnuta tajemnicą, ma straszyć, zaskakiwać, i przez to wciągać. A nie żeby jakiś Isamil siedział, i darł się do mikrofonu że łomatkomatuchno snokisz :u3: Dopiero jak pozna się tajemnice, i oswoić klimat powinno się bawić w "cheeki breeki".
Jak zaczynałem grać w Stalkera, klimat tworzyły najprostsze rzeczy, jak choćby psy, które można było wystraszyć wystrzałowe z broni. Te same psy były zażarte podczas podróży z nibypsami. Trzeba zwracać uwagę na takie rzeczy, a jak ktoś się drze, to psuje klimat.

Z Letspleyerów, to lubiłem niejakiego Saur0na, i Bungo21, w sumie to oni wprowadzili mnie w Zone.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...

Za ten post trolololo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive EGZOdaw, PMG, PRZEMEK ŁOWCA.
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez DreyTG w 05 Sty 2017, 15:34

@trolololo

Ja po godzinie gry w Stalkera poczułem klimat CHEEKI BREEKI i mnie to wciągło aż za bardzo :D
I always tell them, that I don't remember... I Always Lie...
Awatar użytkownika
DreyTG
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 06 Paź 2016, 20:50
Ostatnio był: 17 Sty 2023, 22:57
Miejscowość: Samłer In Sowjet Raszja
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Universal w 05 Sty 2017, 17:35

Za "cziki briki" powinien być dół z wapnem :u3:

Nie wiem który to dokładnie zaczął (choć mam swoje podejrzenia, kto rozpropagował to w Polsce), ale z całkiem fajnej gry zrobiło się bagienko dla bezmózgów plujących słonecznikiem, smutek i żałość.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pijawol, PainChiller, szymon72, trolololo, Iwaszka.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez PMG w 06 Sty 2017, 12:10

Po "współczesnych" zagrajmerach nie spodziewałbym się nie wiadomo jakiego wczucia się w klimat. Było swego czasu kilku dobrych jutuberów (Bungo21, panczak84, VVitchaven), którym udało się to chwycić, ale w przypadku tych osób to akurat widać było, że po prostu siedzą w takich klimatach. Jeśli ktoś nagrywa S.T.A.L.K.E.R.a, żeby zyskać popularność na legendarnej grze to nie najlepiej to widzę. Zresztą komentarze mówią same za siebie.

W sumie ja do dzisiaj - mimo setek godzin przegranych w Cień Czarnobyla - nie mam jakoś specjalnie problemu z poczuciem atmosfery, która towarzyszyła mi podczas pierwszej podróży przez Zonę. Owszem, przemierzając ją 6 lat temu wyglądało to znacznie inaczej, bo Zona była dla mnie miejscem zaszczutym, groźnym i przerażającym, dziś natomiast jest swego rodzaju "wirtualnym domem". Wymarzonym uniwersum, po prostu pasją.

A "cziki briki" to fajny tekścik do pośmiacia się w gronie "kumatych", ale z prawdziwą esencją S.T.A.L.K.E.R.a nie ma on nic wspólnego. Jako okrzyk bojowy e-słowian też wypada nie najlepiej.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Pangia w 06 Sty 2017, 13:19

Nie mam zielonego pojęcia, czemu każdy wymienia Bungo jako przykład dobrego letspleja ze Stalkera. Na bieżąco to oglądałem, gdy to wypuszczał i pamiętam, że masę jakiś prostych błędów robił, chyba nawet nie wiedział, że artefaktów da się używać. Takie totalne nemo, więc trudno powiedzieć, że „siedział w tych klimatach”.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Józio w 06 Sty 2017, 13:58

Nudny i ch*jowy ten lecplej

PS. Widzę, że nie tylko ja pamiętam panczak84 xD
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez tom3kb w 06 Sty 2017, 14:05

Kliknąłem parę razy na filmiku, żenada, może 12 latkom takie cuś się podoba. Nic dla mnie. Do widzenia.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Cromm Cruac w 06 Sty 2017, 15:10

:sidor:
Co to ma być, chędożony klon PDP?

Ja w ogóle nie rozumiem 'fenomenu' tych jutiubowych graczy? Po kiego wafla nagrywać przejście całej gry z głupawymi komentarzami? Kto to w ogóle ogląda i po co, to kolejna zagwozdka dla mnie.
Ja rozumiem jakieś speedruny albo instruktarze przejścia co trudniejszych kawałków, ale taka :kupa: ?
Zamiast nagrać jakąś sensowną pięciominutową recenzję jadą z całym serialem jak Moda na sukces - równie ekscytującym. No ale jak się ma zasób słów typu ku*wa, wypie*dolę, spie*dalam itp., to nie dziwota, że recenzje nie wychodzą.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia, KrakenLBN.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Następna

Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości