Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Grzechu300 w 01 Wrz 2015, 19:24

Dopiero teraz zacząłem szukać sobie mieszkania, czego strasznie żałuję.

Żeby cokolwiek znaleźć, musiałbym być młodą, ładną cycatą studentką bez nałogów.
No i po co ten feminizm niby? To my mamy gorzej. :caleb:

Niektóre ogłoszenia przyprawiają mnie o ból głowy, chociażby, cytuję - "Ładne, ciepłe mieszkanie, dostęp do łazienki". Okej, ale co trudnego jest chociażby w podaniu nazwy ulicy, gdzie owe mieszkanie się znajduje? Niestety, dla niektórych jak widać to za dużo. :/
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Nefariel w 01 Wrz 2015, 19:44

No i po co ten feminizm niby? To my mamy gorzej.

Spieszę z wyjaśnieniem - ten tró prawdziwy feminizm, niestety obecnie coraz rzadszy, zajmuje się także tym, żeby nikt nie dyskryminował Cię za niebycie cycatą studentką. Przy szukaniu mieszkania, przy walce o opiekę nad dziećmi, przy okazywaniu uczuć innych niż ciężki wkurw.
(Tak, wiem, że to miał być żart. Tak, to prawda, że feministki nie mają poczucia humoru, nawet jeśli to nieprawda, że kastrujo i nuk nie golo).

Jeśli mieszkanie jest Ci potrzebne na październik, to masz jeszcze mnóstwo czasu. Kumpel znalazł sobie pokój w jedno popołudnie, a jest tak niepodobny do cycatej studentki, że bardziej się chyba nie da. Gumtree i olx przejrzane?
Powinność w sumie lubi Wolność, tylko nie wie jak zagadać.
Nefariel
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 01 Sie 2015, 11:45
Ostatnio była: 28 Wrz 2015, 15:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 7

Re: Co was w...pienia

Postprzez Grzechu300 w 01 Wrz 2015, 20:37

Przejrzane. Nie jest problemem znaleźć mieszkanie, problemem jest znaleźć mieszkanie bez właścicieli, bez 30 osób na stancji i tak mniej więcej z pół godziny drogi piechotą od uczelni. Dlatego narzekam teraz, bo wszystkie takie mieszkania powynajmowane. No, ale jak chciałem wygody to mogłem szukać wcześniej, blja. :caleb:
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 02 Wrz 2015, 05:21

Nefariel napisał(a):ten tró prawdziwy feminizm, niestety obecnie coraz rzadszy, zajmuje się także tym, żeby nikt nie dyskryminował Cię za niebycie cycatą studentką

A myślałem, że do tego niepotrzebny jest feminizm, wystarczy natomiast używanie mózgu :caleb: Ale fakt faktem, że i baby myślą nie tą główką co trzeba.

Jak już przy braku wiary w ludzkość jestem, to wspomnę i o tym: natrafiłem na artykuł o II WŚ jakiegoś "84-letniego historyka z dużym doświadczeniem", jak o sobie pisał. Nazwa strony "niepoprawni.pl" już zwiastowała raka mózgu, ale zaryzykowałem. Dziarski staruszek o dość młodym wyglądzie odsądzał od czci i wiary Zychowicza za to, że ten ośmielił się napisać książki "Pakt Ribbentrop-Beck" i "Obłęd 44". Ja chyba nawet rozumiem bogoojczyźniane zacietrzewienie o mesjanizmie Polaków i absolutnie rozumiem, że Zychowicz popełnił błędy, a jego książki powinny zostać napisane dużo lepiej, ale braku czytania ze zrozumieniem to ja ku*wa nie rozumiem. Wedle tego staruszka Zychowicz neguje wojnę w 1939, jest krwiożerczym germanofilem i obraża pamięć Polaków. Nie potrafiłem przez to przebrnąć, a trafiłem na to tylko ze względu na "obowiązki zawodowe".

Życzę sobie, że któreś pokolenie w całości zacznie umieć czytać, a tacy ludzie jak ww. wyginą. Płonne me nadzieje :caleb:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 03 Wrz 2015, 18:27

Witam, trochę tu jakoś cicho nic się nie dzieje świetnie rozwijający się temat a tu nagle klops. Może nie ma tematu, może jest ale nikt nie potrafi go jakoś rozkręcić. Więc może zacznę żeby nie zanudzać... W...pienia mnie jedna ważna rzecz... Może tak... straszna susza Wisła wyschła i nie tylko wiele rzek, stawów, koryt, jezior dosłownie nie istnieje (może przesadzam ale tak jest). Nie wiem czy będzie się to pogarszać a może poprawiać? Winnego nikt nie wskaże bo nie ma. Poprawiam się winny jest... a raczej winna jest zima była za ciepła jak na zimę. I to się nie poprawia... pada bo musi kiedyś spaść deszcz, ale ile go jest? Nie dobrze się dzieje oj nie dobrze...
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wiewi0r w 04 Wrz 2015, 12:18

@ Jakubiak, chyba masz krzywy system wartości, mnie by cieszyło gdyby ten temat zamknięto z powodu braku nowych wpisów :caleb:, ale niestety...

Poza tym, potwierdzam negatywnie, wczoraj w stolicy Wisła była, i to więcej niż 50 cm. Zdjęcia nie mam, bo śpieszyłem się na pociąg. I bardziej od tymczasowego zaniknięcia nadspodziewanej liczby cieków wodnych, (we Mstowie, były źródełka, dość znane w okolicy; latem jedno z nich wyschło, lecz podejrzewam, że po wraz z napływem wody wgłąb odpowiednich warstw ziemi, wybije ponownie), martwią mnie ceny żywności wszelakiej w nadchodzących miesiącach. I roszczenia rolników. Bo, że będzie :kupa: a nie plony to wiadomo od dawna. :(

PLUS: Mój biedny laptop. Głośniki padają (po 6 latach), bateria trzyma 5 minut, a po remontach złapał tyle pyłu, że grzeje się niemożebnie. Podrzucę znajomemu, to mi może założy termopady i lepiej przedmucha :suchar:
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Co was w...pienia

Postprzez quanticox w 05 Wrz 2015, 00:14

Wkurza mnie ciągły problem imigrantów z Syrii i ślepota państw Europy. Toż to najprawdziwszy desant jihadu.
Wojna zawsze była dochodowym interesem a że UE stara się trzymać w ryzach pokój w Europie to ktoś mądry wpadł na pomysł importu najbardziej "pokojowej" religii świata.
Tak ogromna różnica kulturowa jak i światopoglądwa zwiastuje jedynie ogromny rozpierdziel.
Jak nie dziś to na przestrzeni najbliższych lat.
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 05 Lip 2023, 23:41
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 05 Wrz 2015, 07:06

Ja razem z imigrantami wypierdoliłbym też tych, którzy chcą ich przyjąć :realcaleb:

Najbardziej drą mordy niedzielni pomagacze - najpierw Ukraina, bo mówili w telewizji. Teraz zapomnieli, no bo ch*j tam Donbas, niech się leją, bo żółtego paska nie czytają. O syfie w Bośni nie słyszeli nawet, a Kosowo dawno i nieprawda. Przyjmijmy Ukraińców, Syryjczyków, Libijczyków, Jemeńczyków, Afgańczyków, może kogoś z Kongo i Somalii, Erytrea też spoko, w Meksyku się rzezają maczetami to niech przyjadą, Korea Północna w sumie też.



Niech się zmieni temat, bo się rzygać chce od tematu imigrantów. Agrofaszyzm jedyną drogą :suchar:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 05 Wrz 2015, 07:21

Mała Errata: Ci lewicowi "pomagacze" od "musimy przyjąć emigrantów" Ukrainę pomijają zupełnym milczeniem, domagając się przyjęcia emigrantów z Bliskiego Wschodu? Dlaczego? Bo to psuje wizerunek nieczułych i wrogich obcym Polaków, którzy "nie chcą pomagać cierpiącym". W Polsce oficjalnie mieszka i pracuje 175tys. Ukraińców. Skalę nielegalnej emigracji zarobkowej ocenia się na 500-700tys Ukraińców. To znaczy, że Polska już przyjęła ponad pół miliona emigrantów na swojej ziemi a to już nie wygląda tak dobrze w kontekście prób dopchania nam jeszcze emigrantów kwotowych przez UE.
A co najśmieszniejsze przyjęliśmy tę falę Ukraińców bez pomocy UE. No ale Ukraińcy, którzy tu przyjechali ciężko harują po różnych budowach, żeby utrzymać swoje rodziny a nie siedzą i czekają na zasiłki unijne/państwowe.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 05 Wrz 2015, 09:44

Nie chodziło mi o lewicowych/lewackich aktywistów, co o zwykłych niedzielnych frajerów - jak część moich znajomych. Oczywiście ci o których wspominasz mają takie pobudki jakie wskazujesz, ale "niedzielni" lecą na fali tego, co popularne - na tych zwróciłem uwagę po powiadomieniach na facebooku :P Którego coraz częściej mam ochotę zawiesić.

Rzygać mi się już chce, jak dziesiąty raz czytam ("obowiązki służbowe") o "zdjęciu które obiegło świat i poruszyło miliony". Dzięki temu mam szczerze wyrąbane na śmierć tego dziecka - dziennie umierają setki ludzi, nieraz w bardziej dramatycznych okolicznościach, a banda niedouczonych pismaków (byście widzieli te wszystkie byki i literówki, które masowo produkują w swoich publikacjach; zresztą ich jest stosunkowo niewielka grupa - siedzą w piwnicach i cały dzień napier... - poznaję ich już po nazwisku) ciśnie po najniższych instynktach pt. "bo dziecko". "Przyjmijcie imigrantów nieczułe kałduny, bo dziecko". Czekam, aż ktoś zaorze wszystkie dzienniki i "tygodniki opinii", po czym zostaną tylko ogłoszenia drobne, pogoda i nekrologi których i tak nie czytam. A wszystkie dziennikurwy zostaną rozpędzone na cztery wiatry i zabiorą się do sensownej roboty. Razem z niewartymi czytania "felietonistami" i opiniami celebrytów nie mających pojęcia o bożym świecie. Czytaj gazety, strać empatię :caleb:

Ach, marzenia. Ten temat nie miałby dla mnie racji istnienia gdyby nie ludzie :suchar:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Tajemniczy w 05 Wrz 2015, 12:34

Najlepiej by było jakby te wszystkie Matki Teresy z Warszawy/Krakowa/Wrocławia które tyle mówią w radiu, w telewizji, w Internecie o tym aby przyjmować uchodźców same zaprosiły do swojego domu z 10 emigrantów z Bliskiego Wschodu. Stawiam dukaty przeciw orzechom że po 2-3 miesiącach wleźliby jej na głowę a jakby jeszcze w tej grupce byli mężczyźni to już w ogóle.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 05 Wrz 2015, 13:01

W...pienia mnie wynik po wczorajszym meczu Polska-Niemcy. 3:1 dla Niemiec słabo... Cała Polska szczęśliwa, że znowu wygramy jak to było w ostatnim meczu 2:0. A tu takie rozczarowanie... mogło być lepiej... No cóż raz wygraliśmy drugi raz już nie szczęście nam nie dopisało. Kiepsko... nie będzie mistrzostw... nic (z tym to ja nie wiem będą czy nie będą).
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.

Za ten post Jakubiak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GTR.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości