Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Tajemniczy w 15 Mar 2015, 16:58

Nie, u nas moderacjajeszcze w miarę sprawnie pozbywa się wszelkiej maści idiotów. Tam ich jest jak w Tworkach głupich a połowa to takie barany niereformowalne że nawet jak zbanują to przyjdą znowu z 3 multikontami w zanadrzu na oddzielnym emailu.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Gro3a w 20 Mar 2015, 21:48

Mnie wpienia, że stało się coś dziadkowi, o którym kiedyś wspominałem ( dostał wylewu, albo coś podobnego). Mam nadzieję, że szybko powróci do zdrowia, bo miałem w planach kiedyś odwiedzić rodzinę mieszkającą na Ukrainie. A tylko dziadek wie gdzie oni mieszkają i jest jedynym "łącznikiem" między naszymi rodzinami (mieszka tam reszta rodzeństwa dziadka) :/
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was w...pienia

Postprzez djcycu w 25 Mar 2015, 17:37

Mnie wkurzył ostatni wyjazd... Ale o tym szerzej poniżej:

1 dzień:
- Ruszając z punktu odebrania auta blokuje mi koło.
- Jedząc obiad w barze okazało się że jem niedogrzaną golonkę...
- Jadąc zmienić kolegę okazało się że będzie problem, nie chcą go załadować a więc jadę aż do Francji, droga się wydłuża.
- Koło północy niedaleko Stuttgartu (250km do punktu spotkania) strzela wąż od chłodnicy. Dolewam wody co 30 kilometrów...

2 dzień:
- Docieram szczęśliwie do kolegi. Okazuje się że zgubiłem 10 euro szefa które dostałem na drogę...

4 dzień:
- Jadąc niedaleko Brugii dostaję wystrzelonym przez koło osobówki kamieniem w szybę. Mało brakowało a byłbym ślepy, szyba popękała a więc wkrótce trzeba będzie ją wymienić.

6 dzień:
- Jadę na serwis wymienić szybę i zmienić płyny w samochodzie. Okazuje się że nie będę miał wolnego czasu dla siebie ale dostaję na szczęście piwo od mechaników.
- Otrzymane piwo okazało się przeterminowane. Puszki się rozszczelniły i wszystko wylało się na fotel. je*ie jak w murzyńskiej chacie...
- Wymiana szyby trwa całą noc, syf, burdel i szkło w samochodzie. Na domiar złego gubię resztę którą mam zwrócić szefowi...

8 dzień:
- Filtr paliwa został uszkodzony przez mechaników. Auto się zapowietrza i czeka mnie kolejna naprawa.

11 dzień:
- Szyba przecieka, klej puścił.

16 dzień:
- Woda zalewa dolny schowek (przez nieszczelną szybę) gdzie trzymam pieczątki, tusz się rozmywa i nie ma jak wbijać (jedna z klauzulą że nie odpowiadam za stan towaru).

17 dzień:
- Czytając SMS z instrukcją na rozładunek francuska policja wlepia mi mandat za używanie telefonu podczas jazdy - 90 euro nie moje...
- Na odstresowanie kupuję sobie kratę piwa. Krata podczas jazdy po rondzie spada i rozbija się kilka butelek.

18 dzień:
- Dowiaduję się że zamiast 4 tygodni będę jeździł aż 6... Braknie zapasów i gazu.

24 dzień:
- Na "rozkaz" szefa przeginam tacho...

26 dzień:
- Mimo zaplanowanego nie zdążenia okazuje się że zdążę rozładować... Przestawia się cykl pracy na nocny.

30 dzień:
- Zatrzymałem się na parkingu. Okazuje się że to parking płatny - 15 euro w plecy...
- W pośpiechu uszkadzam kabel od ładowarki do laptopa.

33 dzień:
- Podczas załadunku ADR dostaję informację że gaśnice mam z nieważnym przeglądem...

36 dzień:
- Na załadunku zabezpieczając ostatnią rolę papieru rozbijam kolano (boli do dziś).

37 dzień:
- Zostawiam na rozładunku jedną z mat antypoślizgowych (8mm, bardzo ważne ze względu na wymogi).

38 dzień:
- Jedzie do mnie zmiennik. Jupi! Wracam do domu! Żeby nie było wesoło - zmiennik jedzie uszkodzonym autem.
- Dociera do mnie nad ranem. Z nerwów zapominam i zabieram przez przypadek firmową pieczątkę do Polski...
- Awaria się pogłębia, znów strzelił wąż, dolewam wodę co 20 kilometrów...

39 dzień:
- Brakło kasy na koncie. Nie mogę dodzwonić się do domu, kupiłem więc niemiecki starter. Niestety 10 euro w błoto bo muszę go aktywować przez internet (sic!).
- 230 kilometrów od ziemi ojczystej strzela wąż i woda wylewa się w momencie...
- Gotuję wodę w aucie...
- Naprawiając samochód uszkadzam telefon, nie mam świadomości że nie ma ze mną kontaktu...
- Trwająca 2 godziny naprawa okazała się skuteczna. Dowiaduję się o telefonie a później o tym że wszyscy się martwili, okazuje się że jestem poszukiwany przez niemiecką i polską policję jako zaginiony...

40 dzień:
- Wracam do domu, w końcu... Oddycham z ulgą...

PS: Jak jeszcze raz przeczytam gdziekolwiek że ktoś komuś podkupił buty i z tego powodu twierdzi że ma pecha to zrobię mu z makówki z grzechotkę i wyślę do Etiopii żeby się murzynki nim nieco pobawiły i wybarwiły życiorys...

EDIT:
@Dżuz, mówisz o tym? ;)
Image

@poldzer, nic bym nie poradził. Jako że poradziłem sobie taśmą zbrojeniową na początku (choć nie dało się zrobić tego tak by było dobrze) to w drodze powrotnej dojście było tak wujowe że musiałem zedrzeć przewód i go wymienić (kupiłem od laweciarza).
Ostatnio edytowany przez djcycu, 27 Mar 2015, 01:46, edytowano w sumie 1 raz
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive pan kozaq, Cysiu, Terminus, scigacz1975, Dżuz, Alchemik, Wayathin, Tajemniczy, Poldzer, walec.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was w...pienia

Postprzez lehoslav w 26 Mar 2015, 19:17

Kmioty nie włączające migacza przy wyjeździe z ronda. Strzelałbym.
Nie jestem w stanie pojąć, jaki stan umysłu doprowadza ich do takiego zachowania.
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)

Za ten post lehoslav otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wheeljack.
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 21 Kwi 2023, 08:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Co was w...pienia

Postprzez KoweK w 26 Mar 2015, 19:54

Tajemniczy napisał(a):CŻeby przez 2 miesiące żaden admin nie zajrzał? Rozumiem, mają ludzie swoje sprawy ale na pierdoły, konkursy z dupy czy zmienianie co miesiąc jakichś h*jowych skórek to mają czas...

Ogólnie na filmwebie moderatorzy nie działają sprawnie na forum. Zadajcie sobie pytanie: komu się to chce robić na poważnie za darmo? Oni weryfikatorom i dodającym dają co jakiś czas głupi film na DVD a uzupełniają całą bazę ich serwisu. :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Poldzer.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Co was w...pienia

Postprzez nmakowiel1 w 27 Mar 2015, 00:17

A mnie wkurza bezmyślność ludzi. Głównie na drogach. Jak potrafią zajechać Ci drogę i jeszcze trąbić. Wrrr odstrzeliłabym! No, musiałam się wyładować gdzieś :)
nmakowiel1
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 19 Mar 2015, 11:37
Ostatnio była: 27 Mar 2015, 12:23
Kozaki: 0

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wiewi0r w 27 Mar 2015, 00:38

@Up No ba. Wieczór, piątek. Rowerem wracam do domu. Ulica oświetlona? Jest. Elementy odblaskowe? Są. Światła? Są. Kierunek skrętu i manewr przesunięcia do linii, jak pan policjant przykazał? Jest.
ALE NIE. Gdzieś na zadupie się śpieszyło, by wyprzedzić na pasach, na zakręcie, przy wyjeździe z osiedla. I jeszcze trąbi buc jeden.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 27 Mar 2015, 21:36

Brak miodowego Krupniku w monopolach. ku*wa, w każdym kalibrze. Jestem załamany. :/
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez pan kozaq w 31 Mar 2015, 21:22

rozje*ałem lewy przedni wachacz w golfie... Bo za wcześnie wszedłem w zakręt i jebut w kamień. Kilka stów w plecy. A miałem kupić sobie nową replikę ;_;....
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Co was w...pienia

Postprzez Gro3a w 31 Mar 2015, 22:24

:arrowu: Wydasz góra 2 stówy, ja do swojego "japońca" kupiłem (nowy) cały wahacz za 180 golda ;)
A tak w temacie, to jestem zły, ponieważ byłem oglądać drugie auto. Wyszło na to, że było w gorszym stanie niż moje obecne :facepalm: kupa szpachli i rdzy na nadkolach a cena jak u żyda :suchar: Ale prosto z niemiec i właściciel płakał jak sprzedawał... Co ci handlarze zrobią ze złomu, byle zarobić parę groszy...
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was w...pienia

Postprzez Plaargath w 31 Mar 2015, 23:13

A mnie wkurza powielanie przez osoby skądinąd rozgarnięte durnych uprzedzeń na temat Żydów. I Murzynów, i ludzi ze wsi, i ludzi z miasta, i kobiet, i mężczyzn, i matek, i robotników, i przemocy, i ludzi chorych psychicznie, i biednych, i wykształconych, i mniejszości etnicznych, i seksualnych, i ... lista takiego ścierwa jest aż za długa - co samo w sobie też mnie wkur***. A na dokładkę wpienia mnie sączenie takiego języka ze strony osób, które jednocześnie potrafią narzekać, że ludzie/młodzi chamieją i jak to "dyskurs się zje*ał" :TM:
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 31 Mar 2015, 23:34

Zależy co się sklasyfikuje pod "durne uprzedzenia". Podciągnąć można wszystko, nie zawsze słusznie. A stereotypami i tak się każdy z nas posługuje Image

Dzisiaj PKP Cargo postanowiło ze mnie zadrwić. Piętnaście minut huśtania się składu na przejeździe kolejowym. Nie mam zielonego pojęcia, co za debil stanął całym składem tak, że zablokował dwa przejazdy, a potem nie mógł ruszyć - wagonów full, jedna lokomotywa, smród zjaranego silnika i jeszcze pod górkę, coby za łatwo nie miał. Sytuacja dość częsta, ale tym razem zanim odjechał, stałem cały kwadrans. Ale stał nim doszedłem do niego, więc podejrzewam, że łącznie to około 20-25 minut. Zajęte dwa przejazdy (trzeci w remoncie, nieprzejezdny), ten się buja, mi zwiał autobus (kolejny po 40 minutach), a na dokładkę padał śnieg. Bladź.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości