Muzyka klubowa i pokrewne

Muzyka klubowa i pokrewne

Postprzez Piterxd w 19 Sie 2011, 10:44

Tworzę od jakiegoś już czasu, mam sporo pozaczynanych "kawałków" i kilka nowych pomysłów. Staram się je kończyć gdy mam wolny czas. Muzyka typowo klubowa, zalatująca trance i house. Stworzyłem sporo utworów, ale pokażę teraz tylko 3 i będę wrzucał nowe - stare są w zupełnie innym stylu. Można słuchać na stronach, ale polecam pobrać na dysk i odtworzyć w dobrym programie - wówczas utwór ma pełną jakość.

Digital Kick - stosunkowo pierwszy utwór w tych klimatach. Zbyt mała ilość filtrów do mocy dźwięków, czasami zdarzają się przesterowania w częstotliwościach dźwięku (zazwyczaj nisko-średnie pasma). Jakoś trzeba było zacząć nowy "cykl" :P

Fast Beat - utworowi bliżej do gatunków takie jak hardstyle. Jest szybki i miarę dynamiczny. Tutaj już dobrze dobrane efekty i filtry robią swoje, dźwięk jest bardzo dobrej jakości.

Shadow of Life - ostatni jak narazie ukończony utwór, rytmiczny i szybki, wyróżnia go czystość pomimo nakładu wielu dźwięków oraz mocnych niskich częstotliwości. Na zestawach audio bez subwooferów utwór brzmi wręcz nienaturalnie :wink: To na nim nauczyłem się tworzyć kawałki z czystym brzmieniem dzięki odpowiedniej "grze" filtrami pasmowo-przepustowymi oraz limiterami pod efekty.

Jak wspomniałem jest sporo kawałków w trakcie realizacji. Jak coś ukończę to się podzielę. Być może dam małe próbki :P
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Reklamy Google

Powróć do Audio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt66 oraz 3 gości