Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Alchemik w 16 Wrz 2014, 13:27

Straciłem do mojej rodzicielki zaufanie. Ojciec chciał przestać płacić alimenty, bo dowiedział się że zaocznie się uczę. Wiec mama wymyśliła bym przeszedł na zajęcia dzienne, na kierunek którego w ogóle nie rozumiem. No sorry, jakby to było że z dziennikarza mam przejść na fototechnikę to jeszcze rozumiem, ale z dziennikarza na technika weterynarii? Jak ja w ogóle miałem biologię na 2? Co miałbym robić na tych zajęciach? To tak jakby zmuszać fana rapu do słuchania metalu. Jeżeli kosztem mnie mama chce udupić ojca, to sorry, ale ja się tak nie bawię. Poza tym nie jestem małym dzieckiem, że dorosły powie to a ja to zrobię. Przykro mi się dzisiaj po prostu zrobiło.

Za ten post Alchemik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Soviet w 16 Wrz 2014, 13:44

Ale pomyśl ilu pieskom pomożesz.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wheeljack,
Negative Szagart.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kwiatu888 w 16 Wrz 2014, 21:24

Poziom sędziowania na mistrzostwach w siatkówce :mad:
Kwiatu888
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 16 Wrz 2014, 21:20
Ostatnio był: 16 Wrz 2014, 21:24
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Re: Co was w...pienia

Postprzez Berry w 17 Wrz 2014, 02:31

Wpienia mnie gdy idę w nocy do kuchni zrobić sobie herbatę, a tam w zlewie siedzi NAJWIĘKSZY I NAJPASKUDNIEJSZY PAJĄK jakiego w życiu widziałam. Naprawdę się zastanawiam czy takie bydle jest w ogóle możliwe w naszej strefie klimatycznej, i nie przylazł tu przypadkiem zza południowej granicy. Nie zachwyca mnie również że pająki urządziły sobie na mojej posesji imperium i ta cholera ze zlewu to pewnie ich królowa.

Otwieram szufladę - wybiega pająk
Chcę założyć buty - ze środka wylatuje pająk
Chcę przeczytać książkę - w środku siedział pająk
Przeglądam internet - po ekranie przebiega pająk
Idę położyć się spać - pod kołdrą siedzi wielki, czarny pająk

Raz jeden cwaniak zdążył utkać sobie na mojej nodze pajęczynę gdy grałam na kompie.

Piszę tego posta i z okna przygląda mi się pająk - chyba skakun ale nie jestem pewna. Drugi jak usłyszał o kim mowa, zaraz schował się w szczelinie.
Niech przynajmniej płacą czynsz i wyłapują komary!
You are bloody adopted, okey?

Za ten post Berry otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ZiomB.
Awatar użytkownika
Berry
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 16 Wrz 2014, 20:38
Ostatnio była: 30 Sty 2015, 03:42
Miejscowość: Bagna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Co was w...pienia

Postprzez Nieznajomy X w 17 Wrz 2014, 06:43

Wpienia mine że muszę wstawać o 6 rano, podczas gdy wolałbym sobie przykimać do 8 chociaż.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Co was w...pienia

Postprzez Omnibus w 17 Wrz 2014, 08:28

@Berry: Oto rozwiązanie:
Image
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Re: Co was w...pienia

Postprzez SkullDagger w 17 Wrz 2014, 09:56

Wpienia mnie WF mojej dziewczyny, a raczej jego brak. Na 19 dziewczyn ćwicza maksymalnie cztery i to czasami. Nauczyciel kompletnie sobie z nimi nie radzi. Niby zawodówka więc wikszy luz no ale bez przesady.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Co was w...pienia

Postprzez Adam w 17 Wrz 2014, 23:00

Ostro wpieniło mnie dzisiejsze spotkanie osób, których wolałbym w życiu już nie spotkać, niestety Kutno to mała mieścina.

Jadę sobie rowerkiem z próbkami do weterynarza (pies chyba chory jest), nie wadząc nikomu i nagle słyszę obraźliwe teksty w moją stronę z jadącego auta. Po głosie poznaję dawnego przyjaciela, obecnie wroga, na którym bardzo się zawiodłem. Przykre to, bo znamy się prawie 15 lat, jednak on wolał przystać do grupy osób bardzo mi niechętnych (głównie narodowcy i skrajna prawica, także ja dla nich bezdyskusyjny lewak do odstrzału :E ). Wiem, żeby się tym nie przejmować, ale jednak w sercu to zabolało...
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Co was w...pienia

Postprzez Nieznajomy X w 17 Wrz 2014, 23:19

Wpienia mnie że ludzie nie myślą o sprawach wyższych np. sense życia itp., tylko ciągle szkoła, praca, hajs. Ja to rozumiem że "lajf is brutal" i trzeba sobie jakoś radzić, ale bez przesady. Ludzie w dzisiejszych czasach mają myślenie płytkie ja talerz, i przez to ludzie tacy jak ja, którzy lubią czasem przystanąć i sie nad tamtym, czy owym zastanowić mają prze*ebane :/
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Co was w...pienia

Postprzez Chisu w 18 Wrz 2014, 00:19

A o czym innym tu myśleć? Osobiście wolę zająć się szkołą czy zarabianiem pieniędzy, by żyć w miarę na poziomie, bo słów do garnka nie włożę, a myślami nie opłacę rachunków. Nie mam tu na myśli całkowitego pochłonięcia rzeczami materialnymi, ale napisałeś to tak, jakby wszelkie uganianie się za tym było złe, wszyscy mają bawić się w filozofów i koniec.

Wkurzyła mnie wczoraj rano starsza pani w tramwaju. Wszystkie miejsca były zajęte, jedynie koło mnie przy oknie wolne. Wsiadła jakaś staruszka z siatkami, poprosiła o ustąpienie. Przesunęłam się pod okno, to rozkazała mi w ogóle z niego zejść. Nie zareagowałam przez zaspanie, ale ta zaczęła coś mruczeć coraz głośniej, to po prostu wstałam. Po co pani było drugie miejsce? Żeby zakupy położyć zaraz obok swojego szanownego siedziska.

Za ten post Chisu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Awatar użytkownika
Chisu
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 15 Sie 2013, 21:56
Ostatnio była: 12 Lip 2020, 22:10
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 134

Re: Co was w...pienia

Postprzez Nieznajomy X w 18 Wrz 2014, 07:47

Chishy napisał(a):...ale napisałeś to tak, jakby wszelkie uganianie się za tym było złe, wszyscy mają bawić się w filozofów i koniec.

Hę? Źle mnie zrozumiałaś. Napisałem że to rozumiem, ale BEZ PRZESADY. Człowiek, który nie myśli o takich sprawach wiele traci z życia.
Wiem bo sprawdzałem.

PS Jo żadyn filozuf, jo zwykły myślący człek :E

Edit:

Ogólnie chodziło mi o rozwój mentalny.

Ludzie rozwinięci mentalnie i duchwo mają łatwiej w życiu, bo zanim popełnią jakiś błąd, by się potem na nim uczyć, potrafią z wielu sytuacji wyjść obronną ręką, bo mają pewne kwestie przemyślane wcześniej.
Ostatnio edytowany przez Nieznajomy X, 18 Wrz 2014, 20:38, edytowano w sumie 1 raz
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wiewi0r w 18 Wrz 2014, 20:09

Takie podsumowanie, fqrff tygodnia.

Niedawno było, ale wpieniają mnie koledzy rowerzyści, ci z gatunku "bo mi wszystko wolno". A takiego wała! Nie powiem, że sam jeżdżę zawsze w 100% zgodnie z przepisami, ale żeby na czerwonym mi się w dupę władować (o orientację nie pytałem :suchar:) bo "on jeszcze przejedzie" zanim na prostopadłej będzie zielone? No panie dziejaszku, tak się bawić nie będziemy. Do tego brak ścieżek rowerowych, choć w roku wyborczym HGW chyba stara się poprawić notowania. :)

Wpienia mnie też pogoda, primo bo chłodne poranki zaczynają skutkować katarem, secundo, bo zaraz będzie jesień i znów będę płacić haracze dla zet-te-emu. :(

I wpienia mnie paru userów (dane znane redakcji), bo pieprzą straszne głupoty na forumie.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości