Ciekawe linki/artykuły/fotografie

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez trolololo w 23 Maj 2016, 21:42

https://www.youtube.com/channel/UC13jOf ... LN5eoFPeZQ
Facet bawi się w alchemika, i twierdzi że stworzył Homunkulusa. Ciekawe są w tym wszystkim komentarze ludzi którzy w to wierzą. Ale bariera gatunkowa... no proszę, podstawowa wiedza z biologii...
W ogóle ten cały humunkulus wygląda jak jakaś pijawka, lub stułbia. :caleb:
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Reklamy Google

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Alchemik w 23 Maj 2016, 22:17

Koleś jest durniem. :caleb:
Homonculusa robiono z krwi, gliny, mandragory i kości dziecka, wsadzano do pojemnika z nawozem by urósł, a nie spermucha ruska z jajkiem... Ruskom to bliżej do zwierząt, dlatego pewnie zapłodnił jajo... :suchar:
Dzisiaj robi się inaczej. Znajoma mówiła, że skleca się martwe zwierzaki i zaklina pomniejszego ducha.
A co do tego filmu... Gość ewidentnie jest mistrzem montażu. gdyby było tak jak robi to by KGB go zgarnęło i zamazało ślady. Na całym świecie jest na takie rzeczy cenzura. Lovecraft dobrze pisał, że jak coś jest nadprzyrodzone to jest wyciszane przez rząd. Jak oni śmią trzymać nas w ogłupieniu... A wracając do tematu to fotomontaż pewnie. Na innym filmiku małego axolota wyjmuje z jajka i trzyma w okrągłym akwarium w wodą co jest moim zdaniem sku*wysyństwem, bo okrągłe akwarium niszczy zwierzątkom psychikę :( .

Za ten post Alchemik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trolololo.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez trolololo w 23 Maj 2016, 22:40

Może nawet bym spróbował, ale szkoda mi ręki i nogi :ati:
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Universal w 23 Maj 2016, 23:11

Alchemik napisał(a):Dzisiaj robi się inaczej.

Zgadzam się. Dzisiaj zażywa się mocne leki :suchar:

Czekam na hodowlę smerfów.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Alchemik w 24 Maj 2016, 00:28

Universal napisał(a):Zgadzam się. Dzisiaj zażywa się mocne leki :suchar:

Nie wiem czy to dobry pomysł :/. Widzisz, skoro już schodzimy na tematy okultyzmu, to na przykład w voodoo trzeba wpaść w trans by być opętanym przez Loa, czyli w języku fachowym doprowadzić się do schizofrenii. Leki by ją ograniczały. Tego właśnie uczą się okultyści, nie pierdo*onego machania magicznym kijkiem i latania na miotle. My się doprowadzamy do schizy i czekamy na efekty placebo :E.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Universal w 24 Maj 2016, 10:16

"My" :suchar:

Masz jakieś sukcesy na tym polu? W sensie hodowanie jakichś gówien, doprowadzanie się do jakiegoś transu. Nagraj, bo nie uwierzę. Na bierzmowaniu wziąłem sobie Niewiernego Tomasza. Póki co, jest to dla mnie równie realne, co zeszłoroczna nagroda Nike dla mnie.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Alchemik w 24 Maj 2016, 14:27

Dobra, obejrzałem sobie tamto wideo z homunculusem plus jeszcze drugą część, gdzie gość powtórzył eksperyment... Zwierzak jest ciekawy, wygląda jak stułbia. Teraz jestem nadal sceptyczny ale zainteresowany.

Masz jakieś sukcesy na tym polu? W sensie hodowanie jakichś gówien, doprowadzanie się do jakiegoś transu. Nagraj, bo nie uwierzę. Na bierzmowaniu wziąłem sobie Niewiernego Tomasza. Póki co, jest to dla mnie równie realne, co zeszłoroczna nagroda Nike dla mnie.

Szeczerze? Praktyka jest powolna, bo jestem zje*any po primo, po secundo najpierw trzeba czytać, czytać, czytać.
Ja zaczałem od Wtajemniczenia do hermetyzmu Bardona, plus jeszcze jego dwie książki i Kybalion. Potem ''Psychologia Kwantowa'' i ''Powstający Prometeusz'' i tak dalej i tak dalej...
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Imienny w 24 Maj 2016, 15:28

Ciekawie opowiedziana historia powstawania gry Half-Life.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)

Za ten post Imienny otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Leo0502.
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Alchemik w 25 Maj 2016, 00:48

Sorki Trolololo, wprowadziłem Cię w błąd. Ten filmik z Axolotlem nie był tego autora od homunculusa, tylko innego youtubera, który pokazywał jak ukryć zwierzę w jajku, że niby ono tam od początku było... Co nie zmienia faktu, żę męczenie tak zwierzaka, a potem umieszczanie go w okrągłym akwarium to sku*wysyństwo :caleb:. To, że chciał udowodnić tamtemu alchemikowi (xD) oszustwo, wcale nie tłumaczy go z tego.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Tajemniczy w 27 Maj 2016, 20:19

ONR wypowiada wojnę Popkowi i fanom Gangu Albanii
http://pikio.pl/onr-wypowiada-wojne-pop ... ego-fanom/
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Alchemik w 27 Maj 2016, 21:10

Tajemniczy, To ONR nie wie z kim zadarł... Kto zadrze z elitą, nakryje się pytą. :suchar:
Poza tym chyba upadli na głowę, że popierają tą popierdółkę, zwaną Kosowem. Tam 80% ludzi to analfabeci bez pracy. Tak się kończy bawienie w separatyzm państewek południowej Europy :caleb:. Poza tym jakoś ostatnio jestem uczulony na ruchy nacjonalistyczne. Krzyczą by wyjść z UE, a potem Putin zacznie nas ruchać. Ostatnio spotkałem się z poglądem, że niektóre ruchy/politycy tego typu, są piątą kolumną Putina. W sumie, patrząc jakim mięsem armatnim są separatyści w Donbasie, zaczynam w to wierzyć :P .
EDIT: Ciekawe kiedy sprzedadzą to na zachód.
http://wp.tv/i,polscy-naukowcy-stworzyli-sztuczna-krew-to-moze-byc-przelom-w-transplantologii,mid,1935060,cid,4051,klip.html?_ticrsn=3&ticaid=51715e
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Ciekawe linki/artykuły/fotografie

Postprzez Tajemniczy w 28 Maj 2016, 08:37

UE to sojusz gospodarczo-polityczny nie militarny . Gdyby UE miała nas bronić przed Rosją to już dawno Putin miałby drugi Kreml w Paryżu albo w Madrycie a separatyści by się opalali w Saint Tropez :caleb: .
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 4 gości