Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Gro3a w 23 Lip 2014, 13:34

Pozwolenie na wycinke było wydane prosto od burmistrza miasta, który zlecił całą modernizację parku, więc nie ma co się martwić ;) A najlepsze jest to, że wycinka była na koszt firmy, która uszkodziła te drzewa :E No i 120 złotych za godzinę za pracę wysięgnika, 100 za pilaża z uprawnieniami do prac na wysokościach i jakieś 4 godziny roboty bez jakiegokolwiek obciążenia finansowego. A, że owe drzewa rosły na naszej posesji, to drewno po wycince należy do nas ;)

A tak w temacie, to zdenerwowało mnie zaniedbanie w robocie, ze strony kierownictwa. Jako, że pracuje na kotłowni, to i "wytwarzamy" żużel, którego nie wywozili od dłuższego czasu. No i pełna żużlownia, brak miejsca na składanie kolejnych "odpadów", bo niema komu tego wywieźć :facepalm: A będzie jeszcze gorzej, bo rolnicy już żniwują i nie będą brudzić sobie przyczep tym syfem, bo zboże jest teraz ważniejsze :/ No i mają rację, a niestety kierownicto nie mogło zająć siętą sprawą prędzej :facepalm:
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez djcycu w 23 Lip 2014, 15:09

To tak jak mnie wkurza sycostwo mojego szefa... Mówię mu że siłownik od hamulców padł i trzeba wymienić. Oczywiście wysłał na serwis a siłowniczek powrócił do normalnej pracy. Z doświadczenia wiem że on jak już raz popuścił to się rozleci wnet. Na to szef mi mówi że może coś się przywiesiło i że mam jechać. Ujechałem może z 1000 kilometrów i padł siłownik i opona bo zablokowało oś i przytarło bieżnik aż wyszły druty. Potem na serwisie zamiast od razu podesłać mi z 500 euro na naprawy to musiałem jak buc czekać aż mi prześle te pieniądze po naprawie (trudno się mu z kasą widzę rozstać). Serwis chciał iść do domu a ja musiałem im zwlekać i palić głupa przez pół godziny bo karta non stop miała przekroczenie limitu... Inna sprawa to tankowanie. Bezwzględny zakaz tankowania na Francji bo na Belgii taniej. Taaa, w Belgii 1.42 za litr a we Francji przy autostradzie 1.40... To samo z tankowaniem w Luksemburgu gdzie paliwo kosztuje 1.22 tyle że jest podgrzewane i po ostygnięciu w 900 litrowym zbiorniku brakuje ze 40 litrów... Dodatkowo muszę jechać przez zakaz dla tranzytu (co kosztuje chyba z 500 euro) i ujeby na których tracę dwie godziny jazdy bo zbaczam z trasy, czyli jakieś 45 kilometrów po górach, miasteczkach gdzie spalanie wzrasta drastycznie.

CHORE!

Do kompletu jest mój przyjaciel z gima jeszcze, którego gruntownie poznałem właśnie teraz w tej robocie. Oczywiście popiera te głupie pseudo oszczędności co przekłada się na stres nerwy i... Koniec naszej przyjaźni bo ostatnio nakablował że się w aucie masa rzeczy do remontu kwalifikuje a sam wcześniej kiedy zgłaszał te usterki szef stwierdził że później, teraz kicha bo Dawid o niczym nie mówił... Głównie o uszkodzonych przednich oponach. Fakt, były ścinane przez dupną zbieżność ale druty z nich nie wyleciały a ja zdając samochód nie widziałem nic podejrzanego a sam też po krawężnikach nie jeżdżę. Skoro było już zgłoszone że ścina opony to po wuj miałem siebie i jego powtarzać?

Zatem w punkcie drugim wkurza mnie lizodupstwo i chęć zapunktowania kosztem innych.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was w...pienia

Postprzez Iwaszka w 24 Lip 2014, 18:08

No i się spierdo*iła pogoda akurat na weekend kiedy jest okazja się wyrwać w góry -.-
Klątwa jaka czy co?
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 24 Lip 2014, 18:22

Jak dla kogo, ja jutro matkę wiozę do babki i idzie ze szwagrami grzyby zbierać – nie cierpię chodzenia po lesie, więc trzeba jej grzybiarzy szukać, bo sama się boi iść do lasu.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Alchemik w 28 Lip 2014, 23:48

Wpienia mnie dziś:
-szczęście mojej matki, ma nowego faceta. Oznacza to koniec dręczenia babci, bo chłop pewnie będzie stawał w jej obronie;
-to, że mamy psa w domu, nie chce mi się wychodzić z psem, którego sobie one kupiły;
-Julka mnie wpienia bo przez nią jestem za miękki. Nawet nie mogę się skupić na dokuczaniu innym, bo zastanawiam się co by powiedziała Julka, jakby wiedziała, że jestem sadystą;
-wpienia mnie, że nie mam kasy;
-ale za to mam dwie poprawki;
-wpienia mnie, że nie mam nawet się gdzie wyprowadzić. Przecież nie będę mieszkał z tym śmieciem, moim ojcem...
To tyle :D

Za ten post Alchemik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Co was w...pienia

Postprzez Karo Zilla w 29 Lip 2014, 10:26

Cześć ludzie w końcu jakiś dobry temat forum. :)
Mnie w...pienia-chociaż to za mało powiedziane.
-prawo jazdy-bo przepisy się zmieniają co chwilę.
-wstałam dziś lewą nogą
-to że jest taki skwar a po południu będzie burza.
Siadam i myślę: "O czym mam pisać?” – i nagle to przychodzi. Jest już pierwsza linijka, a cała piekielna reszta płynie za nią...
Awatar użytkownika
Karo Zilla
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 28 Lip 2014, 23:23
Ostatnio była: 16 Sty 2015, 20:16
Miejscowość: Reaktor nr 4
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -4

Re: Co was w...pienia

Postprzez Gizbarus w 29 Lip 2014, 10:40

Toć chyba dobrze, że ma być burza? Przynajmniej powietrze trochę się ochłodzi.

A mnie wkurza, że będzie problem z załatwieniem zastępczego tłumacza dla mnie na czas mojego wyjazdu do rodziny. Fakt, zostają dwie czy trzy osoby, ale mimo wszystko to nieco mało na ich połączone możliwości. No ale cóż, mnie urlop też się należy.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Karo Zilla w 29 Lip 2014, 11:45

Gizbarus napisał(a):Toć chyba dobrze, że ma być burza? Przynajmniej powietrze trochę się ochłodzi.


Dla jednych dobrze, dla drugich niedobrze. :)

Uwagi moderatora:

Nom, piękny tag - ati
Siadam i myślę: "O czym mam pisać?” – i nagle to przychodzi. Jest już pierwsza linijka, a cała piekielna reszta płynie za nią...
Awatar użytkownika
Karo Zilla
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 28 Lip 2014, 23:23
Ostatnio była: 16 Sty 2015, 20:16
Miejscowość: Reaktor nr 4
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -4

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kpuc w 29 Lip 2014, 16:17

Denerwują mnie ostatnie zmiany pogody, albo pada i to tak z grubej rury albo słonce pali dosłownie pali jak by nie mogło być tak w miarę umiarkowanie, nawet jak by mżawka padała to by było o wiele lepiej od tego żaru.
W tramwajach parówa (oprócz pes choć i tu w co 3/4 też sauna), w autobusach parówa, na motorze się czuje jak na patelni stojąc na światłach grzeje niemiłosiernie asfalt.

Ed. Ja rowerek zaliczyłem w niedziele, kumpel mnie namówił choć pośmigać szkoda tylko że zaczęliśmy po 10, jak o 14 wróciłem to czułem się jak człowiek pochodnia, od razu pod zimny prysznic poszedłem.
Ostatnio edytowany przez Kpuc, 29 Lip 2014, 17:24, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Co was w...pienia

Postprzez GTR w 29 Lip 2014, 17:08

Ano, pogoda daje popalić. Dzisiaj jechałem rowerem w tą parówe (przynajmniej wiaterek był) 14km, i masakra. Dodatkowo siodełko plastikowe, twarde jak zawieszenie na gwincie :caleb:

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Re: Co was w...pienia

Postprzez Leo0502 w 29 Lip 2014, 17:40

Wpienia mnie to, że do reszty rozwalił mi się przycisk blokowania w telefonie.
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Co was w...pienia

Postprzez Dżuz w 29 Lip 2014, 17:52

No i choć pogoda się stara, to nikomu dogodzić nie może :suchar:

Bo mnie dla przykładu wku*wia to, że aura za oknem zmienia się jak w kalejdoskopie. Ja wolę jak w lecie żar leje się z nieba, bo w końcu od tego jest lato :caleb: Tyle że dwa dni mamy po 30 stopni, potem dwa dni leje jak z cebra i znowu "lampa". I bądź tu człowieku mądry. Chciałoby się pójść nad rzekę, a tu kicha - półmetek lata lada moment, a woda brudna jak w Gangesie. O poziomie już nawet nie mówię :/

A dzisiaj to już pogoda całkowicie przygrała sobie ze mną w ch... Wyjechałem rano jednośladem mieszać farbę, przy pięknym porannym słoneczku, a potem wracałem 20 km w równikowej ulewie :E

I jak tu się nie w... pieniać :caleb:
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 02 Maj 2023, 08:36
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości