Hip Hop

Hip Hop

Postprzez Kapeć29 w 17 Sty 2011, 15:19

Trochę nagrywam.
Posłuchajcie. Podzielcie się opinią.
Tylko proszę, by osoby, które nie trawią takiej muzyki nie `hejtowały`.
Wolałbym konstruktywną ocenę.
:D Miłego słuchania.

http://w941.wrzuta.pl/audio/5iR0q4JWvPT/...
nic mi się nie chce.

Za ten post Kapeć29 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kaczor_1991, Nyguz, k4r00.
Awatar użytkownika
Kapeć29
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 04 Sty 2011, 14:08
Ostatnio był: 02 Paź 2014, 22:22
Ulubiona broń: Walker 9x18
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: Hip Hop

Postprzez kaczor_1991 w 17 Sty 2011, 17:50

Pierwsze co mi się rzuciło w uszy to Twój głos, bardzo mi wpadł w ucho. Fajnie się mieścisz w bicie, masz wyczucie rytmu, wielki plus.

Co do minusów, to wiadomo - jakość. Nie jest najlepsza, no ale podejrzewam, że włąsnym studiem jeszcze nie dysponujesz, więc to niezależne od Ciebie, jak na własne nagranie i tak jest świetnie, chociaż chciałoby się więcej. Jedyne co mnie zabolało, to tekst. Sztampa. Blokowisko i te sprawy. Ok, znajdziesz ludzi którzy lubią takie teksty, ale jest tego typu tekstów tak dużo, że czymś takim się nie wybijesz. Jak dla mnie to nie ma przekazu, nie zawiera jakiś przemyśleń, nie ma jakiegoś naprawdę dobrego pomysłu, jest po prostu kawałek jak wiele innych, możnaby nawet powiedzieć, że naśladowczy. A szkoda by było takiego fajnego głosu i poczucia rytmu.
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: Hip Hop

Postprzez Nyguz w 17 Sty 2011, 17:50

Bardzo fajne :) Poważne i tekst też spoko. Bit niczego sobie, trzymasz rytm, a i głos niezły. Podoba mi sie. Życzę kariery :E

Kolego wyżej, czepiasz się chłopaka niepotrzebnie :D

Jak na amatorke to naprawdę dobrze :E
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Hip Hop

Postprzez k4r00 w 17 Sty 2011, 18:00

Świetne :) Podoba mi się wszystko, szczególnie bicik ;)
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: Hip Hop

Postprzez kaczor_1991 w 17 Sty 2011, 20:38

Nyguz napisał(a):Bardzo fajne :) Poważne i tekst też spoko. Bit niczego sobie, trzymasz rytm, a i głos niezły. Podoba mi sie. Życzę kariery :E

Kolego wyżej, czepiasz się chłopaka niepotrzebnie :D

Jak na amatorke to naprawdę dobrze :E


Wiesz, to nie jest czepianie się tylko konstruktywna krytyka:P Nasłuchałem się rapu i chciałbym, żeby poziom polskiego rapu wrócił tam gdzie był, a koleżka ma cholerny potencjał żeby brać w tym udział. Dlatego napisałem co mógłby poprawić, żeby być lepszy. Jeśli to odbierze jako czepianie się, to trudno. Jeżeli jednak dzięki temu co mu napisałem będzie jeszcze lepszy, to o to chodzi. A mówiąc mu, że wszystko jest super mu nie pomożecie. Ok, poprawicie mu na krótko samopoczucie, ale nic mu to na dłużej nie da...


A że jest naprawdę dobrze jak na amatora... podpisuję się obiema rękami i jedną nogą;)
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: Hip Hop

Postprzez Nyguz w 17 Sty 2011, 21:31

E tam :) Ale fakt, ze blokowiska, nienawiść do policji i ćpanie jaranie, sranie i grzanie jest przeżyte i nudne jak flaki z olejem. Teraz śpiewa się o zyciu i sprawach dotyczących każdego człowieka, a nie jak popierniczona Firma o dupie maryni i JP, jestem parówą...

A chłopak ma głos, dobrze wchodzi w bit, bity też ma całkiem całkiem :D . Więc niech podpowiedzią ku dalszej karierze będzie fakt, że śpiewając o jaraniu, ćpaniu i psach... furory tym nie zrobi :wink:

Ale fajnie też rymy składa :E

Peja, firma i tym podobne... przeżytek, dla małolatów... Ostatnio szedłem ulicą i idzie many 2 głowy niższy ode mnie (mam 175cm wzrostu) i słucha firmy w telefonie ("mam Wyje*ane"). Szlak mnie trafił bo to gówna nie rap... Gdyby nie to, ze miał z 13 lat, dostałby w ryja jeszcze za wożenie się :wink:

Poziom trzyma Hemp Gru. Słoń ma się czym pochwalić, Molesta Ewenement, OSTR. Oni umieją rapować i nawijać.

Dosyć tego pisania. Kapeć, twórz dalej i niech mój post będzie wskazówką :E
Ostatnio edytowany przez Nyguz, 17 Sty 2011, 21:48, edytowano w sumie 1 raz
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.

Za ten post Nyguz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kaczor_1991.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Hip Hop

Postprzez ogur22 w 17 Sty 2011, 21:45

Nyguz napisał(a):Poziom trzyma Hemp Gru. Słoń ma się czym pochwalić, Molesta Ewenement, OSTR. Oni umieją śpiewać.

Że co umieją? :facepalm:
Zaliczyłbym jeszcze do nich 3W oraz "stare" WWO

Co do nagrywki, to masz duży potencjał. Bit jakoś mi nie podpasił, ale cała nawijka i ogólnie wykonanie jest na większym poziomie, niż średni. Życzę powodzenia w dalszym tworzeniu. :wink:
Apropo macie jakieś konto na YT, czy Myspace, lub stronę internetową?

Za ten post ogur22 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kapeć29.
Awatar użytkownika
ogur22
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 04 Maj 2010, 12:29
Ostatnio był: 17 Paź 2011, 18:57
Miejscowość: Górny Śląsk
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Hip Hop

Postprzez Kapeć29 w 17 Sty 2011, 23:11

Dziękuję za opinie. I zgadzam się, że opinia jest potrzebna, nawet ta negatywne, a raczej takie, które wytykają błędy, bo tylko tak można się dowiedzieć co jest nie tak. Wiadomo jak to jest z samooceną, często nie konstruktywna.
A co do tematów, wiem, wiem. Bloki itp. Kiedyś tym żyłem, więc o tym nagrywałem. ( ale nigdy nie słuchałem firmy itp.). Wracając do tematu. Nagrywam już parę lat i moje gusta muzyczne się zmieniły, zmieniałem się ja sam.
Mam kilka uniwersalnych tematów w planach, na głowie i na kartkach, jednak nauka, laska i komputer, nie dają mi zbytnio czasu. Ale staram się, bo Kocham to robić, takie ckliwe słówko, które można usłyszeć prawię od każdego `artysty`, ale to naprawdę jest miłość.

http://www.myspace.com/eszetsws
a tu myspace moich kumpli/mój, jednak akurat tylko na jednym kawałku jestem tutaj. Ale cóż.
Z góry odpowiadam na pytania.

`ch*j Ci Do tego` - nie ma mnie tu :P Pimpek + Nowik
`eSZet singie`l - Pimpek + Kapeć (ja) + Piter
`Wiesz o co chodzi brat` - pimpek(jak mój wokal wam się podoba, to posłuchajcie tego gościa)
`Licz się ze słowami` - nie bierzcie tego pod uwagi, nie podpisuje się pod tym. Dissy to nie dla mnie :) Piter
`Daj mi się podnieść` - Pimpek(pięknie)

Ogólnie nagraliśmy pełno kawałków, jednak wiele nie nadaje się już do puszczenia w eter, parę się rozpłynęło.
Jak będę coś nowego miał to wam podeślę.

Pozdrowienia Ludziska i dzięki za komentarze. ,,\/_(-.-)_\/,, Peace
nic mi się nie chce.
Awatar użytkownika
Kapeć29
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 04 Sty 2011, 14:08
Ostatnio był: 02 Paź 2014, 22:22
Ulubiona broń: Walker 9x18
Kozaki: 11


Powróć do Audio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość