Film o serii S.T.A.L.K.E.R.

Film o serii S.T.A.L.K.E.R.

Postprzez KrakenLBN w 24 Sie 2017, 11:26

Witam wszystkich stalkerów, którzy natrafili na tego posta!
Mam tutaj do was wielką prośbę, otóż potrzebuję waszej pomocy. No więc mam kanał na YT. Nie ma czym się chwalić. Głupkowato go prowadzę, bo to jest dla mnie forma odstresowania. 330 subskrypcji i ponad 19tys. łącznych wyświetleń. Na początku miałem nagrywać o tym co mnie bardzo interesuje, czy o rzeczach, które jakoś na mnie wpłynęły. Mój kanał niestety poszedł w trochę inną stronę, ale chcę wrócić do korzeni. Dlatego chcę nagrać materiał o naszej kochanej grze jaką jest S.T.A.L.K.E.R. Chcę w materiale opowiedzieć pokrótce o tej serii, powiedzieć za co możną ją pokochać, czy poopowiadać o ulubionych etapach. Jednak sam tego nie zrobię, to znaczy zrobię, ale będzie ciężko i chcę, żeby wszystko tutaj było dobrze zrealizowane. Dlatego proszę was o pomoc. Chcę abyście pod tym tematem napisali co nieco o swoich subiektywnych odczuciach co do poszczególnych części. Jak zaczęliście grać, co was skłoniło do tego, ulubiona część, ulubiony etap, ulubiony mod, ulubiona postać, broń itp. itd. A ja to zlepię w jeden sensowny filmik, lub jak się wykażecie i opiszecie wszystko porządnie to 3 odrębne filmiki na każdą część. Oczywiście będzie na początku filmiku, że to forum mi pomogło w realizacji odcinka jak i nicki osób, które najbardziej mi pomogły. A jak ktoś się czuje na siłach i ma możliwość to sam może nagrać siebie jak mówi o stalkerze, a ja to wkleję w swój filmik. Naprawdę na was liczę towarzysze! Myślę o tym filmiku od paru miesięcy, ale potrzebuję ludzi do pomocy. Możecie też napisać co o tym pomyśle sądzicie, a jakieś własne pomysły najlepiej piszcie mi na priv. Z góry już teraz dziękuję każdemu kto się udzieli pod tym tematem. Seria S.T.A.L.K.E.R. to moja ulubiona seria gier i dlatego mi zależy, żeby to był dobry materiał najlepiej ukazujący grę i jej klimat.

PS.Jeżeli uważacie, że to bardzo zły pomysł i nie chcecie brać w czymś takim udziału to oczywiście usunę ten temat.
Dla ciekawych jeden z moich filmików:
:

https://www.youtube.com/watch?v=woBiIZuPBCI
Image
Awatar użytkownika
KrakenLBN
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 17 Sie 2017, 08:16
Ostatnio był: 12 Kwi 2022, 00:08
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Film o serii S.T.A.L.K.E.R.

Postprzez PainChiller w 24 Sie 2017, 11:51

Winc tak:

Wg, mnie najlepszą częścią trylogii jest Cień Czarnobyla. Była najbardziej klimatyczna, zona była mroczna, tajemnicza i w dodatku ten soundtrack (Zew już takiego nie miał :P ) Tak samo fabuła, najciekawsza ze wszystkich trzech części była właśnie w cieniu - odkrywanie tajemnic zony, zwiedzanie tajnych laboratoriów... w kolejnych częściach mi tego brakowało. Po za tym ShoC miał najlepszy model walki i feeling broni :v

Czyste niebo też nie było złe, fabuła była napisana na prawdę dobrze, ale tam problemem była mechanika. Strasznie denerwował mnie fakt że wrogowie byli czasem skłonni przyjąć na twarz cały magazynek z AK, a tego jak potraktowali mój ulubiony typ broni (śrutówki) wybaczyć nie mogę... Niby najlepsza broń do walki z małego dystansu, a czasami ma problem z powaleniem psa. Nie licząc co najmniej spieprzonej mechaniki walki - CS był całkiem przyjemny.

Zew Prypeci ze wszystkich części miał najgorszą główną linie fabularną, ale za to świetne misje poboczne, niektóre lepsze od głównych. Aktualnie nie umiem uruchomić tej części bez doinstalowanego Misery :v

Jak już jesteśmy przy modach - moim ulubionym jest Misery. Lubie realizm i wysoki poziom trudności, a Misery daje mi to wszystko :E (No, Realizm to może pojęcie względne, ale jednak - bardziej realistycznego moda nie ma :v)

Z modów fabularnych - Najwięcej zabawy dały mi "Tajne ścieżki 2". Tak, mod jest trochę zabugowany, i czasami trzeba grzebać w plikach, bo jakiś skrypt się zepsuł i samemu trzeba naprawiać, ale historia jest bardzo przyjemna, długa i bawi. Mod polecam każdemu :v

Fajne są również mody do Zewu Prypeci, które można znaleźć na tym drugim forum o stalkerze :v
"Kroniki Zony" "Spectrum - droga we mgle" - Mody bardzo krótkie, ale dające bardzo dużo zabawy :)

Ulubiona broń to oczywiście Działko Gaussa. Zawsze miałem słabość do broni szynowej :v
A z tych "normalnych" to oczywiście HK G36, znany w grze jako GP37 (to może dlatego że jest to pierwsza broń z jakiej strzelałem "w realu". Taki sentyment pozostał :v)

Oczywiście warto dodać że jedyną słuszna frakcją jest Monolit. Niech twój Bóg (czy w co tam wierzysz) ma cię w opiece jeśli się nie zgadzasz :caleb:

A najlepsza postać to :sidor:
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.

Za ten post PainChiller otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk, KrakenLBN.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: Film o serii S.T.A.L.K.E.R.

Postprzez HitFan w 24 Sie 2017, 11:56

Chcę abyście pod tym tematem napisali co nieco o swoich subiektywnych odczuciach co do poszczególnych części. Jak zaczęliście grać, co was skłoniło do tego, ulubiona część, ulubiony etap, ulubiony mod, ulubiona postać, broń itp. itd.

Z wszystkim tym są odpowiednie tematy na forum, wystarczy poszukać. Druga sprawa, czy możesz tego tak o użyć.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Film o serii S.T.A.L.K.E.R.

Postprzez KrakenLBN w 24 Sie 2017, 11:59

HitFan napisał(a):
Chcę abyście pod tym tematem napisali co nieco o swoich subiektywnych odczuciach co do poszczególnych części. Jak zaczęliście grać, co was skłoniło do tego, ulubiona część, ulubiony etap, ulubiony mod, ulubiona postać, broń itp. itd.

Z wszystkim tym są odpowiednie tematy na forum, wystarczy poszukać. Druga sprawa, czy możesz tego tak o użyć.

Dlatego piszę ten post. Żeby każdy się mógł wypowiedzieć i tym samym mi pozwolić na wykorzystanie tego w materiale. Poza tym mam pracę i życie towarzyskie, więc niezbyt mam czas na przeszukiwanie całego forum, a to by dużo czasu zajęło.
Image
Awatar użytkownika
KrakenLBN
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 17 Sie 2017, 08:16
Ostatnio był: 12 Kwi 2022, 00:08
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości