Can't hir czyli różne gitarowe

Can't hir czyli różne gitarowe

Postprzez Canthir w 30 Lis 2013, 19:47

Jakiś czas temu naszła mnie myśl, żeby spróbować ułożyć coś prostego o stalkerowym klimacie na gitarę. Wiele wody w Prypeci upłynęło nim zasiadłem do realizacji zamysłu. Po kilku próbach i podejściach zaczęło to cokolwiek brzmieć. Niestety jestem w dziedzinie gitarowej niepoprawnym leniwym samoukiem, więc najwyższy poziom wtajemniczenia to dla mnie akordy, więc nie spodziewajcie się fajerwerków.

Wideo nagrywane komórką, więc jakość nie powala, ale tragedii nie ma. Wizji nie ma, bo bałagan w pokoju, wolałem tego oszczędzić widzom. Grane na elektrycznej, dźwięk z pieca. Samego elektryka nie byłoby słychać, a akustyk został na drugim końcu Polski.



Słuchajta i oceniajta, a może na tym nie skończę (chyba, że poradzicie inaczej :caleb: )

Pozdrawiam
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony

Za ten post Canthir otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, Universal.
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: Can't hir czyli różne gitarowe

Postprzez Poldzer w 30 Lis 2013, 20:07

Nie wiem jak innym, ale mi się nie podoba. Zbyt żywe mi z zona kojarzą się powolne, smutne kawałki, a la Soc.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Can't hir czyli różne gitarowe

Postprzez Universal w 01 Gru 2013, 01:51

Zbyt żywe? To mi przypomina jakiś podkład pod garażowy polski rock lat osiemdziesiątych :E Podoba mi się, chociaż na dłuższą metę czuć nieco monotonii. Jak na nagrywanie komórką, to jakość wydaje się być wyśmienita. Leć z tym dalej, grasz lepiej, niż połowa wykonawców na RMF i Zetce.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Can't hir czyli różne gitarowe

Postprzez Wave w 01 Gru 2013, 11:11

Mam cholernie mocne wrażenie, że grałeś na Fenderze Mustangu. Czuję tu znaczne inspiracje melodiami ze Stalkera tudzież Metra, bo sam ogrywałem te dźwięki i gadają bardzo podobnie do Twoich. Sam mnie zainspirowałeś do tego, by coś wykombinować, ale w innej stylistyce. Ogólnie mam małe doświadczenie na gitarze, ale już teraz mogę powiedzieć, że nic specjalnego to nie było, ba, bardzo podobną pioseneczkę ułożyłem już jakiś czas temu, gdy sam jechałem na akordach. Tyle Ci powiem, że nie ograniczaj się do nich, kombinuj.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00


Powróć do Audio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości