Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 22 Lip 2014, 22:29

To jest bardzie podniecające niż kalmary....
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Iwaszka w 22 Lip 2014, 22:36

Wiek "samca" na oko by pasował tylko nie wiem czy to Babimost akurat :E
Image
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 22 Lip 2014, 22:44

Przyszedł i zniszczył tak surrealistyczną dyskusję swoją dosłownością.
Co mnie w...pienia.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez Iwaszka w 22 Lip 2014, 23:13

No twój gif był tak surrealistyczny, że analiza tego co i jak miało/mogło być odebrane byłaby dłuższa niż wszystkie książki Meesha razem wzięte :suchar:

Mnie "w...pieniają" ludzie którym się coś wydaje.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 22 Lip 2014, 23:25

Jesteś zwyczajnie nudny.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez djcycu w 23 Lip 2014, 00:16

A mnie zawsze wku*wiały te drakońskie kary za wycinkę drzew jakby to była jakaś zbrodnia. Ludzie na chleb nie mają to wytną sobie ze trzy drzewka przy rzece by ciepło w zimie było (przy roztopach czy większej wodzie i tak podmyje i popłynie na Bałtyk) a tu amen... Koniec... Klapa i myśli o powrozie i miejscu na gałęzi bo nie ma czym zapłacić. Zadaję sobie więc pytanie... Czym są ci ludzie którzy to prawo piszą i egzekwują bo kimś to na pewno nie są. CZYMŚ czyli gównem to owszem. W Szwecji czy ogólnie na północy w dupie mają ile drzewo rosło. Wyciąć na surowiec i wuj ważne że się grubość zgadza. U nas zaraz masa papierów, przepisów, wymaganych lat, latania, biegania, problemów... Szkoda gadać. Tam się wjedzie, wytnie, wykarczuje, posadzi nowe i podjedzie w inne miejsce "rympacić" po lesie ile wlezie. I na tym Szwedzi żyją. Eksport papieru to coś pięknego. Pracowałem u Szweda to woziłem papier... Pracuję u Polaka, wożę z Belgii papier na Francję, skąd przypłynął? Ze Szwecji, Finlandii, Norwegii...

Na czym oparłem swoje bóle dupki? Na tym że mam wujka utrzymującego się z rolnictwa. Ma dwójkę dzieci, rozpadający się traktor, ruderę w której da się mieszkać i niezbyt normalną żonę. Nie ma dobrej pracy więc musi sobie jakoś radzić (szacun ma u mnie bo ja bym sobie już dawno strzelił w łeb). Pewnego dnia ściął parę niepotrzebnych drzew przy domu czy też lesie nieopodal by dzieciom dać zamiast na opał a życzliwy sąsiad go podpie*dolił i przyszło kary bulić. Dobrze że się jakoś ugodowo skończyło bo pewnie by chłopina nie wytrzymał. Nie mam pojęcia jak ten sąsiad teraz z tym żyje... Nie mam słów na to. Każdy ponad każdym - to mi się jedynie nasuwa.

A żeby było śmieszniej to ten sąsiad jest jedynym najbliższym w tym zadupiu z daleka od głównej drogi. Inni mieszkają około kilometr dalej od wujka jeśli nie więcej.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was w...pienia

Postprzez nati20 w 23 Lip 2014, 03:05

pewnie sam chciał wyciąć a że wujek zrobił to pierwszy należało go pod*ebać... Tak już u nas jest, nie znasz dnia ani godziny jak ktoś życzliwych cię pod*ierdoli a na koniec będzie zasłaniał się praworządnością, że niby ostatni sprawiedliwy a jak nikt nie patrzy robi to samo.
:

Get out of here STALKER!

Image

Za ten post nati20 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adik, djcycu.
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: Co was w...pienia

Postprzez Tormentor w 23 Lip 2014, 10:23

Życie w bloku czasami doprowadza do szału i to wtedy gdy człowiek chce spać. Już kij tam ze śmieciarkami o 7 rano, które napie*dalają tym żelastwem na kółkach przez pięć minut, że aż ma się ochotę wyrwać sobie uszy. Ale jakiś poje*any lokator ma na balkonie papugi, które przed szóstą sobie nadają, a słychać to na całe blokowisko. Śmiech na sali, nie dość, że gość mieszka dwie klatki dalej to inni nie zwrócą mu uwagi. Mam ochotę wywiesić kartkę na jego drzwiach z dopiskiem, że osobiście odstrzelę te ptaszyska jak ich nie schowa do domu. Jeszcze człowiek wraca po nocce i zamiast słodko kimać to słyszy "TŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII", IŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII", KŁAAAAAAAAAAAAAAKŁAAAAAAAAAAA".
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 23 Lip 2014, 10:53

djcycu napisał(a):A mnie zawsze wku*wiały te drakońskie kary za wycinkę drzew jakby to była jakaś zbrodnia.

Też uważam, że prawo w tym zakresie jest dość kuriozalne. Ja rozumiem ochronę zieleni publicznej, gatunków chronionych i cennych jednostkowych egzemplarzy, ale sytuacje gdy posadziłem sobie sam na własnej działce drzewko i się za bardzo rozrosło, a chcę w tym miejscu postawić dom a wtedy muszę uderzyć w biurokrację, wnosić opłaty itp...
Relikt komunistycznego myślenia i kontroli nad wszystkim.

Z drugiej strony, nie pisałem o tym, żeby straszyć, tylko zwrócić uwagę że niewiedza w tym zakresie może bardzo dużo kosztować. Zwłaszcza, że w wielu sytuacjach można załatwić taką wycinkę bez opłat np. ze względu na zagrożenie, jakie stanowi drzewo, albo uzyskać zgodę bez opłat w zamian za nasadzenie nowego drzewa w innym miejscu.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez Soviet w 23 Lip 2014, 10:55

Dlatego należy sadzić drzewka owocowe. Można jeść śliwki :caleb: i ścinać za darmo.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Co was w...pienia

Postprzez djcycu w 23 Lip 2014, 11:02

Albo wiatr połamie jak się dużo owoców na gałęziach pojawi :P Dobrze Terminusie że o tym informujesz bo najwięcej płaci się właśnie z niewiedzy. Ktoś weźmie, wytnie przekonany że zapłaci w razie czego kilka stów a realia mogą się okazać zbyt okrutne i jak dla mnie bezczelnie niesprawiedliwe.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 23 Lip 2014, 11:23

Soviet napisał(a):Dlatego należy sadzić drzewka owocowe. Można jeść śliwki :caleb: i ścinać za darmo.

No chyba, że sadzisz na obszarze wpisanym do rejestru zabytków, masz coś co się kwalifikuje już jako plantacja drzew owocowych albo masz pecha mieszkać na terenie parku/rezerwatu przyrody ;-)
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości