Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Szagart w 27 Lip 2015, 01:20

Specjalnie wcześniej wróciłem z wakacji na festyn w rodzinnej wsi. Pierwszy dzień- fajnie ale drugi, czyli finałowy był kompletnie do d*py ani nie przyjechał obiecany zespół ani budy z piwem ani nic. Ludzi mało, o 21 już cicho a dzień wcześniej to o 3 był koniec. Mam nadzieje, że za rok tak nie będzie.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 27 Lip 2015, 04:18

Wielkimi krokami nadchodzi 1 sierpnia i wku*wiają mnie już pierwsze bezcelowe "dyskusje" i przepychanki o sensowność wybuchu PW. Życzyłbym sobie chociaż jednego roku bez tego żenującego spektaklu.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gwizdek.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Iwaszka w 27 Lip 2015, 10:08

GTR napisał(a):Może ta lekcja nauczy Cię aby nie kupować gier Activision :suchar:

To jest COD - czego oczekujesz? A co do sklepu to nie rozumiem o co masz żal. Kupiłeś produkt, działa i tyle. To że jakość produktu jest mizerna to nie wina sklepu tylko producenta/twórcy ów produktu.
To tak jakbyś kupił w koniaczku parówki i chciał je zwrócić bo nie smakują jak prawdziwe mięso :caleb:

Nie mam pretensji do sklepu, po prostu napisałem ze nie odzyskam już kasy. Smutek.

Pangia napisał(a):Po cholerę kupiłeś Ghosts? Każdy, kogo byś spytał o zdanie, powiedziałby ci, że lepiej kupić MW1, MW2 albo Black Ops. Nie popytałeś, wdepnąłeś w gówno i teraz pytasz, jak buta doczyścić. A tu lipa, tylko spalić można.

MW 1 i 2 posiadam od lat. W BO grałem tylko sp u kuzyna zaraz po premierze.
Ghosta wziąłem bo są ogarniete rozgrywki symulujace multi z botami. Grałem w to u kuzyna mojej laski, na PS4 fajnie sie naparzało offline tpo myslalem ze na PC se wezme i bede miał taka gierke do pykania jak bede gdzies poza siecią.
Powód moze dziwny, ale jak na ironie losu to wlasnie podczas rozgrywki z botami poszedł ban.

Nic juz chyba nie zrobie, jedyne co mi przychodzi do glowy to jakis reinstal, cien szansy ze to u mnie w plikach cos sie zje*ało. Gdybym miał haxy to zgodnie z polityką gier steam powinien mi się obniżyć status jakości VAC a tak się nie stało.

Sory za brak polskich znakow ale na kompie w pracy jest popiepszona klawiatura i co chwila trzeba zmieniac metode wprowadzania bo nie wszystkie znaki trybia.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Co was w...pienia

Postprzez M3Fis70 w 31 Lip 2015, 01:15

Robota którą sobie zalazłem. Ochroniarz w obiekcie handlowym czyt. stanie przy kasach. Pomijając fakt, że nabrałem szacunku do tych biednych ludzi muszących stać cały boży dzień w jednym miejscu. Ale lepiej, popracowałem jeden dzień i myślałem, że ch*j trzy dniowy okres próbny była mowa a jak nie fajnie to się, żegnamy. Bo pracę zdążyłem znienawidzić. Ale ja głupi oddałem umowę, i teraz prawdopodobnie wydymają mnie na tygodniowe wypowiedzenie.
Ku*wa mać. Ja nie mam ochoty tam więcej iść. Jest jeszcze szansa, że dogadam się po prsotu z moją koordynatorką i popracuję tylko 3dni (te niby próbne) + 1żeby nie było żem cham. Ale jak postarają się mnie wydymać to nie będzie fajnie.
Swoją drogą nie polecam firmy Taurus.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka

Za ten post M3Fis70 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor.
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Co was w...pienia

Postprzez Adam w 03 Sie 2015, 17:08

No i koniec pięknej bajki. wku*wia mnie... moja kobieta. Nie liczy się z moim zdaniem, trzyma się swojej psiapsiuły (która nas w sumie poznała) i starego kumpla. Jak tylko próbuję zrobić jakiś nastrojowy romantyczny wieczór, jeden telefon od kumpeli, ta jest gotowa rzucić się w ogień, moje zdanie olewa i musimy zmieniać plany. Nawet jak wygarnąłem jej wszystko i próbowałem zmusić do spotkania, grożąc wszystkim, ta pojechała z nimi do Płocka i cisza, a mnie pisze, że łohoho "zależy mi na Tobie", "Wcale nie jesteś meblem, który można przestawić". Masakra....

Edit:
Powiecie, że po co z nią jestem? Krótko, bo ją kocham i liczę, że może się zmieni, jak nie to znikam z jej idealnej przyjaźni z tamtymi...
Image
Image

Za ten post Adam otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak, Adik.
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Co was w...pienia

Postprzez MatrixSTR w 03 Sie 2015, 21:13

Nie zmieni się, bo ludzie się nie zmieniają. Musisz zaakceptować ją taką jaką jest, albo szukać innej. Tak to jest w związkach.

Za ten post MatrixSTR otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kudkudak w 03 Sie 2015, 22:08

Adam napisał(a):Powiecie, że po co z nią jestem?


No a nie po to żeby... ruchnąć?

Image
Ostatnio edytowany przez Kudkudak 04 Sie 2015, 08:20, edytowano w sumie 2 razy
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość, Darth ReX, M3Fis70, Tajemniczy, lehoslav, Tormentor,
Negative Adam.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Co was w...pienia

Postprzez Imienny w 04 Sie 2015, 01:21

Mnie w sposób niewyobrażalny w..pieniają wszelkiej maści "gracze", którzy tak naprawdę są trollami mającymi na celu jedynie wnerwianie reszty graczy (jednocześnie podnosząc swoje samopoczucie) przy użyciu broni, których nie powinno być w grze, a twórcy nie chciało ich się zlikwidować/zmodyfikować, bo wolał zmarnować czas na tworzenie dodatków, które kupi tylko ułamek użytkowników. Do tego jeszcze tak zwani "rage quiterzy", którzy w obliczu klęski rozłączają się - pal pies, jeśli to casualowi użytkownicy (wśród nich nie ma hosta) w liczbie mniejszej niż 3. Gorzej jak jest to host. Ale to i tak lepsze niż ludzie, którzy zakładają serwery w trybie kooperacji, po czym sobie gdzieś idą. A serwer wisi i tylko ludzie się wkurzają.

Zapomniałbym jeszcze jak niebotycznie wpieniają mnie twórcy gier z serii Call Of Duty z przeciągu ostatnich 5 lat, którzy - odnoszę nieodparte wrażenie - starają się zrobić absolutnie wszystko, co tylko się da, by dobić tą markę.

Jeszcze irytuje mnie monitor (pamiętający początki Zewu Prypeci :P ), przez który mogę grać maksymalnie na rozdzielczości 1024x768, a komputer pozwala mi na dużo więcej.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 04 Sie 2015, 14:38

Znowu coś popi♥rdolili na YouTube i nie działa jak trzeba, dźwięk jest, ale zamiast obrazu jest czarny ekran. Dno dna po prostu, zawsze muszą coś rozgrzebać bez potrzeby.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kudkudak w 04 Sie 2015, 15:17

Tak się składa że tylko Ty masz te problemy z youtube za każdym razem, kiedy coś "spie*dolili" :E
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 04 Sie 2015, 15:47

No właśnie. Oglądam średnio 2 filmiki w tygodniu i nawet tego nie mogę się doprosić. :suchar:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Tajemniczy w 04 Sie 2015, 18:35

A mi dla odmiany się filmiki tną jak smutny emo, półtora minuty filmu a potem tylko się kręci kółeczko. Jakby co to mam Ogniowego Lisa.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości