Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Nieznajomy X w 18 Wrz 2014, 21:00

Wpienia, albo wręcz wku*wia mnie to, że ludzie uważają raperów i słuchaczy rapu za tępych dresiarzy, którzy mają we łbie cegłę zamiast mózgu.
Tak naprawdę tępi są ci, którzy tak uważają, bo nie rozumieją przekazu który niesie rap i cała kultura hip-hop'u.
Oczywiście wśród raperów są też kretyni, ale to jak wszędzie, a wielu prawdziwych raperów to bardzo inteligentni ludzie. Tylko przeciętny Kowalski patrzy na nich przez pryzmat pozorów i stereotypów typu "aaa bo jest wygolony i na uboczu to zbój i kretyn". :mad:
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 19 Wrz 2014, 09:24

Jakieś k♥rwa szambowozy o ósmej rano, hałasuje toto, a ch♥ja robi. Kolejne urwane godziny snu. Perfekcyjnie się pod moim oknem rozstawili sk♥rwysyny. 10 minut postali i pojechali, nawet nie wiem, o co chodziło. Godzinę wcześniej dwóch idiotów coś przy tym grzebało, oczywiście też niemiłosiernie się przy tym tłukąc. Już miałem z okna im krzyknąć, żeby sobie na łeb tę kratkę ściekową j♥bnął, jak się tak tłuc lubi.

http://youtu.be/9l1bd75AOpc?t=57s
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez User 100 w 19 Wrz 2014, 12:34

Mnie wku*wiają reklamy, które straszliwie zasyfiają pocztę na WP. Niby nic, ale jak muszę usuwać gówno dwa razy dziennie, to się zastanawiam, gdzie te słynne filtry antyspamowe, którymi chwali się WP?
User 100
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 17 Sie 2014, 01:14
Ostatnio był: 01 Paź 2014, 11:04
Miejscowość: Skadowsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -7

Re: Co was w...pienia

Postprzez Nieznajomy X w 19 Wrz 2014, 16:13

Mnie wku*wiają te pie*dolone reklamy naklejane na szybach autobusów. Właśnie jade z elektronika na chate i ni ch*ja nie widać.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Co was w...pienia

Postprzez User 100 w 19 Wrz 2014, 21:41

Jeszcze wku*wia mnie jeszcze Barszczyk Sosnowskiego (chociaż nigdy mnie nie oparzył). Mieszkam na obrzeżach miasta. Za moim blokiem była taka polna ścieżka, po której człowiek mógł spacerować. Od tego roku stało się to niemożliwe. Wszędzie rośnie to parzące gówno Stalina i na przyszłe lato pewnie będzie go jeszcze więcej.

Zastanawiam się, czy nie dałoby się w jakiś sposób wykorzystać tej rośliny. Co prawda do spożycia się nie nadaje, ale może na biomasę? Tylko jak ten syf bezpiecznie zbierać?
User 100
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 17 Sie 2014, 01:14
Ostatnio był: 01 Paź 2014, 11:04
Miejscowość: Skadowsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -7

Re: Co was w...pienia

Postprzez Nieznajomy X w 19 Wrz 2014, 22:01

User 100 napisał(a):gdzie te słynne filtry antyspamowe, którymi chwali się WP?

Wszędzie chwalą sie takowymi filtrami, a tak naprawdę g*wno to daje.

PS Mam pocztę na onecie jak coś.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 22 Wrz 2014, 00:20

Ja mam na o2 i spam mi prawie w ogóle nie przychodzi. Zaglądam raz na miesiąc i mam ok. 7, może 8 reklam i tyle.
User 100 napisał(a):Tylko jak ten syf bezpiecznie zbierać?

Nie znam się, ale logika podpowiada gumowe rękawice.


Zaśmiałem się na kanale IRC, że mogłaby Brazylia wygrać, żeby wszystkim w kraju gul skoczył, że nasi przegrali mundial u siebie. I co? Nasi wygrali, a w temacie kanału „Mistrzem świata na pohybel Pangii: Polska”. No k♥rwa, takiego cebulactwa się w życiu nie spodziewałem. Polak zawistny i nie przepuści okazji do tego, żeby przytyk zrobić w każdym możliwym momencie, ch♥j by to strzelił.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez SkullDagger w 22 Wrz 2014, 14:42

Zasiałem gdzieś klucze od motocykla, szafki w pracy i mieszkania (ktore bedzie moje dopiero). Wuj by to strzelył...


Mamo, kocham Cie :* Tylko wróciła z pracy, podniosła jakieś ksiażki z szafki i znalazła je. A sprawdzałem tam dwa razy.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 22 Wrz 2014, 15:30

Chciałem szybciej mieć obiad, postawiłem gar z pyrami na największym gazie. Włączyłem palnik na kuchence. Nie ten, który powinienem - roztargnienie. Spaliłem pół obiadu, ziemniaki wciąż surowe, kuchnia się wietrzy, reszta domu też, garnek czarny jak Murzyn nocą :strażaksam:

Psia mać, teraz nie dość, że mniej zjem, to jeszcze muszę czekać, w międzyczasie czyszcząc garnek :(
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wiewi0r w 29 Wrz 2014, 21:24

Wpienia mnie perspektywa czyszczenia (meh) i reinstalacji systemu na lapku (pół dnia lekko liczę). Już mi nawet Chrome jakieś cuda wyczynia. Może chociaż grę jednak skończę przed stawianiem systemu... FPS, to dużo chyba nie zajmie. :P

Co do Barszczyku, nie wiedziałem co to barszcz do okolic sierpniowego długiego weekendu, kiedy zobaczyłem takie bydlę, że już w życiu z innym zielskiem nie pomylę. Około 2 metry na wysokość, średnica na oko z 8-12 cm, liście jak parasole. Co jak co, ale o barszczu Meesh ładnie napisał. :P
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 29 Wrz 2014, 21:59

Pi♥rdolone żydostwo z Multimedii, tfu. Sk♥rwysyny se w kulki lecą od dwóch tygodni, było dzwonione że internet chodzi gorzej od tego j♥banego Resmana, to stwierdzili, że „jest słaby sygnał”, coś niby pomotali i 2 dni chodziło dobrze, dzisiaj już k♥rwa nawet Google nie chce się wczytać. Mnie to koło fiuta lata, czy oni mają słaby sygnał, czy coś grzebią przy łączach, czy im szczury poprzegryzały kable, czy im Murzyn wiadra powywracał – jest płacone, ma działać. Nie działa, to nie będzie płacone. Pewnie wtedy natychmiast sobie przypomną, kto płaci, skąd, gdzie i wykażą zainteresowanie. Bo normalnie nawet na tę ich j♥baną infolinię nie idzie się dodzwonić, bo się automat pi♥rdoli. Ten post pewnie też wejdzie za miliardową próbą, po godzinie klikania na „Wyślij”.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez smichal74 w 29 Wrz 2014, 22:39

Najebią człowiekowi 3 testy w jednym tygodniu i zadowoleni... a ja tu gówno rozumiem :_:. Lub niezapowiedziana karkóweczka nosz japier.... :mad:
Windows 10 pro,I5 7400,Rx 470 Gigabyte G1,8 Gb ram ddr4,XFX Core ts550w,MSI h110 pro-vd,Toshiba p300 1tb,Adata Su800 128gb.

ImageImage

Za ten post smichal74 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nieznajomy X.
Awatar użytkownika
smichal74
Tropiciel

Posty: 274
Dołączenie: 16 Mar 2012, 16:32
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 19:42
Miejscowość: Zona/bar
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 45

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości