Ambienty by djcycu

Re: Ambienty by djcycu

Postprzez djcycu w 15 Gru 2014, 00:08

Kolejny gniot jaki zrodziłem dwa dni temu gdzieś na zasranym i zaszczanym parkingu... To jest bardzo wczesna alpha możliwe że się zmieni dalsza część po fortepianie. Wczoraj zdecydowałem się to wydłużyć i dodać jakby lustro czyli zmienić z lekkiego, melancholijnego nastroju na bardziej agresywny z nutą rozczarowania i frustracji (ale tego nie ma jeszcze). Jest to już trzeci kawałek do albumu The Way of Life który staram się w wolnej chwili stworzyć. Ma on opowiadać o mnie, moim stanie duszy na przestrzeni 20 lat.

http://www57.zippyshare.com/v/15812158/file.html

Jeśli ktoś z was kojarzy fortepian to tak. Zainspirowałem się motywem z kawałka Indica - Vetta Vasten. Dlatego też i tytuł zostawiłem tym bardziej że pasuje.

PS: Zmieniłem ksywkę. I sorry za jakość. Wrzuta już mnie irytuje a nie znam innych fajnych hostingów. Jeśli ktoś może niech podrzuci.

EDIT: Prawdopodobnie finalny efekt do lekkiego podszlifowania. Poprawiłem nieco brzmienie i usunąłem schodki żeby dźwięk był bardziej ciągły. Zmieniłem też tempo na wolniejsze. Wszystkim podłamanym, zakochanym, postrzelonym czy obsikanym gorąco polecam pobrać i przesłuchać bo bezpośrednio z hostingu jakość jest marna :P

http://www21.zippyshare.com/v/1752899/file.html
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, Junx.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: Ambienty by djcycu

Postprzez Tormentor w 15 Gru 2014, 01:47

Specjalnie wyłączyłem Lorenca, żeby przesłuchać. W ch*j mi się podoba. Ściongam w empeczy i wrzucam na odtwarzacz.

Szybsza wersja bardziej mi się podoba, ale jakościowo druga lepsza. Aż sobie wrócę do wcześniejszych kawałków, bo też mi się podobały.
Image

Za ten post Tormentor otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Ambienty by djcycu

Postprzez djcycu w 22 Lis 2017, 11:37

Nie nowość w sumie bo na 26 kwietnia miał być... Niestety nie zdążyłem zjechać i przepadło ale że mi się przypomniało to zapodaję ;) :

http://www2.zippyshare.com/v/lLyaQ2Mt/file.html

Zalecam pobrać bo jakość odsłuchu z hostingu jest niczym konserwa rozjechana czołgiem prowadzonym przez małpę :suchar:
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ambienty by djcycu

Postprzez zdzicho w 30 Lis 2017, 10:32

Dobre, postawiłbym kozaczka ale @kowek dalej nie przywrócił mi możliwości stawiania ani wypijania :(
nie wiem czy do Stalkera by pasował taki ambient, w Stalkerze ambienty są bardziej takie powolne, rozciągnięte w czasie, prócz jednego "streets of Pripyat"; ten twój ambient bardziej jest w stylu muzyki w Wiedźminie 1
Awatar użytkownika
zdzicho
Modder

Posty: 567
Dołączenie: 19 Cze 2009, 20:02
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 20:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 500

Re: Ambienty by djcycu

Postprzez Tormentor w 03 Gru 2017, 17:09

djcycu@ mogłbyś wrzucić paczkę ze wszystkimi swoimi utworami?
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Poprzednia

Powróć do Audio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości