Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez kajzerPL w 11 Lut 2016, 21:59

Mam na marzec zapowiedziane 6 sprawdzianów i dwa konkursy. To sobie odpocznę w ferie...
Widzew nigdy nie zginie!
Awatar użytkownika
kajzerPL
Stalker

Posty: 110
Dołączenie: 13 Sie 2012, 13:58
Ostatnio był: 30 Gru 2023, 13:10
Miejscowość: تونس
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 38

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez agata w 12 Lut 2016, 13:44

KOSHI napisał(a):wku*wił mnie dzisiaj Talizman. 3 godziny naku*wiania, koksowania postaci, 100 rund naj*bane, ale do Korony Władzy nie było jak iść, bo ku*wa nie chciała dać je*anego amuletu.

Ja zapraszam na planszóweczkę - tutaj Talizmany regularnie spotykamy w kartach Przygody :D

A w...pienia mnie burdel w obcej firmie, którą przejmujemy, bo cały syf, który po sobie zostawiają spadnie na moje biuro :/ ...a już teraz nie ma lekko; każdy ze wszystkich stron chce pierdyliard raportów o wszystkim (tak chyba dla zasady, bo nic z nimi konkretnego się potem nie dzieje), i nie mam już siłeńki na nic :(
jak jeszcze nikt nie umarł na raporty, to ja będę pierwsza... och...
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Co was w...pienia

Postprzez artorias w 12 Lut 2016, 16:59

Że ja muszę zapierdzielać, a inni siedzą sobie w chałupach, jeszcze weekend idzie, a ja i tak muszę siedzieć w robocie... a może by tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady...
artorias
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 12 Lut 2016, 16:53
Ostatnio była: 19 Kwi 2016, 16:54
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Co was w...pienia

Postprzez Gro3a w 12 Lut 2016, 22:53

A mnie denerwują "janusze" robiących z siebie "szeryfów" bo 40km/h w zabudowanym, na odcinku bez przejść dla pieszych, to za szybko :facepalm: Kolejny zawód miłosny z powodu wpie*dalania się "osób trzecich" i przyszłe pierdo*enie o walentynkach. No i cały weekend spędzę w robocie. Jeszcze ojcowi siadł rozrusznik w samochodzie i muszę mu pożyczyć swojego szrota :/ a akurat miałem zaplanowany wyjazd po południu... Bladź...
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was w...pienia

Postprzez Alchemik w 20 Lut 2016, 16:56

Śmierć Umberta Eco. Co prawda nie we wszystkim się z nim zgadzałem (podejście do średniowiecza w ''Imieniu Róży''), ale lubiłem jego wypowiedzi z dziedziny humanizmu i krytykę mediów.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Co was w...pienia

Postprzez Mito w 21 Lut 2016, 22:28

UMIERAM. >:(

Jakie sku*wysyńskie choróbsko mnie złapało to ja nawet nie. Osłabienie, światłowstręt, migreny o mocy spadającego dwutonowego młota, przynajmniej połowa mięśni i stawów naku*wia i żeby było zabawniej w gardle przelewa się ogień piekielny, a kaszel w ogóle mi nie pomaga. Chciałem złagodzić migrenę ibupromem - dwie tabletki zaczęły działać po ok. 1,5 godziny. Chciałem wykurować nieco gardło - dwie tabletki Cholinexu podziałały... godzinę. Położę się tak - kręgosłup napieprza, położę się inaczej - napieprza mostek. Siedzenie nie wchodzi w grę, bo się wyłączam. W międzyczasie pod nosem w szkole przeszło mi ok. pięć sprawdzianów z Bóg wie czego.

Bladź.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 21 Lut 2016, 22:32

Grypa i tyle, może doszło jeszcze zapalenie zatok. A Ibupromem to ty możesz bul dópy leczyć najwyżej. Do lekarza idź, tylko jakiegoś normalnego, a nie młodzika bez rozumu i godności człowieka. Mnie męczyły zatoki, to mi kobitka powiedziała, że „to coś wirusowego” i żebym to wygrzał i wyleżał. A po paru dniach to kaszel mi tak zdarł gardło, że zacząłem pluć krwią. W zasadzie to poza tym mi nic nie było (ogólnie to mam końskie zdrowie), ale jednak trochę się poharatałem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Hoshka w 22 Lut 2016, 18:49

Młodzi lekarze - na każdą chorobę antybiotyki...
Grypę dobrze wypocić, maminy syrop z cebuli, z kaliny też dobry, herbatka z maliną, miodem i w łóżku leżeć :caleb:
Mnie ostatnio złapało... już chyba piąte zapalenie gardła w tym roku SZKOLNYM.
Wpienia mnie pogoda, niby ładnie, a i tak ciapciato jakoś.... Błota pełno, biegać w terenie się nie da. Niemoc twórcza i ludzie w gorącej wodzie kąpani...

EDIT: Fakt, że yt co chwilę wciska mi utwory Sheerana, których cóż, nie mam serca wyłączyć, a nie wpływają na moje samopoczucie zbyt dobrze.
Middle fingers up, if you don't give a fuck!
Awatar użytkownika
Hoshka
Stalker

Posty: 116
Dołączenie: 01 Wrz 2013, 15:42
Ostatnio była: 18 Kwi 2023, 23:29
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 218

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 22 Lut 2016, 20:44

Jak mawiają najstarsi górale na grypę na najlepszy jest okład z młodych piersi.

Wkurza mnie rosnący deficyt finansów państwa, który nikogo nie interesuje bo wszyscy żyją tematami zastępczymi jak tw Bolek. Był nie był - to i tak nie przyniesie nam ani nam złotówki.

No i dopiero dzisiaj dowiedziałem się o śmierci mistrza Umberto Eco
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gro3a.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 22 Lut 2016, 22:00

Hoshka napisał(a):Młodzi lekarze - na każdą chorobę antybiotyki...

No u mnie akurat było rzeczywiście potrzebne (zresztą lekarka zna się na rzeczy, na szczęście, zwłaszcza że ja osobiście uważam każdego pracownika NFZ za złodzieja i konowała), bo poza ogólnie nie najgorszym samopoczuciem to w nocy nie mogłem zasnąć, a jeśli to mi się już udawało, to koło drugiej czy trzeciej budziłem się i sadziłem takie soczyste chary do uprzednio przygotowanej miski z wodą, bo inaczej nie byłbym w stanie przespać do rana. Zresztą – raz na 6 lat można wziąć coś mocniejszego niż piwo moczopędnie :suchar:

Hoshka napisał(a):EDIT: Fakt, że yt co chwilę wciska mi utwory Sheerana, których cóż, nie mam serca wyłączyć, a nie wpływają na moje samopoczucie zbyt dobrze.

A to miałem swego czasu coś podobnego: człowiek odsłuchiwał jedną piosenkę, w podpowiedziach była kolejna podobna tematycznie i tak przelatywał mu wieczór straconych szans, że tak powiem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wave w 23 Lut 2016, 13:20

Chyba już kiedyś o tym pisałem, ale konkretnie wku*wiają mnie stare babki kiboczące się na zezłomowanych składakach po okolicy, bo nie dość że kołysze się tak po środku pasa, to i jej prędkość jest identyczna jakby szła piechotą. U nas nie ma szerokich dróg, a tym bardziej w mieście, więc nie ma nawet jak takiego elementu wyprzedzić. Ja rozumiem, że na starość nikt nie chce zostać uzależniony transportowo od innych, ale niech pomyślą, że stwarzają zagrożenie. Sam byłem świadkiem sytuacji, kiedy taka babka straciła równowagę na rowerku i by wje*ała się pod koła samochodu, który akurat ją wyprzedzał, ledwo zdążyła się podeprzeć nogą. I to wszystko na prostej drodze wiejskiej.

Kolejnym irytującym obiektem na drodze są gimbusy wpieprzające się pod koła na przejściu. Ja wiem, że w NFSie auto zatrzymuje się z 300km/h w kilkanaście metrów, ale to nie gra, a trochę głupie jest mieć na sumieniu (czy tam zderzaku) jakiegoś durnego dzieciaka, któremu nie chciało się moment poczekać, aż samochody przejadą. Co mi po zwolnieniu przed przejściem, skoro wjebują się nagle, raptem metry od przejścia. I trąb wtedy, i ryja łup, i takie tam. :caleb:
Just playing around with SDL.

Making unusual shapes and a little tonned fractals by powerful tool called Photoshop. ;)
Awatar użytkownika
Wave
Stalker

Posty: 90
Dołączenie: 18 Lut 2016, 22:22
Ostatnio był: 29 Kwi 2023, 09:48
Miejscowość: great frequency
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 21

Re: Co was w...pienia

Postprzez Alchemik w 25 Lut 2016, 12:26

Durnie mnie wkurzają, durnie...
http://detektywprawdy.pl/2015/11/09/nie-moralna-reklama-wedla-wargorr/
http://antyweb.pl/przez-kampanie-wedla-zrobilo-mi-sie-smutno-chyba-nie-o-to-chodzilo/
http://innpoland.pl/121197,japonski-wlasciciel-wedla-zepsuje-polska-marke-gorzka-dawka-czekolady
Nie rozumiem czemu niektórzy narzekają na tę reklamę. To nie czasy, gdy uśmiech dziewczyny na ekranie i płynąca czekolada kogoś przekonywały. Trzeba wyrazistego przekazu i akurat w moim mniemaniu Wargorr świetnie reklamuje Wedla.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości